دوره جامع ضربدر 10

teacher (2)
هاوین حسینی
teacher (1)
دکتر مومن پور
3914b77d2bffd436e884ddae0f409801
هدیه حیدری
85109B0B-D3F8-4C24-B160-B0EA82CD960D
دکتر آبیار حسینی
هاوین حسینی
اخرین بروزرسانی 9 بهمن 1401
2309 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

رشد 10 برابری شخصیت و درآمدت رو تجربه کن!

zarb dar10 1

دوره جامع ضربدر ۱۰ چیه؟

این دوره با افتخار اولین دوره اختصاصی هست که برای تبدیل کردن دختران به دختران متخصص طراحی شده و همچنین جامع ترین دوره‌ای هست که هم برای رشد ۱۰ برابری مهارت‌های شخصی و هم برای رشد ۱۰ برابری مهارت‌های شغلی مجهز شده.

title 3

IMG 20230129 112157 692

فرم درخواست مشاوره

این گزینه کمک می‌کند سرعت تماس رفیق راه با شما افزایش پیدا کند

اهداف یادگیری

چراغ راه و نقشه راه (مهمترین ویژگی)
مهم ترین ویژگی این دوره به نظر ما و اکثر شرکت کنندگان اینه که باعث روشن شدن مسیر موفقیت اختصاصی هر فرد میشه. باعث میشه بتونید مسیر موفقیت اختصاصی خودتون رو پیدا کنید و بسازید. باور هاتون رو به چالش بکشید و نگرش تون رو نسبت به مو موضوعات تغییر بدید و این باعث میشه که از حالت ساکن در بیاید و به صورت منطقی در مورد آینده‌تون تصمیم بگیرید.
تنها روش اختصاصی رشد شخصیتی و درآمدی دختران
هیچ واکسنی نمی‌تونه از همه ویروس‌ها جلوگیری کنه! شما به عنوان یک دختر برای رشد شخصیتی و درآمدی به یک روش و دیدگاه متناسب با شرایط و چالش‌های یک دختر احتیاج دارید. روشی که برای اولین بار در دوره جامع ضربدر ۱۰ طراحی شده.
روش علمی و پارتیشن بندی ذهنی شده
تمام آموزش‌ها و محتوای دوره زیر نظر متخصصین آماده شده و سپری کردن این دوره به منزله مطالعه و عمل به مطالب ده‌ها مقاله و ده‌ها کتاب علمی معتبر هست. علاوه بر این نظم و انسجام و یکپارچگی محتوای دوره ذهن شما رو پارتیشن بندی می‌کنه و باعث میشه گام به گام با مطالب و آموزش ها حرکت کنید.
عمل پذیر و کاربردی
یکی از مهمترین ویژگی‌های دوره اینه که در پایان هر مبحث، ایده‌ها و تمرین‌های عملیاتی و کاربردی و خلاقانه‌ای قرار داده شده که با اون‌ها مطالب رو پیاده سازی می کنید مثل ویژن برد، صندوق اعتماد به نفس، لیست ABC و … همچنین در طی آموزش‌ها مثال‌های قابل درک و روزمره متعددی گفته میشه که به کاربردی شدن این دوره اضافه میکنه.

مخاطب هدف

 • اگر جزء این سه دسته هستی این دوره بهت کمک میکنه:
 • به دنبال شغل خوب میگردی (شغل اولی هستی).
 • شاغلی ولی دنبال شغل بهتری.
 • شاغلی و دنبال پیشرفت و ترفیع کاری.

برنامه تحصیلی

82 درس18 ساعت

روز اول

خبر شوکه کننده!2:44
راهبرد دوره9:14
چمدونت رو ببند!3:06
آشنایی با رفیق راه آموزشی2:26
صفحه برگزاری کنفرانس ویدیویی رفیق راه
مسترکلس جامع – بخش اول9:56
مستر کلس جامع – بخش دوم1:04
تکلیف – تعهدنامه

روز دوم

روز سوم

روز چهارم

روز پنجم

روز ششم

روز هفتم

روز هشتم

روز نهم

روز دهم

روز یازدهم

روز دوازدهم

روز سیزدهم

روز چهاردهم

روز پانزدهم

روز شانزدهم

روز هفدهم

روز هجدهم

روز نوزدهم

روز بیستم

دوره تثبیتی

آزمون چالشی

روز بیست و یکم

روز بیست و دوم

روز بیست و سوم

روز بیست و چهارم

روز بیست و پنجم

روز بیست و ششم

روز بیست و هفتم

روز بیست و هشتم

روز بیست و نهم

روز سی‌ام

روز سی و یکم

روز سی و دوم

روز سی و سوم

روز سی و چهارم

روز سی و پنجم

روز سی و ششم

روز سی و هفتم

روز سی و هشتم

روز سی و نهم

روز چهلم

مدرسین شما

هاوین حسینی

0/5
8 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
بنیانگذار مدرسه هاوین
مشاهده بیشتر

دکتر مومن پور

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
محقق دکتری روانشناسی و روان درمانگر
مشاهده بیشتر

هدیه حیدری

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
مدرس فن بیان
مشاهده بیشتر

دکتر آبیار حسینی

دکتر روانشناس و استاد دانشگاه

0/5
4 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
مشاهده بیشتر

هاوین حسینی

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
2309 دانشجو
مشاهده بیشتر

نظر (351)

 1. سیده مائده امینی

  سلام هاوین عزیز♥️من تا اینجا که بیست روز از دوره رو گذروندم واقعا دارم تغییرات رو در خودم احساس میکنم. صحبت های خانم دکتر مومن خیلی بهم کمک کرد که بتونم اعتماد پدرمو جلب کنم و از طرفی چون تمام مطالب دوره علمی و کاملا به روز هست من خیلی علاقه مند شدم و خودم راجع به کوچک ترین چیز های دوره بیشتر تحقیق میکنم و یاد میگیرم😍علاوه بر همه اینا ، سایت ها و منابع معرفی شده خیلی کمکم کرد که بتونم با دید باز تر به مسیر شغلیم نگاه کنم و فرصت های بیشتری ببینم \nمرسی از شما تیم فوق العادتون♥️

 2. فاطمه

  سلام و خسته نباشید به هاوین عزیز و تیم حرفه ای شون 💗
  من این دوره رو به عنوان هدیه تولدم برای خودم تهیه کردم،اولش فکر میکردم که این دوره یا قراره یک دوره معمولی و پر از حرف های انگیزشی زرد باشه یا یک دوره ای که بعد از یک ماه زندگیم رو متحول کنه و من رو کلا تبدیل به یک ادم دیگه ای کنه اما درواقع دوره ضربدر 10 هیچ کدوم از اینها نبود: این دوره تا اخر این بیست جلسه برای من پر از مطالب جدید،مفید،کاربردی و منطقی بود که باور ها و دونسته هام رو به چالش میکشید و از اونجایی که نوع نگاه و نگرشم رو نسبت به موضاعت مختلف تغییر میداد باعث میشد که بخوام از این دریچه ای که دوره بهم میگه به مسائل نگاه کنم و این موضوع باعث شد که من از حالت ساکن در بیام و بلاخره به صورت منطقی درمورد آینده،اهداف و تصمیماتم فکر کنم
  این دوره یک دوره عملی و به شدت کمک کننده هست و یکی از بهترین هدیه هاییه که برای خودم تهیه کردم

 3. زهرا گلکار

  سلام خدمت هاوین عزیز و تیم پر تلاششون 💛
  الان که ۲۰ جلسه و ۲۰ روز از دوره گذشته دوست داشتم نظرم رو اینجا با بقیه به اشتراک بگذارم.
  اول از همه باید بگم که مطالب دوره واقعا ورای تصورات من مفید، علمی و کاربردی بودن.
  قبل از این پیش اومده بود که دوره هایی شرکت کرده بودم ولی به اون اندازه ای که ادعا میکردن چیزی برای ارائه نداشتن ولی دوره ضربدر ۱۰ کاملا به وعده هاش عمل کرد 😍.
  این دوره باعث شد من طرز فکر و باورهام رو به چالش بکشم و شروع به اصلاح باورهای غلطم کنم .
  یادگرفتم با چالش هایی که توی خانواده هست چطور برخورد کنم.
  در کنارش یاد گرفتم طبق شرایط خودم برنامه بچینم و درست و اصولی برنامه ریزی کنم.
  روی عزت نفسم کار کنم و مرحله به مرحله پیش برم از پیدا کردن علاقه تا رسیدن به درآمد 🥰.
  و اینکه دیدگاه درست و واقع بینانه داشته باشم همینطور نگرانی هام نسبت به شکست و نه شنیدن بهبود پیدا کرد. 
  علاوه بر مطالب جدید مطالبی هم بودن که من گاهی به صورت پراکنده با بیان متفاوت شنیده بودم اما نکته ای که وجود داشت این بود که اهمیتشون رو متوجه نبودم ولی بعد از جلسات آخر اهمیت کارهای کوچیک رو به خوبی درک کردم و این دوره بنظرم یک جورایی باعث شد من عملگرا تر بشم.
  خوشحالم که الان و اینجا برای آیندم سرمایه گذاری کردم هاوین برای من هم باعث رشد شخصیتی شد هم مسیر شغلی 😌

 4. زهرا میری

  هاوين عزيز سلام 🤍
  من تويي دوره و تا به الان ياد گرفتم كه اهدافمو خوب بشناسم و ديگه راجبشون دودل نباشم، اينكه اصول يه برنامه ريزي خوب بهمون ياد دادي واقعا ازت ممنونم و مطمئنم برنامه ريزي درست به رسيدن به اهدافم خيلي كمكم ميكنه✨
  من اين دوره رو به بيشتر دوستام پيشنهاد دادم چون واقعا براي من مفيد بوده
  از يه چيز ديگه ام كه خيلي خوشم اومد اينكه هر روز كلاس را با يك جمله ي از آدم هاي معروف موفق شروع كردين كه براي من باعث شد اطلاعات عموميم هم بالا بره.

  من تويي سايت مشكل داشتم اينكه فيلم عقب جلو كه ميكردم صداي ويديو كامل قطع ميشد كه با بروز رساني سايت درست شد اين مشكل.

  🌻🤍

 5. مبینا کیانی

  سلام وقت بخیر.‌‌‌‌‌‌ اول از همه خسته نباشید میگم به تیم هاوین. تیمی که افرادش به درجه عجیبی از نوع دوستی رسیدن که میخوان راهی رو که برای موفقیت رفتن به ما هم آموزش بدن. البته الان دیگه میدونم این ها ویژگی آدمهای عزتمنده که علاوه بر خودشون دیگران رو هم در نظر میگیرن. گفته ها، آموزش ها و مثال های این دوره انقدر قابل درک و روزمره هستند که ارتباط برقرار کردن رو آسون میکنن و البته حس خوب و پویایی که بعد از آموزش های هر روز در وجودتون حس می کنید؛ باعث میشه بخواید به تک تک اونچه شنیدید عمل کنید. به نظرم حیفه که درباره دوره صحبت کنم اما حرفی از شروعش نزنم. روز اول دوره خیلی جذاب بود شاید با هیچ روش دیگه ای نمیشد به این خوبی باورهای غلطی که در جامعه وجود داره رو به تصویر کشید و به ذهن تلنگر زد. اما شگفتگی های دوره به اینجا ختم نشدن. هر روز از دوره، پر از نکات کلیدی و مهمی بود که یا نمیدونستم و یا اشتباه فهمیده بودم. روش درسته مطالعه، برنامه ریزی صحیح، ماهیت واقعی استرس، کارآموزی و تعریف شکست تنها بخشی از مباحث دوره بودن که بعد از فهمیدنشون ذهنیتم به طور اساسی تغییر کرد. خلاصه که شرکت در دوره ضربدر ۱۰ یکی از بهترین قدم هاییه که میتونید در مسیر پیشرفت بردارید.

 6. نیره السادات اصفا

  عرض سلام به تیم حرفه‌ای هاوین🌸\nاول اینکه نمیدونم دکتر مومن در جلسات بعدی هم حضور دارن یا خیر اما در همون جلسات گذشته هم به نکات ساده اما کاربردی‌ای اشاره کردن که حتما تو زندگیم استفاده میکنم و ازشون ممنونم.❤️ هاوین جان در جلسه‌های اول دوره، تعاریفی از مستقل شدن ارائه داد که برای من جالب و جدید بودن و باعث تغییر دیدگاهم شد. همچنین هیچوقت حتی کلمه فریلنسر هم به گوشم نخورده بود و الان مدتی هست که برای روند کاری خودم، خیلی به عملی کردنش فکر میکنم. صندوق اعتماد به نفس هم ایده جذابی بود و صادقانه باعث شده دلم بخواد هر روز بیشتر تلاش کنم. بحث positioning یا موقعیت‌یابی، پرسونا، مانیتورینگ و… خیلی کاربردی بود که انشالله یه روزی بتونم در مسیرم ازشون کمک بگیرم.👌🏻

 7. ملیکا اجابتی

  سلام!
  من وقتی این دوره رو شروع کردم تو شرایط روحی خوبی نبودم ولی واقعا با یادگیری مطالب دوره و بعضی مواردی که خانم دکتر مومن می گفتن فهمیدم که من گاهی تو زندگیم موضوعاتی رو رعایت می کردم ولی خودم نمی دونستم که درسته و این باعث خوشحالی و انگیزه بیشتر من شد. همچنین راهکار های دوره به خصوص صندوق اعتماد به نفس واقعا مفید و کاربردی بود.
  با توجه به شرایط حالا که هر روز از هر سو موضوعات مختلفی وارد ذهن آدم میشه، پیدا کردن مسیر درست برای زندگی خودت واقعا سخته ولی این دوره خیلی من رو روشن کرد و فهمیدم کجای جهانم ایستادم.
  ممنونم از تیم خوبتون💖🍀

 8. ملیکا سلیمی

  سلام هاوین عزیز🌱
  به نظرم بزرگترین کمکی که می‌تونستم به خودم برای امیدوارانه زندگی کردن بکنم ، ثبت نام توی این دوره مفید بود . این دوره خیلی جامع و کامل بود و باعث میشد یکسری راهکار خیلی مفید رو یاد بگیرم یا تصوراتم نسبت به توانایی هام و اعتماد به نفسم که به هر دلیلی کم می‌دیدم رو دوباره قدرتمند کنم . این دوره با حضور خانم دکتر مفید تر هم شد چون تعاریف زیادی رو موشکافانه و دقیق توضیح دادند و توصیه های خوبی داشتند .
  از شما و تیم‌ خوبتون ممنونم✨

 9. زهرا شریفی نیا

  سلام به تیم بزرگ و قوی هاوین
  خیلی از شما ممنونم بابت تغییر خیلی از تفکرات اشتباهی که داشتم. اولش فکر میکردم قرار ی سری حرفای تکراری که همه جا هست بشنوم حتی روز اول با دیدن ویدئو ها شک شدم 😅
  اما هرچی پیش رفت واقعا فهمیدم که باید با دید واقع بینانه و تغییر در نگرش مسائل رو حل کرد.باید خودمو دوست داشته باشم💕بیشتر به علایقم فکر کنم اصلا بیشتر به خودم فکر کنم که من چیو دوست دارم چیو دوست ندارم چیزی که ازش قافل بودم.
  اینکه واقعا تغییر از خودمون شروع میشه ما نمیتونیم همه چی رو درست کنیم
  اینکه استرس داشتن بد نیست و تا شروع نکنی هیچی درست نمیشه تا شکست نخوری تجربه نیست و به پیروزی نمیرسی.
  و اینکه اینا برای همه هست برای همه پیش میاد فقط برای من نیست
  فقط باید بلد باشم روی خودم کار کنم.
  و خیلی چیزای دیگه…

  فقط ی چیزی که خیلی نبودش رو حس میکردم ارتباط با بچه های دوره اس کاش میتونستیم باهم تو گروهی ارتباط بگیریم و اونجا در تعامل باشیم.

  و واقعا باز ازتون ممنونم امیدوارم تو ادامه دوره چیزای بیشتری یاد بگیرم ازتون😊🌱
  خدا قوت

 10. مینا علیخانی

  سلام هاوین جان
  از تاثیرات دوره درهمین حد بگم که توی همین بیست روز انقدررر تاثیرگذار بود و مطمئنم خیلیا مث من توی همین بیست روز تونستن کلی تغییر مثبت چه توی شخصیت چه توی مسیرشغلی ایجاد کنن.
  من توی یه سردرگمی بزرگ بودم که این دوره مثل یه چراغ مسیر منو روشن کرد و منو هل داد تو دلش ❤
  خسته نباشید میگم به تیم فوق العاده هاوین💪

 11. مینا علیخانی

  سلام هاوین جان \nاز تاثیرات دوره درهمین حد بگم که توی همین بیست روز انقدررر تاثیرگذار بود و مطمئنم خیلیا مث من توی همین بیست روز تونستن کلی تغییر مثبت چه توی شخصیت چه توی مسیرشغلی ایجاد کنن.\nمن توی یه سردرگمی بزرگ بودم که این دوره مثل یه چراغ مسیر منو روشن کرد و منو هل داد تو دلش ❤\nمبحث مسیرشغلی واقعا کامل و جامع به این مسئله پرداخته بود و نکاتی داشت که شاید من هیچوقت تاحالا بهش توجه نکرده بودم \nو همینطور مبحث اعتماد به نفس و اینکه ترس هایی داشتم که حالا متوجه شدم که خیلی طبیعیه و خیلی های دیگه مثل من هستن و قسمت مهم این مسئله نحوه مواجهه با اون ترس هست نه خودش⭐\n\nخسته نباشید میگم به تیم فوق العاده هاوین💪

 12. حدیثه معصومی

  اصل تو تویی خیلی بهم کمک کرد و بنظرم همه باید اینو بدونن و بهش باور داشته باشن که هرکسی بهترین راه و روش خودشو داره و نباید خودشو با بقیه مقایسه کنه😌صحبت هاتون درمورد مسیر شغلی باعث شو بفهمم که الان کجای راهم و چه راه هایی پیش رو دارم چون همیشه سردرگم بودم ک بایدچیکارکنم؟مبحث معجزه ی تغییر نگاه بنظرم یکی از جذابترین مباحث دوره بود و من واقعاااا دوسش داشتم که چجوری با تغییر نگاه میتونیم استرس آسیب زا رو تبدیل به موضوعی کنیم که باعث موفقیتمون میشه😌🤍درکل تا اینجای دوره عالی بوده و دوره ای نیست ک صرفا انگیزه الکی بده و راه و چاه رو بهمون نشون میده🤍
  بنظرم خیلیم بهتر میشه اگرهرکسی این امکان رو داشته باشه ک با خانم دکتر مومن بتونه ی جلسه صحبت کنه
  🤍و در آخر خیلی ممنونم ازتون که کمک میکنین ما ی دختر قوی شیم🤍

 13. سپیده حسنی

  سلام هاوین عزیز…من دانشجوی مهندسی هستم و همیشه یه کم ناامیدی از رشته ام بخاطر حرف اطرافیان داشتم که کار نیست و من در آینده بیکار میمونم ولی با صحبت های شما متوجه اشتباهم شدم…الان میدونم باید قدم های کوچیک بردارم و از هیچ شکستی نترسم…الان یه دختر فوق العاده با انگیزه ام که دارم تلاش میکنم،نرم افزار یاد میگیرم، زبانمو تقویت میکنم و کلللی کارای دیگه…خیلی خوشحالم توی زمانی با تیم هاوین آشنا شدم که هنوز کلی فرصت و موقعیت برای بهتر شدن دارم…کلی ممنونم از تیم هاوین *_*

 14. هانیه منفرد

  سلام هاوین جان💫خب من اول که هنوز دوره شروع نشده بود و نمیدونستم قراره چجوری باشه همش میگفتم با خودم که لابد قراره یسری حرفایی گفته بشه که انگیزه بگیرم و انگیزم بره بالا؛ولی الان که وسط دوره‌ست دوس دارم اینو بگم که انگار بیشتر از اینکه انگیزه بهم بده این دوره(البته انگیزه ام داد^-^)ولی بیشتر ازون،انگار خط فکریمو عوض کرد؛مخصوصا تو قسمت عزت نفس و اون قسمتی که راجب طرز فکر بود که خیلی دوستشون داشتم؛nحس میکنم انگار ذهنیتم راجب خودم داره تغییر میکنه و اینو دوس دارم.nو در کل ام واقعا یکی از انتخابای خوبم بود شرکت تو این دوره،کلییی خسته نباشید و مرسی ازتون🌻🌱☁️✨

 15. photo-1480223600438-985f45515145
  هدیه مشتاقی محمدزاده

  سلام هاوین عزیز💙
  من قبل این دوره علاقه و مسیر شغلیم رو پیدا کرده بودم ولی نمیدونستم که چجوری باید ادامش بدم،چیکار کنم که ی استارت درست داشته باشم و بتونم در آینده ازش کسب درآمد کنم که با کمک مطالبی که درمورد ترتیب و اصول مسیر شغلی گفتین فهمیدم باید مهارتم رو تا ی حدی برسونم و بعد دنبال کارآموزی و کار باشم
  از مبحث های رشد شخصیتی هم که نگم😍اینکه استرس میتونه مفید باشه و به کمکمون بیاد و مباحث اعتماد به نفس و عزت نفس که کمکم کرد ویژگی هاشو در خودم تقویت کنم😊
  بابت همه آموزش ها و صحبت هاتون ممنونم💙🌸

 16. زهرا صابری حسین آباد

  سلام هاوین عزیزم💛من قبل از این دوره هدف مشخصی داشتم ولی سردرگم بودم. نمیدونستم باید چیکار کنم و چه مسیری رو برم اما با صحبتای قشنگ شما لحظه به لحظه ذهنم منسجم‌تر شد. متوجه شدم اصرار به رفتن به کارآموزی قبل از مهارت و تسلط بهش اشتباهه. nوقتی از استرس مفید میگفتید یاد تک تک لحظه‌هایی افتادم که استرسم میتونست کمکم کنه و من با دید اشتباه خودمو از پا انداختم. از شما یاد گرفتم برنامه ریزی کنم کاری که بارها تلاش کرده بودم ولی موفق نشده بودم.با تک تک صحبتاتون قدم به قدم مسیر رو توی ذهنم ساختید و ذهنمو آماده کردید برای هرروز بهتر💛ازتون بابت تک تک صحبتانون ممنونم🥰💫

 17. فاطمه پیکر

  سلام هاوین عزیز 💕 الان که دارم این مطلب و مینویسم 20 روز از دوره رو گذروندم راستش و بخوای اول خیلی مردد بودم که دوره رو شرکت کنم یا نه چون فک میکردم شاید مثل چندین دوره های انگیزشی که قبلا شرکت کرده بودم به دردم نخوره ولی برای دوره ی شما از همون اولش ذوق و شوق شو داشتم نمیدونم که انرژی خوبی ازتون میگیرم و واقعا با دیدن صحبت های شما و خانم مومن به خودم اومدم که پا شم و واسه رویام هام و خواسته هام تلاش کنم یاد گرفتم که به هیچ کس وابسته نباشم و تا آخر زندگی روی پای خودم وایستم ممنونم که باعث به وجود اومدن این حس و حال در من شدید چون قبلش هیچ انگیزه ای برای زندگی نداشتم ولی الان تک تک هدف هام برام مهم اند و دارم سعی میکنم که بهشون برسم و قوی باشم مثل یک دختر

 18. مریم دست باز

  باز هم میگم شرکت تو این دوره بهترین تصمیم زندگیم بود😍

 19. زهرا صمصامی

  صحبت‌های خانم دکتر مومن خیلی جالب بود و بیشتر چالش‌ها با خانواده رو مطرح میکرد اینقدر که دلم خواست با بچه‌های دوره تماس تلفنی یا ارتباطی داشته باشند بتونیم استفاده کنیم یک چیز جالبی که دیدم و شاید خیلی راحت از جلوش رده شده باشین این بود که هم در صحبت‌های زینب عزیز و هم خانم دکتر توپوق زدن حذف نشده بود شخصا باعث شد حس خوبی بهم بده که آدم‌های موفقی با این همه تجربه حتی در شرایط اِستیبِل که میتونن تمرین کنند هم براشون پیش میاد که توپوق بزنن پس مثلا منی که حتی به تجربه و موفقیت اونا نرسیدم باید خیلی چیز عادی‌ای باشه برام که توی یک ارائه یا مصاحبه یا هر شرایط مهم دیگه‌ای شاید ناشی از استرس توپوق بزنم و فقط باید تمرکزم این باشه که خودم رو نبازم و روی موضوع با اعتماد به نفس تمرکز کنم و ادامه بدم و در انتها کاش ویدیو‌ها با تَپ زد به چپ و راست قابلیت ۱۰ ثانیه به جلو یا عقب رفتن رو داشتن اینجوری خیلی عالی میشد ♥️

 20. فریبا حسینی

  سلام هاوین عزیز
  اولش شک داشتم چون من سال هاست پر شدم از مطالب انگیزشی ک البته خوبه
  ولی مدتی بود دنبال یک چیز دیگه بودم و فکر می‌کنم اگر موفقیت 0 تا 100 باشه مطالب انگیزشی فقط 50 درصد دوم هست یعنی تا روی خودت و شخصیتت کار نکنی هیچی بدست نمیاری.
  منم تا جلسه اول رو دیدم پشیمون شدم مخصوصا ک منه 29 ساله با این اصل بزرگ شدم ک به مرد ها نیاز ندارم
  خدا رو شکر ک این دوره از مسائل انگیزشی خالی دور هست.
  ممنونم ازت

 21. الهه علیزاده

  سلام هاوین جان! واقعیتش منم بعد مسترکلاس اول بهم شوک وارد شد و حس کردم دوره با ذهنیت من از مستقل و قوی شدن خیلی فاصله داره. حتی اگه اینجوری پیش بره نمیتونم ادامه بدم و این چه سمی بود😂خصوصا وقتی داشتین اصل هارو میگفتین. خداروشکر به ویدئوی بعدی رسیدنی خیالم تخت تخت شد🙈❤️

 22. فاطیما پرویزی

  وای اولش پشمام ریخت😂 بعد اون ویدئو گفتم ینی چی اگه دوره بخواد اینطوری پیش بره عمرااااا ببینمش😂😂

 23. فائزه مهدیزاده

  سلام هاوین جان\nاین دوره واقعا برای من کاربردی بود به ویژه جلسه ای که اموزش دادید از ویژن برد استفاده کنیم و چجوری برنامه ریزی کنیم.. چون من همیشه توی برنامه ریزی مشکل داشتم.. صحبت های خانم مومنی هم فوق العاده بودن به ویژه وقتی تفاوت عزتنفس و اعتماد به نفس رو میگفتن\nو از اینکه همیشه اول هر درس یه سخن از یهترینای دنیا میگی واقعا انگیزه بخشه\nدر کل بگم که عالی بودید و بینهایت راضی ام از این دوره ای که شرکت کردم

 24. عسل فخرآبادی

  سلام… میخواستم ازتون یه تشکر ویژه کنم بازت این دوره چون متفاوت ترین دوره ای بود که تا الان دیدم اکثر دوره هایی که برگزار میشن راجع به شکرگزاریو چجوری پولدار بشیم (رو کاغذ بنویس از خدا بخواه و لبخند بزن..) ولی ما به ما گفتید که اینا همه اوکی،ولی پاشو.. بلند شو و حرکت کن.. خدا گفته از تو حرکت از ما برکت.. واقعا لذت بخشه جزئی از خانواده ی هاوین بودن و ازتون سپاسگزارم بالت این دوره اولش که میخواستم ثبت نام کنم اصلا حتی هزینه دوره رو نداشتم ولی یهو پول دستم اومد:) و با خودم گفتم که باید بخرمش پس!.. و خوشحالم که اولین بار هزینه ای که کردم واست یه دوره،ارزشش رو داشت.. چیزهایی رو توضیح دادید که لااقل من تو ایران تا به حال ندیدم.. اولین بودنتون رو تبریک میگم🤍👐🏼🙃سپاس❤

 25. زینب بمانی

  سلام هاوین عزیز ضمن عرض خداقوت به شما و تیم خوبتون میخواستم بابت این حجم از خفن بودن اموزشاتون تشکر کنم.راستش من قبل از اشنایی با شما و دوره ضربدر 10 به صورت خیلی جدی به شغل خودم در اینده فکر نمیکردم.یه دختر افسرده بودم که نمیدونست چی از دنیا میخواد با یه زندگی معمولی و برنامه های معمولی…اما از همون زمانی که با شما و تیم خوبتون اشنا شدم/بخش های مربوط به تو تویی/مقابله با انواع ترس ها و شکست ها/عزت نفس و اعتماد به نفس و راهنمایی های خانوم مومن راجب برخورد مناسب با خانواده دوستان پارتنر و …/مخصوصااااا نقل قولایی که هاوین عزیز اول هر بخش میگفتن بهم قوت نفس میداد که بهشون فکر کنم و به دختر رویایی توی ذهنم نزدیک تر بشم…هاوین عزیز تو منو از تاریکی وجودم نجات دادی و بهم یاد دادی که هدفم تو این دنیا چیه/تو انگیزه زندگی کردن/مقابله با مشکلات حتی شناخت خودم!! رو بهم داد یاد دادی.در تمام جلسات کاملا خود خودت بودی و این باعث میشد منم از خودم فرار نکنم…نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم..تو منو به خودم برگردوندی!دوستت دارم هاوین جااااااااااااان :))))))))

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

2,100,000 تومان

سطح
همه سطوح
مدت زمان 18 ساعت
سخنرانی
82 سخنرانی
زبان
فارسی

دسته های دوره

دوره های مرتبط

آیا می خواهید برای همه فعالیت ها، اعلان های پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید؟