نظرات
نظرات
3192 نظر
دیدگاه ها
مهدخت
مهدخت

سلام وخدا قوت به تیم هاوین
من بعد از دوره اضطراب خیلی مشتاق شدم تا دوره عزت نفس رو شرکت کنم
خیلی این دوره رو دوست داشتم مخصوصا اون جمله که دکتر آبیار گفتن؛(بودنت را معنا کن)

سارا کاروان مقدم
سارا کاروان مقدم

سلام به تیم قوی و فوق العاده هاوین
متاسفانه با توجه به عدم آموزش و دادن آگاهی کافی در زمینه رابطه و عشق به نسل نوجوان در سیستم های آموزشی و در جامعه ما این موضوع تبعات خیلی زیادی در جوانی به همراه داشته و دارد و نسل های بعدی رو به صورت عیرمستقیم درگیر خود کرده و چون این موضوع از دوران کودکی و نوجوانی خیلی مورد توجه قرار نگرفته و آموزش های لازم صورت نگرفته باعث شده خیلی از افراد بدون آگاهی کافی وارد رابطه بشن و لحظات خیلی سخت و جبران ناپذیری رو تجربه کنند بنظر من این دوره میتونه به همه افراد کمک شایانی کنه و با افزایش اگاهی در رابطه و بکارگیری راهکارهایی که در این دوره ارائه شده میشه شرایط زندگی رو در جهت مثبت تغییر داد.
من تو این دوره متوجه شدم که خودم مهمترین نقش رو در زندگیم دارم و باید از خودم مراقبت کنم و خودم رو همینجوری که هستم بپذیرم و در جهت رشد خودم تلاش کنم،فکر میکنم نیاز هست چندین بار دیگه هم این دوره رو‌ گوش کنم …..
با آرزوی بهترینها💚

sareh motori
sareh motori

با سلام، برای تهیه این دوره واقعا خیلی شک داشتم ولی از طرفی همیشه نبود و یا کمبود سواد مالی توی خیلی از مسائل هم اذیت کننده بود و هم اعتماد به نفسمو می گرفت.
ولی الان که دوره رو تموم کردم، راجع به خیلی از مسائل دید بهتر و روشن تری دارم. با خیال راحت تری میتونم در مورد مسائل مالی تصمیم بگیرم و روندیه که به نظرم درسته.
هر چند هنوزم باید یاد بگیرم ولی حداقل الان پایه رو قوی کردم.
ممنون از تیم هاوین اکادمی بابت دوره فوق العاده ای که برگذار کردن.
موفق باشیم.

سحر کاظمی
سحر کاظمی

سلام
وقتی این دوره رو دیدم ودر حال انجام تمرینات بودم سخت ترین و بهترین روزهارو از لحاظ روانی گذروندم سخت بابت پذیرفتن این حقیقت که من اونقدری که والد سرزنشگرم فکر میکرد بد نیستم و بهترین بابت اینکه متوجه شدم تنها کسی که می‌تونه از من واقعا حمایت کنه والد حمایتگر خود منه. نه هیچ کس دیگه . با انجام این چالش ها تونستم واقع بینانه تر به مشکلاتم نگاه کنم و متوجه بشم من نمیتونم همه اطرافیانم رو مدیریت کنم و تغییر بدم و باید روی احساسات خودم تمرکز کنم تا دقیقا بفهمم این حس از کجا و برای چی به وجود اومده به قول رفیق راهم ۲۴ سال برای تشکیل این حسا زمان برده و باهاشون زندگی کردم و به صورت ناگهانی نمیتونم درمان کنم ولی من با کمک شما شروع کردم دم همتون گرم ممنونم❤️‍🩹🌸

فروغ فتحی
فروغ فتحی

دوره بسیار کامل و دقیق مطالب گفته شد،بیان اقای دکتر بسیار روان و شیوا بود.ممنون از تیم هاوین عزیز🙏❤️

معصومه دهقانی
معصومه دهقانی

چه خوبه که با آگاهی گام برداریم و اگر با مانعی هم در این مسیر روبرو شدیم بدونیم که چطور باید رفتار کنیم. و مهم ترین چیزی که اشاره شد این بود که خودمون رو پذیریم به همین طریق که هستیم و انتظارات عجیبی از خودمون نداشته باشیم… 🙂

المیرا عیوض پورنامی
المیرا عیوض پورنامی

ضمن تشکر از گروه هاوین و جناب آقای دکتر آبیار حسینی عزیز؛ در مورد دوره ای که گذروندم احساس کردم لحظه ای که به واسطه ی صحبت های شما با خودم مواجه شدم و چقدر تلخ و شیرین بود این مواجه با خود. انسان متوجه میشه زندگیش جریان داره و این رکود از عدم آگاهی بر خودش بوده. و متوجه میشه همه دلایل همه کم وکاستی ها هم معطوف به خودش نیست ولی میشه با آگاهتر شدن بهترش کرد. نباید ترسید. نباید فرار کرد و باید وقت گذاشت، حوصله کرد و با تمرین کم کم حال خوب رو ایجاد کرد.

مهسا نوبخت
مهسا نوبخت

با سلام.با اینکه شک داشتم در تهیه این دوره ولی الان که به پایان دوره رسیدم،حسی که دارم،رضایت هستش.
چقد عادت هایی به ظاهر کوچک در زندگی روزمرم داشتم که باعث میشد خیلی مدیریت در مصرف پولم نداشته باشم ولی الان هزینه فرصت برای انجام هر کاری رو لحاظ میکنم طبق گفته های استاد علیزاده که اصول اقتصادی رو خیلی ساده و روان توضیح دادن.من به شخصه دانشگاهم اینقدر عمیق تفهیم نشده بود برخی موضوع ها.
از تیم تون خیلی ممنونم که این دوره رو در اختیارمون قرار دادن.
موفق باشین.

مینا دست پاک
مینا دست پاک

دوره بسیار جذاب و کاربردی هست . به همه ی افراد حتی از دوره نوجوانی پیشنهاد میدم که حتما دوره رو کامل و با دقت ببینید . خلا اموزش درباره عشق و رابطه م ازدواج با این دوره کاملا برطرف میشه . من خیلی از این دوره یاد گرفتم . امیدوارم در مدارس تدریس بشه.

فاطمه نصاب زاده
فاطمه نصاب زاده

سلام به شما تیم فوق العاده هاوین و خانم دکتر مومن پور عزیز
ممنون از دوره علمی و آگاهی بخشتون
متاسفانه در جامعه ما نسبت به این موضوع (روابط عاطفی) همیشه گارد خاصی گرفته شده و آگاهی خیلی کمی به ما داده شده…چه در خانواده که محدودیت داشته چه در مدرسه دانشگاه و غیره. حتی صحبت در بعضی مسائل شرم خاصی به ما تحمیل شده
اما در این دوره بدون گاردگیری درباره مسائل صحبت شد! و این اولین حس خوبی بود که من گرفتم
قسمت های اول که در رابطه با شروع یک رابطه بود برای من خیلی جالب و قابل تامل بود..
از قسمت ۷ به بعد مسائل یه مقدار پراکنده و گسترده بود که باز هم نکات خیلی مهمی داشت که باید نت برداری کرد…
فکر میکنم باز هم باید برگردم و بارها بشنوم جلسات رو…
ممنون از قدم آگاهی بخشتون:)