دوره جامع ضربدر 10

teacher (2)
هاوین حسینی
teacher (1)
دکتر مومن پور
3914b77d2bffd436e884ddae0f409801
هدیه حیدری
85109B0B-D3F8-4C24-B160-B0EA82CD960D
دکتر آبیار حسینی
هاوین حسینی
اخرین بروزرسانی 20 اسفند 1401
2097 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

رشد 10 برابری شخصیت و درآمدت رو تجربه کن!

zarb dar10 1

دوره جامع ضربدر ۱۰ چیه؟

این دوره با افتخار اولین دوره اختصاصی هست که برای تبدیل کردن دختران به دختران متخصص طراحی شده و همچنین جامع ترین دوره‌ای هست که هم برای رشد ۱۰ برابری مهارت‌های شخصی و هم برای رشد ۱۰ برابری مهارت‌های شغلی مجهز شده.

title 3

IMG 20230129 112157 692

فرم درخواست مشاوره

این گزینه کمک می‌کند سرعت تماس رفیق راه با شما افزایش پیدا کند

اهداف یادگیری

چراغ راه و نقشه راه (مهمترین ویژگی)
مهم ترین ویژگی این دوره به نظر ما و اکثر شرکت کنندگان اینه که باعث روشن شدن مسیر موفقیت اختصاصی هر فرد میشه. باعث میشه بتونید مسیر موفقیت اختصاصی خودتون رو پیدا کنید و بسازید. باور هاتون رو به چالش بکشید و نگرش تون رو نسبت به مو موضوعات تغییر بدید و این باعث میشه که از حالت ساکن در بیاید و به صورت منطقی در مورد آینده‌تون تصمیم بگیرید.
تنها روش اختصاصی رشد شخصیتی و درآمدی دختران
هیچ واکسنی نمی‌تونه از همه ویروس‌ها جلوگیری کنه! شما به عنوان یک دختر برای رشد شخصیتی و درآمدی به یک روش و دیدگاه متناسب با شرایط و چالش‌های یک دختر احتیاج دارید. روشی که برای اولین بار در دوره جامع ضربدر ۱۰ طراحی شده.
روش علمی و پارتیشن بندی ذهنی شده
تمام آموزش‌ها و محتوای دوره زیر نظر متخصصین آماده شده و سپری کردن این دوره به منزله مطالعه و عمل به مطالب ده‌ها مقاله و ده‌ها کتاب علمی معتبر هست. علاوه بر این نظم و انسجام و یکپارچگی محتوای دوره ذهن شما رو پارتیشن بندی می‌کنه و باعث میشه گام به گام با مطالب و آموزش ها حرکت کنید.
عمل پذیر و کاربردی
یکی از مهمترین ویژگی‌های دوره اینه که در پایان هر مبحث، ایده‌ها و تمرین‌های عملیاتی و کاربردی و خلاقانه‌ای قرار داده شده که با اون‌ها مطالب رو پیاده سازی می کنید مثل ویژن برد، صندوق اعتماد به نفس، لیست ABC و … همچنین در طی آموزش‌ها مثال‌های قابل درک و روزمره متعددی گفته میشه که به کاربردی شدن این دوره اضافه میکنه.

مخاطب هدف

 • اگر جزء این سه دسته هستی این دوره بهت کمک میکنه:
 • به دنبال شغل خوب میگردی (شغل اولی هستی).
 • شاغلی ولی دنبال شغل بهتری.
 • شاغلی و دنبال پیشرفت و ترفیع کاری.

برنامه تحصیلی

82 درس18 ساعت

روز اول

خبر شوکه کننده!2:44
راهبرد دوره9:14
چمدونت رو ببند!3:06
آشنایی با رفیق راه آموزشی2:26
صفحه برگزاری کنفرانس ویدیویی رفیق راه
مسترکلس جامع – بخش اول9:56
مستر کلس جامع – بخش دوم1:04
تکلیف – تعهدنامه

روز دوم

روز سوم

روز چهارم

روز پنجم

روز ششم

روز هفتم

روز هشتم

روز نهم

روز دهم

روز یازدهم

روز دوازدهم

روز سیزدهم

روز چهاردهم

روز پانزدهم

روز شانزدهم

روز هفدهم

روز هجدهم

روز نوزدهم

روز بیستم

دوره تثبیتی

آزمون چالشی

روز بیست و یکم

روز بیست و دوم

روز بیست و سوم

روز بیست و چهارم

روز بیست و پنجم

روز بیست و ششم

روز بیست و هفتم

روز بیست و هشتم

روز بیست و نهم

روز سی‌ام

روز سی و یکم

روز سی و دوم

روز سی و سوم

روز سی و چهارم

روز سی و پنجم

روز سی و ششم

روز سی و هفتم

روز سی و هشتم

روز سی و نهم

روز چهلم

مدرسین شما

هاوین حسینی

0/5
7 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
بنیانگذار مدرسه هاوین
مشاهده بیشتر

دکتر مومن پور

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
محقق دکتری روانشناسی و روان درمانگر
مشاهده بیشتر

هدیه حیدری

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
مدرس فن بیان
مشاهده بیشتر

دکتر آبیار حسینی

دکتر روانشناس و استاد دانشگاه

0/5
4 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
مشاهده بیشتر

هاوین حسینی

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
2097 دانشجو
مشاهده بیشتر

نظر (406)

 1. مریم گلشنی

  سلام هاوین عزیزم من از وقتی که تو پیج هاوین ویدیو تولید میکردی خوشم میومد طرز صحبت کردن،حرفاهایی که میزدی به نظرم باور داشتم و درک میکردم چی میگی چون تجربه داشتم غرق شدن تو روانشناس های زرد ،مشاور های زرد،کتاب های زرد ؛در کل حرف هایی که فقط قشنگن و ادم تنها واسه همین دوسشون داره یک جایی فهمیدم که باید تغییر کنم چون این زندگی که من میخوام نیست و اتفاقی با مدرسه هاوین اشنا شدم از رو شواهد و شناختم اطمینان داشتم که باید شرکت کنم من حس میکردم عقبم چون شغل و هدفم و پیدا نبود الان به کشفش نزدیک ترم یک جاهایی سوپرایز میشم .خانم دکتر یک آرامشی همراه با علم به من میده و حرفاشون کلیشه ای نیست. نکته مثبت اینه که روانه ،از روی آگاهیه ، شفافه ،مختصر و مفیده ،اشکالات پیدا و راهکار داده میشه ممنون از کل تیم خفن هاوین موفق باشید 💛💛💛💛🌻🌻🌻🌻

 2. زینب منوچهرمیرزا

  سلام هاوین عزیزم اول ازهمه بگم که دوره شما باعث شد من وارد کار مورد علاقه ام بشم و هرروز با عشق کارمو انجام بدم دوم اینکه من رو با من اشنا کردی تا الان یادم رفته بود که کی ام چقدر توانایی دارم که خودم هم نادیده گرفته بودمشون وقتی تو ویدیو ها صحبت میکنی انگار میدونی دقیق من الان لازم دارم که چی بشنوم و از قلب وذهن من باهام حرف میزنی همین باعث میشه باعشق دوره ارو دنبال کنم ممنونممممم هاوین قشنگم دوستت دارممم

 3. فاطمه قائدی

  سلام
  من یه مقداار عقب افتادم و تازه به روز یازدهم دوره رسیدم ولی توی این مدت خیییلی تغییر کردم . اول از همه این که علاقم و مسیرم که در مورد ش خیلی سردرگم بودم رو بالاخره مشخص کردم .در مورد ارتباطاتم خیلی بهتر شدم . و کلی از ترس هام کمتر شده و عملگرا تر شدم.
  و یه چیز جالب اینکه از وقتی من شروع به تغییر کردم اطرافم هم وتقعا داره تغییر می کنه و خیلی از بابتش شگفت زده م! خیلی خوشحالم که توی این دوره شرکت کردم چون همه چی علمیه و روانشناسی زرد توش جایی نداره .
  قبلا وقتی که توی ورکشاپ دختر متخصص شرکت کردم اطلاعات رو کمابیش داشتم و فقط به این امید دوره ضربدر ۱۰ رو خریدم که اطلاعاتم رو منسجم تر کنه ولی الان با یه دنیای کاملا متفاوت و شگفت انگیز روبرو شدم !
  ممنون از تیم خوب هاوین .

 4. ساناز ایمان پرست

  سلام هاوین عزیزم
  دوره به شدت عالیییی بود …با تکنیک های تغییر باور خیلییییی کمکم کرد …روش برنامه ریزیتون فوق العاده بود و برای منی که خیلیییییییی کار دارم و سرم همیشه شلوغه به شدت خوب بود
  و اینکه من واقعا آدم استرسی بودم و مباحث کنترل استرس خیلیییی کمکم کرد خیلی زیاددد
  ممنون ک این دوره رو درست کردی هاوین قشنگم

 5. مهسا سادات حسینی نسب

  سلام به هاوین عزیز و تیم پرتلاش و خوب مدرسه هاوین.
  حقیقتش من اوایل برای شرکت توی دوره خیلی دودل بودم و مدتی بود که داشتم فکر میکردم که ثبت نام کنم یا نه چون میترسیدم که اونجوری گفته میشه دوره خوب و کاربردی نباشه ولی بالاخره دلمو زدم به دریا و تصمیم نهاییم رو گرفتم و ثبت نام کردم و الان که بیست روز از دوره گذشته میتونم بگم که بهترین تصمیمی بود که میتونستم بگیرم و واقعا از این تصمیمی که گرفتم و شرکت توی دوره راضی و خوشحالم.
  تک تک مطالب دوره کاربردی و مفید بودن که حتی به نظرم نیازه که آدم چندین و چندباره هی برگرده و اونارو مرور کنه، خیلی از مطالب رو من از قبل اصلا نمیدونستم و با گوش دادن به هر جلسه و فهمیدن اون مطالب شگفت زده میشدم.
  به نظرم این دوره یکی از بهترین هدیه هایی که هر دختری میتونه به خودش هدیه بده و واقعا کاربردی و مفیده
  با تشکر از هاوین عزیز و تیم خوبتون که این امکان رو برای دخترها فراهم کردین تا بتونن روی خودشون سرمایه گذاری کنن و به دختر آگاه و قوی تبدیل بشن.

 6. مبینا رضوانی

  سلام هاوین عزیز.
  دوره ات واقعا عالیه تونستم متوجه ترسام بشم و در جهت رفعشون قدم بردارم
  خیلی حامع و خوب بیان کردی همه چیو. یکی از دلایلی این دوره رو دوست دارم اینه که همه چی رو گفتی و کنار همه.
  صمیمیت رو میشه تو همه کلاس هات دید. یه دوره متفاوته.
  دمت گرم بابت اینکه انقد تلاش میکنی تا دخترارو آگاه کنی و ذهینت مستقل ازشون بسازی. برات آرزوی موفقیت میکنم همیشه همین طوری بمون

 7. فاطمه سمسارزاده

  سلام هاوین عزیزم.خدا قوت به تو و تیم مدرسه هاوین
  به جرات میتونم بگم که شرکت توی دوره ضربدر ده یکی از بهترین کارها و تصمیماتی بود که توی سن 24 سالگیم گرفتم.
  من توی 20 سالگیم مسیر کاریه اشتباهی و انتخاب کردم و بعد تجربه کردن فهمیدن بهش علاقه ندارم. برای شروع راه جدیدم خیلی سردرگم بودم و نمیدونستم تصمیمم درسته یا نه.مدام خسته میشدم، دلسرد میشدم و کلی هم استرس داشتم. حتی برای دیدن موقعیت های کارآموزی هم تپش قلب میگرفتم.
  تا الان که نصف دوره گذشته؛ من با تعریف عزت نفس و اعتماد به نفس آشنا شدم و متوجه شدم که چه کارهایی باید انجام بدم، فهمیدم چقدر بهمون اشتباه آموزش دادن و چقدر الکی خودمونو سرزنش می کردیم.
  حتی چقدر اشتباه استرس و برامون معنا کردن و گفتن چون درس نخوندی یا کارت خوب نیست استرس داری:((
  واقعا ممنونم ازت هاوین.
  اگر میخواستم خودم این مسیر و بفهمم و پیدا کنم چقدر باید کتاب میخوندم و چقدر باید مسیرای مختلف و امتحان میکردم که به نتیجه برسم که احتمالا وسط راه دلسرد میشدم.
  ممنونم که معنی مستقل بودن و قوی بودن و درست بهمون یاد دادی
  دوست دارم هاوین

 8. حنانه رحیمی

  سلام به هاوین عزیز و تیم حرفه ایشون 🦋
  خیلی خوشحالم ک تو ۱۹ سالگیم شما و دوره ی فوق العادتون پیدا کردم .بنظرم این دوره همه چیزیه که دخترا الان بهش نیاز دارن تا شخصیت مستقل و قوی خودشون بسازن .مطالب دوره برام خیلی جالب و دغدغه همیشگیم بوده. بخش روبه رو شدن با ترس ها خیلی برام مفید بود چون همیشه خودم آدمی بودم که بخاطر ترس از شکست اصلا کاری رو شروع نمیکردم و همیشه ترس از قضاوت شدن باهام بوده ولی الان میدونم چجوری باهاشون روبه رو بشم💚
  الان دیگه الکی استرس نمیکشم و استرس محرکم شده
  بخش صندوق اعتماد بنفس و ویژن بورد خیلی جذاب بودن🌻
  در اخر ازتون برای دوره ای که اماده کردید خیلی ممنونم
  شما و تیمتون خیلی خفن و کاردرستید🌙🌈

 9. نگار جوادی

  درود به تیم عالی و خفن هاوین🌻
  من همیشه تو اینستاگرام پست های عالیتون رو نگاه میکردم و پیگیر کارهاتون بودم و خیلی مشتاق بودم بودم که توی دوره ضربدر ۱۰ هم شرکت کنم اما واقعیتش چون قبلا توی دوره های آنلاین انگیزشی هم شرکت کرده بودم و نتیجه ای نگرفته بودم دودل بودم.تا اینکه توی ورکشاپ دختر متخصص شرکت کردم و خیلی خوشم اومد.توی روز تولدم تصمیم گرفتم توی این دوره شرکت کنم و بهترین هدیه ای بوده که تا الان به خودم دادم.تا امروز که نصف دوره رو گذروندم خیلی چیزا ازش یاد گرفتم و ذره ای پشیمون نیستم از شرکت توی این دوره.یکی از بهترین چیزهایی که یاد گرفتم این بود که تونستم علایقم رو بشناسم و جرئت فکر کردن به علاقه هام و خیال پردازی واسه آیندم و موفقیت هام رو داشته باشم. از صمیم قلب ازتون ممنونم♥️♥️

 10. پریا باطانی

  با سلام و خسته نباشید به تیم فوق خفن هاوین
  بنظر من یکی از بهترین ویژگی های این دوره، علمی بودن و کلیشه‌ای نبودن حرفاشِ. نقل قول های اول ویدیوها واقعا خیلی عالی و انگیزشین. اینکه ادم میبینه انسان‌های فوق موفق هم همون فکرهای مارو دارن و از جایی که ما داریم شروع میکنیم شروع کردن و توصیه های مفید و قابل اجرا میکنن واقعا حس خیلی خوبی بهم میده. ویژگی خیلی خوب دیگه جامع بودن مطالبِ. ینی هردختری تو هر موقعیتی توی زندگیش باشه این دوره بدردش میخوره. شخصا توی پیدا کردن علاقه و هدفم خیلی سردرگم بودم و نمیدونستم به چی علاقه دارم و به چی ندارم. واقعا این ۲۰ روز اول عالی و معرکه بوده. نمیتونم برای ادامه دوره صبر کنم💜

 11. مودبه ذوالفقاری

  سلام وقتتون بخیر \nممنون از دوره ایی که گذاشتید بخاطر اینکه مجازی هستش و اینکه هر زمان از روز خواستیم میتونیم ببینم خیلی خوبه نیازی نیست که وقت خالی کنیم برای رفتن به مکانی یا دقیقا ساعت مشخص داشته باشه تا اینجا که دیدم خوب بود بیشتر برای من مصاحبه رزومه نویسی و مقابله با استرس و حرف زدن مهمه که ان شااا… تو فیلم های بعدی باشه ببینم و اینکه دوست داشتم به صورت خصوصی برای هر فرد جدا با توجه به تخصص ها و تجربیات زندگیش یه مشاوره میذاشتید اینجوری بیشتر راهنمایی میشد \nبازم ممنون ازتون

 12. صبا مشایخ

  اوایل دوره مطالب یکم برای من تکراری بود. اما از یه جایی به بعد مطالبی گفته شده بود که من هیچ جا ندیده بودم! خیلی از ما بدون اینکه اصلا بدونیم مسیر شغلی و قواعدش چی هست مسیری رو انتخاب می‌کنیم یا حتی برامون انتخاب میکنن و بعد توی مسیر غلط به موانع میخوریم و ناامید میشیم. اما با دوره ای که هاوین و تیم خوبش ترتیب دیدن حداقل حداقلش این سردرگمی و ناامیدی‌ها حذف میشه. تازه اگه پیشرفت توی شغل و شخصیت رو کنار بذاریم! خلاصه که خیلی خوشحالم توی این دوره شرکت کردم. ممنون از وقتی که برای تهیه آموزش‌ها میذارید🙏

 13. هلیا بحرانی

  سلام و خسته نباشید به هاوین عزیز و تیم پرکار و دوست داشتنی تون …
  راستش رو بخواین زمانی که این دوره رو ثبت‌نام کردم اصلا راجع بهش همچین تصوری نداشتم و احساس می‌کردم قراره با یک سری چیزهایی که از پیش می‌دونم و شاید حتی تجربه شون کردم به همراه کمی ادبیات زرد روانشناسی که این روزها مد شده و سر از هر جایی در آوردن رو به رو میشم. اما راستش رو بخواین شروع جلسات من رو شگفت زده کرد. نکات کاربردی، زبان ساده و گیرا، دسته بندی مطالب از همون ابتدا من رو جذب خودش کرد. نکاتی که حتی بعضا با وجود دونستن اینقدر ساده و با مثالات به جا و درست مطرح شده بودن که درست در عمق دل و جون من نشستن و من با دقت از اکثریتشون برای خودم نوت برداری کردم تا هر از چندگاهی یهشون برگردم و مرورشون کنم . نکته جالبیکه نظر من رو به خودن جلب کرد این امکان تنظیم سرعت ویدیو ها بود که توی نوت برداری خیلی به من کمک کرد .. ازتون ممنونم که همچین دوره جامع و شاملی رو برای ما فراهم کردین و ما فرصت پیدا کردیم که خیلی تمیز و شسته رفته دوره ببینیم و به خودمون کمک کنیم و خودمون رو پیدا کنیم. شناخت بهتر خودم بزرگترین کمکی بود که این دوره در حق من انجام داد .. ممنون و خدا قوت

 14. زهرا نجی زاده

  سلام
  وقتی میخواستم این دوره رو تهیه کنم خیلی دو دل بودم و دقیقه آخر دلو زدم به دریا و تهیه اش کردم و میتونم بگم توی این بیست روز یه لحظه هم نبود که احساس پشیمونی کنم و دلیلش شعاری نبودنه این دوره اس همه چیز بر اساس واقیعت و نکات همه قابل اجرا کردن بود. ترس من از کار کردن ریخت و نظم خیلی زیادی به راهی که پیش گرفتم داد و مهم تر از همه! فقط بحث کار نبود بلکه تاثیر زیادی روی شخصیت و نوع نگرشم گذاشت.
  ممنون به خاطر زحماتتون 💛 خدا قوت

 15. بهار خجسته

  سلام هاوین عزیز
  به جرئت میتونم بگم یکی از بهترین تصمیماتی که تو کل عمرم گرفتم شرکت تو این دوره بوده. تا الان که 20 روز از این دوره گذشته کلی تغییر تو خودم حس میکنم. با اینکه هنوز نصف راه مونده ولی حتی خانوادمم این تغییر رو بهم گوشزد کردن. واقعا خوشحالم از اینکه این فرصت بهم داده شد و تونستم بین دخترای قوی باشم. مطالبی که تو این 20 جلسه بیان شد خیلی بهم کمک کرد و جالب اینجا بود که موضوع هرروزی که بهش میرسیدم تو محیط اطرافم هم به همون موضوعات برمیخوردم و با راهکارهای شما دست به اقدام زدم و به نتیجه خوبی رسیدم:)) بهترین بخش دوره هم تا اینجا بنظرم این بود که نباید خودمونو با کسی مقایسه کنیم و اینکه راه موفقیت هرکسی منحصر به خودشه. من قبلا خیلی غبطه دیگران رو میخوردم که از من جلوترن در حالی که من با 21 سال سن قرار نبود موفقیت یه ادم 40 ساله رو داشته باشم ولی تا قبل از این دوره اصلا به فکرم نرسیده بود. خوشحالم بابت اعتمادبنفسی که باعثش این دوره بوده و بیشتر از اون خوشحالم بابت آشنایی با تیم خوب هاوین.
  ممنون از زحمات شما
  به امید اینکه هر دختری بتونه از آموزش های مفید شما استفاده کنه *_*

 16. محدثه سعیدی

  سلام به تیم هاوین
  ممنون از تلاش ها و آموزش های این دوره.
  راستش اون اول خیلی دو دل بودم برای خرید دوره چون میترسیدم دوره ای که ثبت نام میکنم همش حرف های انگیزشی باشه و چیز خاصی تحویلم نده اما اینطور نبود و صحبت های هاوین عزیز و خانم دکتر مومن به طور شگفت انگیزی مفید بودن انگار تمام مشکلات من رو میدونستن و راه حل های کابردی ارائه میدادن.
  یکی از بهترین کارهایی که این چندقت اخیر انجام دادم شرکت در این دوره بود چون دنیای جدیدی روی من باز کرد و طرز تفکری رو نشون من داد که تا قبل از اون بهش فکر نمیکردم.
  من شاغل هستم و ناراضی از شغلم، همیشه دوست داشتم کسب و کار خودم رو داشته باشم اما ترس از آینده و مبهم بودن مسیر پیش روم اجازه عمل کدن به خواسته هام رو بهم نمیداد اما حرفای هاوین عزیز باعث شد که اعتماد به نفسم رو جمع کنم و بخوام این ترس رو کنار بزارم و اون کسب و کار موردنظرم رو راه اندازی کنم.
  ممنون از هاوین عزیز و خانم دکتر مومن و همچنین از تمامی افرادی که در تیم هاوین مشغول به کار هستن.
  آرزوی بهترین ها برای شما.

 17. مینا انصاری

  سلام هاوین عزیرم
  راستشو بخوام بگم من خیلی دودل بودم برای ثبت نام این دوره
  چون فکر میکردم مثل این دوره های روانشناسی زرد فقط از انگیزه های الکی صحبت میکنید. بالاخره دلمو به دریا زدم و دوررو خریدم
  و الان میتونم بگم خیلی راضیم،چون تاثیر حرفاتونو دارم رو خودم میبینم.قبل این دوره خیلی ناامید بودم برای ورود به بازار کار مطابق با رشتم البته هنوزم امیدی به ورود به بازار کار مطابق رشته تحصیلیم ندارم اما با این دوره متوجه شدم من توانایی ها و علایق دیگه ای هم دارم که بتونم باهاش وارد بازار کار بشم و به اصطلاح موفق باشم.ممنون از راهنمایی هات و درس هات:)))))))
  و اینم بگم که برای کسایی که میخوان دوررو بگیرن این دوره خیلی عالی و خوبه و کمک کننده است اما چیز فرارویایی در نظر نداشته باشن
  این دوره ماهیگیریو یاد میده و بقیش تلاش با خودتونه

 18. یاسمن جابری

  سلام به هاوین واعضای تیم.ازشما خیلی ممنونم بابت این دوره فوق العاده تا این مرحله که نیمی از دوره رو گذروندم واقعا لذت بردم و محتوای اون واقعا اموزنده و پرکاربرده . به خیلی ترس ها در مورد خودم پی بردم که تابه الان در حال فرار کردن از اون ها بودم اما باکمک صحبت های شما تونستم با این ترس ها تا حدودی کنار بیام و هنوز درحال کار کردن روی اون ها هستم. مبحث تو تویی و صحبت های خانم دکتر مومن در رابطه با عزت نفس و اعتماد به نفس هم واقعا به من کمک کرد ممنونم از تیم هاوین

 19. ژاله نصیرزاده

  سلام،روزتون بخیر.این دوره یکی از بهترین کلاس هایی بود که شرکت کردم به جرات می تونم بگم حتی مفیدترینش بود.چقدر خوب می شد که این دوره رو یا در خلال مدرسه مثلا از اول دبیرستان تا دیپلم یا پیش دانشگاهی تعلیم می دادن. ویا اینکه هر کسی خودش از 18 سالگی شروع می کرد شخصی به شرکت در این دوره.\nخوبی این دوره این هست که تو هر سطح از اگاهی باشی،اسکلت بندی هر کاری رو که دوست داشته باشی رو بهت یاد می ده.\nراستش من برعکس یکی از دوستان موافق اینکه تو فیلم تپق زده بشه نیستم. جون به هر حال شما دارین یه کار حرفه ای انجام می دین و قطعا قبلش تمرین کردین.\nو یه چیز دیگه اینکه زمانی که تو توضیحات طولانی یه متن و به مدت چند دقیقه نشون می دین خیلی خسته کننده میشه یا باید خود مجری نشون داده بشه یا حداقل چیزهای دیگه.\nدر کل به عنوان اولین مدرسه دختران قوی خیلی عالی و مفید بودین. خدا قوت .

 20. فاطمه کریمی حسین آبادی

  گروه فوق العاده ی هاوین، از لحظه ی شروع دوره اونقدر مطالب جذاب و خوبی دریافت کردم که هر روز منتظر روز بعد بودم تا به ادامه ی ویدیو و صحبت های جالبتون گوش کنم.
  بیشتر از یک سال هست که مخاطب پیج اینستاگرامیتون هستم و حتی همون پست های کوتاه انقدر عالی بود که پیج رو به چندین نفر معرفی کردم ولی بعد از ثبت نام در دوره جامع ضربدر 10 فهمیدم مطالب پیج، گوشه ایی از علم گروه هاوین هست و الان بی نهایت خوشحالم که بهتون اعتماد کردم و این دوره رو ثبت نام کردم.
  دوست دار شما هستم، همیشه پرقدرت بمونید😍

 21. WhatsApp-Image-2022-04-06-at-00.21.23
  مهسا سارانی

  خببب..اول سلام،دوم اینکه من کلا با این مدل دوره ها حال نمیکردم! چون حس میکردم یه سری چیزایی که خودم میدونمو دوباره بهم بگن!
  خیلی اتفاقی یکی از ورکشاپ هاتون رو توی کافه با نامزدم نشسته بودم و باهم میدیدیم، حرف دوره جامع شد و خییلیی پیگیر بود و تشویق کرد که دوره رو بگیرم و هرچی یاد میگیرم و باهاش شِیر کنم..
  اوایل دوره(از خود تعریف نباشه ولی چون کتاب زیاد میخونم) میدیدم از بچگی خیلی مسائل رو انگار دیفالت میدونم و انجام میدم ، الانم یه خانوم مهندس برقم و دغدغم ورود به بازار کاره ، که از حدود روز ۱۶ و ۱۷ دیدم داریم به جاهایی میرسیم که دغدغه منه و لذت بردم…
  ولی خب واقعا عالیه که این مطالب به اشتراک گذاشته میشه و آگاهی داده میشه
  امیدوارم واقعا در ادامه با یه چیز بترکون مواجه شم!

 22. سمیه جمیل زاده

  خب بخوام نظر واقعبمو بگم ،من قبل از شرکت تو این دوره افکار سمی زیادی داشتم .یکیش اینکه فکر میکردم حتما باید از ادم های موفق تقلید کرد و مدام دنبال این باشم که اونا چه کارایی انجام میدن تا منم انجام بدم تا به موفقیت برسم درصورتی که اصلا همچنین چیزی نیست ،هاوین به من یاد داد (تو تویی)و باید خودتو باور داشته باشی و روی علاقه خودت سرمایه گزاری کنی 😉

 23. کیمیا بنی اسدی

  سلام هاوین عزیز ممنون بابت دوره ای که برای ما فراهم کردی دمت گرم
  من قبل از آشنایی با پیچت دچار افسردگی شدیدی شدم که منجر به خودکشی شد یکبار:) تا اینکه یکی از دوستان منو با پیچ تو آشنا کرد. با اینکه هنوز از اون موقع 3 سال میگذره و من هنوز با افسردگی دست و پنجه نرم میکنم ولی دارم تمام شعیمو میکنم که از این مطالب مفیدت مخصوصا حرفای خانوم دکتر مومن استفاده کنم تا با خود واقعیم بیشتر آشنا بشم چون خیلی بش بدی کردم و برا مدتی طولانی باهاش قهر بودم
  بعد از آشنایی به پیچت من علاقمو پیدا کردم و در حال حاضر در یک مجموعه خوب به عنوان طراح گرافیک مشغول به کارم اونم به اطف تو
  ممنونم هاوین برای همه چیز

 24. نگین اشرفی

  سلام هاوین عزیز. ممنونم از زحمات شما و تیم خوبتون.
  برای من که مشغول درمان وسواس و اضطرابم هستم قسمت مدیریت استرس و همینطور برنامه ریزی ثانیه ای فوق العاده بود.
  چون من همیشه برای فردای خودم برنامه میریختم و یه مشکلی پیش میومد و کارام عقب میوفتاد کلی حس بد و ناامیدی هجوم میاورد به سمتم. اما الان یکم شرایطم فرق کرده. قطعا جا برای پیشرفت خیلی بیشتر از اینا هست اما همین الان که اول راهم کلی چیزای خوبو حس میکنم که مدیون شما هستم.
  همینطور دید واقع بینانه ای که از مسیر شغلی به دست اوردم. خیلی خیلی برام با ارزشه

 25. طوبآ رضازاده

  سلام. من بیست و پنج سالمه و توی یه مجموعه‌ی خوب مشغول به‌کارم. مدت چند ماه بود که صفحه‌ی هاوین رو توی اینستاگرام دنبال می‌کردم و از مطالب معتبر و حتی از گرافیک و ساده‌گویی صفحه کیف می‌کردم. موقعی که تایم دوره‌ی ضربدر ۱۰ رسید، این قضیه همزمان شد با تولد همسرم و بنظرم ریسک بود که بخش زیادی از پولم رو صرف این دوره کنم و برای تولد مضطرب بشم؛ ولی دقیقا یه روز مونده به تموم‌شدن تایم ثبت‌نام، یه حقوق عقب‌افتاده از یه پروژه‌ای رو برام واریز کردن و من با خیالت راحت ثبت‌نام رو انجام دادم. حالا تو روز بیستم هستم و دارم کیف می‌کنم از اینکه تو مرحله‌ای از زندگیم وایسادم که میخوام برای متخصص شدن چه توی ابعاد شغلی چه توی ابعاد شخصیتی و اجتماعی قدم بردارم. با آموزش‌هایی که توی زمینه‌ی تخصصیم می‌بینم قطعا مسیرم روشن‌تر و پررونق‌تر میشه و لول‌کارم بالاتر میاد. از ورکشاپ پازل علاقه هم نگم که حقیقتا یه دریچه‌ای برای من باز کرد و با تمرینایی که انجام دادم و قتی که براش گذاشتم تونستم به یه بعدی از خودم دسترسی پیدا کنم که نمی‌دونستم وجود داره؛ اونم علاقه‌م به کارای تجسمی و تصویرسازی دیجیتال بود! الان یکی دوماهیه که شروع کردم و تمام وجودم پر از شوقه. برای بحث عزت‌نفس هم بشدت اشتیاق دارم چون اون چیزیه که میدونم قراره خیلی کمکم کنه. ممنون از کاردرستی و آدم‌حسابی‌بودنتون. از مطالعه‌ و وقتی که مشخصا برای دوره می‌ذارید 🙂

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

5,700,000 تومان

سطح
همه سطوح
مدت زمان 18 ساعت
سخنرانی
82 سخنرانی
زبان
فارسی

دسته های دوره

دوره های مرتبط

آیا می خواهید برای همه فعالیت ها، اعلان های پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید؟