مسترکلس (ورکشاپ) پازل علاقه

برای پیدا کردن علاقه‌ات که اولین گام ساختن مسیر شغلیته توسط متخصص آموزش ببین و باهاش جلسه اختصاصی داشته باش
پیام‌های شرکت کنندگان (337)
مشخصات دوره
امتیاز 4.8 از 309 رای
6
تعداد جلسات
۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
مدت دوره
دارد
زیر نویس
دارد
پشتیبانی
دارد
ایبوک
ندارد
قابلیت دانلود
مسترکلس (ورکشاپ) پازل علاقه
قیمت دوره:
3,000,000تومان
6% 3200000
درباره این آموزش بهت بگم

💌پیام هاوین: برای وقتایی که سرگردونی!

دختر قوی سلام؛

اگه هدف زندگیت رو گم کردی، سرگردونی یا بین چندتا مسیر برای آینده‌ات شک داری ادامه این متن کمکت می‌کنه.

فرض کن یک جای مجیکال و جادویی وجود داره که وقتی واردش میشی چندین متخصص دورت جمع میشن و تا علاقه اصیل زندگیت رو پیدا نکنی از کنارت جُم نمی‌خورند.

اول آموزش کامل و تصویری بهت میدن

بعد یک ایبوک ویژه و دوره صوتی در اختیارت میذارن

همراهش یک سری تمرین داری که حلش می‌کنی

و بعد بررسی می‌کنند اگه هنوز علاقه‌ات رو کشف نکرده باشی یک جلسه اختصاصی برات برگزار می‌کنند و متعهد میشن که به هدفت برسی.

تازه برای ورود به بازار کار و طراحی مسیر شغلیت آموزش بهت میدن

این جای جادویی جاش تو ایران خالی بود و ما توی مدرسه هاوین ایجادش کردیم. مسیری رو طراحی کردیم که بیشترین بازدهی رو داشته باشه. اونم با چه هزینه‌ای! پس خیالت راحت!

این مسیر شد «ورکشاپ پازل علاقه» و خیالت رو  راحت می‌کنه که یکبار برای همیشه علاقه زندگیت رو پیدا کنی و فقط یک شرط داره:

قول بدی همه تلاشت رو بکنی و تمام تمرین ها رو انجام بدی.

با دقت مطالعه کنید👇🏻

🟡 قبل از شروع توضیحات دوره خوبه بدونید این ورکشاپ برای ارتقای سطح آموزشی جامعه در طرح تسهیلات کمک آموزشی مدرسه هاوین قرار گرفته و شامل تخفیف واقعی و امکان پرداخت اقساطی هست. این طرح حمایتی شامل موارد زیره:
👈🏻 ۶ جلسه آموزشی با متخصص + تمرین
👈🏻 حضور منتور و رفیق راه متخصص که به سوالاتت پاسخ میده
👈🏻 با این تخفیف ۴ جلسه برات رایگان میافته
👈🏻 امکان پرداخت اقساطی با همان مبلغ هم وجود داره

این ورکشاپ قراره چی بگه؟
توی این ورکشاپ قراره از تکنیک « پازل علاقه » صحبت کنیم. این تکنیک می‌تونه یک‌بار برای همیشه عشق و علاقه زندگیمون رو از درونمون کشف کنه و زندگی ما رو هدفمند کنه تا بتونیم « عاشقانه کار کردن » و موفقیت توی مسیر علاقمون رو تجربه کنیم.

قطعات پازل علاقت رو کنار هم بذار:
۱. قطعه کودکی
۲. قطعه حسادت
۳. قطعه لحظه انگیزش
۴. قطعه مست شدن
۵. قطعه ایده آل سازی
۶. قطعه کار اجباری
۷. قطعه دلتنگی
۸. قطعه قدرت مطلق

توی ورکشاپ پازل علاقه با روش اختصاصی و کاربردی که توسط مدرسه هاوین برای اولین بار طراحی شده علاقه اصلی زندگیت دست پیدا می کنی.

💡مخاطب این ورکشاپ کیه؟
اگر جزء ۲ دسته زیر هستی حتما شرکت کن:
۱- اصلا نمی‌دونی علاقت چیه!
۲- بین چند مسیر سرگردونی ( چند علاقه‌ای یا Multi passion )

👈🏻چرا این ورکشاپ ایبوک ( کتاب الکترونیکی )داره؟
چون حجم مطالب این ورکشاپ زیاده و نیاز هست که هم روی مطالب و هم روی تمرین‌ها تمرکز زیادی گذاشته بشه به همین دلیل ایبوک پازل علاقه طراحی شده که هنگام گوش دادن به محتوای آموزشی ورکشاپ تمام تمرکزتون روی مباحث باشه و نیازی نباشه که مفصل جزوه نویسی کنید

بیشتر
مدرسین دوره
3
هاوین حسینی
بنیانگذار مدرسه هاوین
اطلاعات بیشتر
photo 2024 04 13 13 09 11
عاطفه یزدانی
متخصص روانشناسی
اطلاعات بیشتر
مهم ترین ویژگی آموزش در مدرسه هاوین
فراتر از پشتیبانی معمولی؛ ارتباط موثر با متخصص
متاسفانه در بیشتر سایت‌های آموزشی پس از خرید دوره، شما با محتوای آموزشی و سوالاتی که براتون پیش اومده تنها رها میشید و شاید در بعضی از سایت‌های آموزشی پشتیبانی از دوره‌ها وجود داشته باشه ولی متوجه بشید که فردی که به عنوان راهنمای شماست یک اپراتور ساده است و کمک چندانی به شما نمی‌تونه داشته باشه. اما خوشبختانه در مدرسه هاوین ما با قرار دادن «متخصص روانشناس» در دوره‌های روانشناسی و «کوچ و مربی بین المللی» در دوره‌های طراحی مسیر شغلی معنای کاملی به مفهوم «پشتیبانی» دادیم. در اینجا بعد از شرکت در دوره‌ها و مسترکلس‌های آموزشی شما با متخصص خودتون ارتباط موثر دارید و در این مسیر به کامل‌ترین نحو ممکن به سوالاتتون پاسخ داده میشه و از هم صحبتی با متخصص خودتون راهنمایی می‌گیرید.
چیزهایی که بعد از اتمام دوره یاد می گیریم:
روز اول
مسیرت رو بشناس
روز اول
 • شناخت دایره موفقیت مسیر شغلی:
 • قدم اول: کشف و شناخت خود یا Discovery
 • قدم دوم: متخصص شدن یا Expertise
 • قدم سوم: تجربه و سابقه کار یا Experience
 • قدم چهارم: شناخت بازار هدف یا Explore
 • قدم پنجم: درآمدزایی
 • شناخت خود با سوال چرایی یا Why
روز دوم
خودت رو بشناس
روز دوم
 • شناخت خود باسوال دلتنگی یا Unique Strengths
 • شناخت خود با دارایی ها و Asset ها
 • اهمیت تجربه کردن (خیلی مهم)
روز سوم
هدفت رو بشناس
روز سوم
 • فصل اول: هدف زندگی چیست؟
 • چطور علاقه‌ام رو پیدا کنم؟
روز چهارم
پازل علاقه‌ات رو بچین
روز چهارم
 • فصل دوم: پازل علاقه
 • قطعات پازل علاقت رو کنار هم بذار:
  ۱. قطعه کودکی
  ۲. قطعه حسادت
  ۳. قطعه لحظه انگیزش
  ۴. قطعه مست شدن
  ۵. قطعه ایده آل سازی
  ۶. قطعه کار اجباری
  ۷. قطعه دلتنگی
  ۸. قطعه قدرت مطلق
روز پنجم
پیش به سوی لذت‌ها
روز پنجم
 • فصل سوم: ۱۲ لذت کار
 • تطبیق لذت‌های کار با علایق درونی به روش آلن دوباتن
روز ششم
جمع بندی
روز ششم
 • جمع بندی مبحث Discovery
 • مسیر فریلنسری
 • گام‌های ۲ تا ۵ مسیر شغلی
ارسال کامنت هاوین
ارزیابی دوره
ازت می خوام اول وارد سایت بشی و نظرت رو درباره این دوره کامل و در چند خط بنویسی (حتما نظر با جزییات بنویس و از عبارات کوتاه مثل: خوب بود و عالی خودداری کن)

نظرات دانش آموختگان دوره

فاطمه حیدری
فاطمه حیدری
امتیاز 5
3 ماه قبل

سلام با تشکر از تیم هاوین، این دوره خوبیش شفافیت با خودمون و عمیق شدن در کودک درونمون رو داشت، بعد اینکه میومد دایره ی ارزش ها و توقعات شغلی در نظر میگرفت که از شغلت چیا میخوای چون معتقد بود اگر شغل مورد علاقه نباشه و لذت نبریم ی نوعی خود فروشیه، اینکه میگفت تک تک فعالیت هایی که بچگی برای ارامش بهشون پناه میبردی وقتی کسی زوری بالاسرت نداشته و ی جوری انگار ذاتا برای اون کار ساخته شدی، البته من ادمیم که دو طرف مغزم فعاله، یعنی هم تو خلاقیت و کارهای هنری به شدت مستعد هستم و هم در کارهای فکری، مهندسم بازی ریاضی و کارای فکریم و تحلیلم فوق العادست و براحتی میتونم همه چیز رو سازماندهی کنم یا حتی بسازم، الان علاقه ی من یه چیزی میخوام تلفیقی از خلاقیت و هنر و مهندسی، هرچند مهندسی صنایع و مالی خوندم و قسمت تحلیلم خیلی خوبه و به کارم میاد، اما استعداد خلق هم زیاد دارم مثل شمع سازی، کیک و این چیزا، ایکاش تو دورتون راجب اینکه چجوری ادمای چند بعدی خودشونو هدایت کنن هم صحبت میکردین، مثلا من عاشق هنر هم باشم به عنوان شغل روحمو ارضا نمیکنه اما وقتی تحلیل و سازماندهی و این چیزا باشه خیلیم حالم خوبه، و الان تو محیط کار مشکل دارم هنوز، درسم خوبه، معدلم خوبه،هنر خوبه اما هنوز تو انتخاب دقیق فیلد کاریم مسئله دارم، ورزشم به حد خودم دارم اما به هیچ عنوان جزو علایقم نیست. خیلی عالی میشه اگه ی دوره ارکتایپ های شخصیتی و انتخاب شغل بر اساس نمیکره های مغز و ارکتایپ ها هم بذارین.

طهورا بینات
طهورا بینات
امتیاز 5
3 ماه قبل

سلام:) این دوره واقعا کامله،انقدر کامله و انقدر از مطرح کردن مباحث بی هدف خودداری شده که میشه گفت تا حدی دوره سنگینیه و شما حتی برای یک دور دیدن این دوره به چند روز زمان نیاز دارید و اینکه یک روزه بخواید ببینید رو اصلا توصیه نمیکنم.این ورکشاپ تمرینات زیادی داره که حتما باید زمان بذارید و حوصله! شاید این زمان از ارزشمندترین زمان هاییه که برای خودتون میتونید بذارید چون برای یک عمر بهش احتیاج دارید.دیدتون نسبت به خودتون و حتی اطرافیانتون بسیار واضح تر و روشن تر میشه و همین تصمیم گیری رو برای شما ساده میکنه کاری که یک عمر مدرسه و دانشگاه نتونست انجام بده.پس به نظرم حتما این لطف رو در حق خودتون بکنید و البته بعد از پایان دوره بدونید که حالا حداقل یک بار دیگه باید از اول دوره رو ببینید:))خیلی خوبه که رفیق راه داریم کنارمون چون سوال هایی که پیش میاد از عمیق ترین سوال های زندگیمونه…قلب بزرگ برای اهالی قشنگ مدرسه هاوین:)

هانیه محمدی
هانیه محمدی
امتیاز 5
3 ماه قبل

با سلام و خسته نباشید به تیم حرفه ای و متخصص هاوین من دوره پازل علاقه مندی همین الان تموم کردم بین دوره از پشتی بانی سایت و رفیق راه کمک گرفتم و فوری پاسخ گرفتم. کلی اطلاعات برای مسیر شغلی پیدا کردم. از آزمون خطاهایی که تا اینجای زندگی انجام دادم بخاطر شون خجالت زده بودم خلاص شدم و فهمیدم مسیر درست پیش گرفتم. برای تمان زنان به ویژه بانوان سرزمینم استقلال مالی و شغلی و آرامش خوشبختی آرزو دارم . بازم ممنون از هاوین برای این کمک با ارزش و قدمی مثبت که برداشته

شکوفه گل‌محمدی
شکوفه گل‌محمدی
امتیاز 5
3 ماه قبل

سلام
من جزء اون دسته از افرادی بودم که مدام به مسیرم و علاقه‌م شک داشتم. با این شک خیلی به مسیر حرفه‌ایم آسیب زده‌بودم و حالا دیگه وقتش بود بدونم میخوام ادامه بدم یا نه. بدون شک اگر تمرینات رو درست انجام بدید، این دوره میتونه مسیرتونو روشن کنه. و حالا من بعد ۷سال دلهره و شک و بارها عقب کشیدن و فشار روانی مطمئن شدم توی ۱۸سالگی رشتمو درست انتخاب کردم. خیلی حالم خوبه. بار زیادی از روی دوشم برداشته شد. امیدوارم همه دخترای سرزمینم بتونن از این دوره استفاده کنن و موفق بشن و زنانی قدرتمند داشته باشیم در کشور. خیلی ممنون از هاوین عزیز و تیم قوی مدرسه هاوین. با عشق بقیه دوره‌ها رو هم دنبال خواهم کرد❤

کیانرخ مدرسی
کیانرخ مدرسی
امتیاز 5
3 ماه قبل

سلام هاوین جان به جرعت میتونم بگم این دوره کاملترین دوره‌ایه که تا حالا دیدم دغدغه‌های مغزت رو طبقه بندی میکنه و بعد بهشون جواب میده و راهکار براشون داره هر چند بار که بهشون گوش میدم بیشتر خوشحال میشم که این دوره رو گرفتم خیلی خوب توضیح میدی و خیلی خوب دغدغه‌ی منی که نمیدونم چه شغلی رو ادامه بدم رو پیدا کردی و اینکه ی چیزی هم اضافه کنم که حتما تمریناتش رو با دقت و با صبر انجام بدید برای من یک و ماه نیم طول کشید ولی از این فکر براس همیشه خلاص شدم😻

سمیرا یزدانی
سمیرا یزدانی
امتیاز 5
3 ماه قبل

سلام به هاوین عزیز و هم تیمی های خوبش. من واقعا تشکر میکنم، دوره بسیار خوب و کاربردی بود. گذروندن این دوره باعث شد که من به خودم و ویژ گیهام بیشتر توجه و تامل کنم. نمی تونم بگم که دقیقا الان میدونم چی کار میخوام بکنم ولی همینکه نسبت به خیلی مسائل مربوط به شغل دیدم رو باز کرد برام مفید بوده و اینکه باعث شد فکر بیشتری به ویژگی های خودم بکنم خیلی خوب بود.

لیلا امیربیگی
لیلا امیربیگی
امتیاز 5
3 ماه قبل

سلام به تیم عزیز هاوین
به نظرم مهمترین چیزی که در این دوره یاد گرفتم خودشناسی بیشتر و اشنایی با لذت های خودم بود که بهترین و کاربردی ترین شکل بیان شده بود در مورد گام دو تا پنج بیشتر برای رشته های خاصی کاربرد داره مثلا در مورد رشته های حوزه پزشکی ،فریلنسری یا گام های دو تا پنج به این شیوه کاربردی نیست میتونست در مورد رشته ها در حوزه پزشکی مطالب کاربردی تر و متنوع تری مطرح بشه یا مسیر رشته های مختلف جدا بیان بشه.مرسی از تیمتون برای ساخت این دوره ،امیدوارم این دوره بتونه انگیزه خیلی از دختران قوی باشه💛

هانیه قلی نژاد
هانیه قلی نژاد
امتیاز 5
3 ماه قبل

سلام من روزی که این ورک شاپ رو شرکت کردم فکر میکردم قراره به سمت یه شغل هدایت بشم اما واقعا دوره خیلی جامع تر از این حرفا بود و باعث شد من به سمت خودشناسی بیشتری برم که در تمام ابعاد زندگیم کمکم کنه تمام تیکه های پازل علاقه رو که طی میکردم فکر میکردم بدون سرنخ باید خودم لذت هامو پیدا کنم چون در جلسه توجیهی راجب لذت ها صحبت شده بود ولی در فصل یکی مونده به اخر فهمیدم اصل کار لذت هاست که مفصل توضیح داده شده . اگر دسته بندی واضح تری داشته باشید و یه نقشه راه واضح قرار بدید خیلی عالی تر میشه . همگی خسته نباشید.

شیما عبایی
شیما عبایی
امتیاز 5
3 ماه قبل

این دوره یکی از بهترین دوره هایی بود که دیدم.
با جنبه هایی از خودم آشنا شدم که قبلا نمیدونستم اصلا وجود دارن و خودمو بهتر از قبل شناختم.
طولانی ترین تایمی بود که برای خودم زمان میذاشتم و از این بابت خیلی خوشحالم.مهم تر از همه اون کاری رو که دوسش دارمو پیدا کردم و تمام مراحلی که باید طی کنم رو به به وضوح میدونم و از گیجی و سردرگمی که داشتم کاملا بیرون اومدم.ممنونم از دوره ی خوبتون🙏

فاطمه یزدانی
فاطمه یزدانی
امتیاز 5
3 ماه قبل

من همیشه فکر میکردم که داره دیر میشه و باید سریع تر یه شغلی داشته باشم. همش به این فکر میکردم که اگر تو شغلی که الان میخوام واردش بشم شکست بخورم چی میشه. هنوز هم میترسم! اما هروقت ترس به سراغم میاد یاد مطالب این دوره میوفتم و به خودم یادآوری میکنم که برای رسیدن به شغل مورد علاقه ات باید تجربه کسب کنی و مسیر تجربه کسب کردن میتونه طولانی باشه و این اشکالی نداره!!! باید کارهای مختلف رو امتحان کنم تا بالاخره متوجه بشم تو چه شغلی حالم خوبه. فهمیدم فقط من نیستم که نمیدونم دوست دارم چه کاری انجام بدم. یک سری از شخصیت ها هستن که تا تجربه نکنن و تو محیط قرار نگیرن متوجه نمیشن علاقه شون چیه. این باعث شد اضطرابی که سر این مسئله داشتم برطرف بشه. فهمیدم اینطور نیست که کار نباشه. بلکه بازار تشنه ی نیروی کاره!! اما نیروی کار متخصص و خوب… پس باید به مرور مهارت هامو افزایش بدم تا بتونم شغل بهتری داشته باشم

سوالات متداول
دوره در کجا و چطور برگزار میشه؟

دوره همینجا در سایت مدرسه هاوین برگزار میشه. بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

زمان شروع دوره کی هست؟

بلافاصله بعد از ثبت نام.

تاکید و یادآوری:

بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست.

آیا لازم هست در ساعات خاصی آنلاین باشم؟

خیر. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

شرایط ثبت‌نام قسطی چیه؟ آیا پرداخت قسط های دوم و سوم زمان خاصی داره؟

خوشبختانه شرایط ثبت‌نام اقساطی برای همه دوره‌ها فعال شده. به این نحو که اگر به طور مثال دوره شامل ۳ قسط باشه با پرداخت قسط اول یک سوم ابتدایی دروس دوره به صورت دائم براتون فعال میشه. قسط دوم و سوم محدودیت زمانی نداره و هر زمان که پرداخت کردید ادامه دوره به نسبت قسطتون فعال میشه. با پرداخت قسط دوم، دو سوم دوره به صورت دائم براتون فعال میشه و با پرداخت قسط سوم دوره به صورت کامل فعال میشه.
بازم اگر سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

فایل‌های دوره تا همیشه باقی می‌مونه؟

بله دسترسی شما به فایل‌ها همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد.

آیا مدرسه هاوین پیگیری و تشویق لازم رو در مسیر دوره برای تکمیل آموزش‌هام داره؟

بله صد در صد. ما می‌دونیم یکی از چالش‌هایی که در مسیر آموزشی هست دلسردی یا پشت‌گوش انداختن دوره‌هاست. به همین خاطر دست به کار شدیم و از روش‌های سورپرایزی در مسیر دوره‌ها استفاده کردیم. علاوه بر سورپرایزهای دوره تا زمان تکمیل دوره به روش‌های مختلف براتون یادآوری می‌کنیم. همچنین در مسیر دوره هدایا و مزایای تشویقی داریم. خیالت راحت یک تیم هواتو داره💛

آیا دوره‌های مدرسه هاوین پشتیبانی داره؟

بله حتی فراتر از پشتیبانی!

پشتیبانی روش سنتیه و منسوخ شده. اما ما جایگزین بهتری داره. در این دوره شما با منتور خودتون به اسم «رفیق راه» در ارتباط هستید. منتور کسیه که در کنار شماست و شما رو آنالیز میکنه طوری که با هم تا رسیدن به موفقیت مسیر رو طی می کنید. اون شما رو راهنمایی می کنه بدون اینکه حس برتری نسبت به شما داشته باشه. در واقع رفیق و همراه شماست. به خاطر همین بهش میگیم رفیق راه.

تا چه زمانی می‌تونم از رفیق راه (پشتیبانی) استفاده کنم؟

دسترسی شما به تیم رفیق راه و پشتیبانی همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد. هر زمان که پیام بدید تیم رفیق راه کنار شماست.

بعد از ثبت نام رایگان چطور به درس‌های رایگان دسترسی داشته باشم؟

بعد از کلیک روی دکمه «رایگان شروع کن» و تکمیل اطلاعات در همین صفحه به جای دکمه «رایگان شروع کن» دکمه «شروع یادگیری» ظاهر میشه. کافیه روش کلیک کنی تا به صفحه لیست درس‌ها بری. بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

بعد از ثبت نام و خرید چطور به درس‌های دوره دسترسی داشته باشم؟

کافیه از منوی سایت وارد بخش «پروفایل» بشی و اگر ورود نزدی با شماره‌ای که خرید کردی وارد سایت بشی اونوقت می‌بینی توی صفحه پروفایلت و در قسمت «دوره‌های من» دوره‌های خریداری شده‌ات نمایش داده میشه و می‌تونی با کلیک روی دکمه «تکمیل دوره» و سپس کلیک روی «شروع یادگیری» درس‌ها و آموزش‌های دوره‌ات رو ببینی.
بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

برای شرکت در دوره‌ها چه شرایطی باید داشته باشم؟

بهت پیشنهاد می‌کنم در صورتی وارد دوره‌های مدرسه هاوین بشی که متعهد به مطالعه دقیق آموزش‌ها و انجام کامل تمرین‌ها و کمک گرفتن از منتورت بشی. وگرنه بهتره وقتت رو تلف نکنی. آموزش‌های مدرسه هاوین مطمئن باش کاربردی هستند به شرطی که از سه ابزار: مطالعه و تمرین و منتور با هم استفاده کنی.

بیمه نامه دوره‌های مدرسه هاوین چیه؟

یعنی مدرسه هاوین بهت تضمین میده در صورتی که در طول دوره متعهد به «مطالعه دقیق آموزش‌ها» و «انجام کامل تمرین‌ها» و «کمک گرفتن از منتورت» بشی صد در صد به نتیجه و رشد دلخواهت برسی و اگر به این سه مورد عمل کردی و در گروه کاربران فعال ما قرار گرفتی ولی بازهم به نتیجه دلخواهت نرسیدی هزینه دوره بهت بازگشت داده میشه.

آیا می‌تونم فایل‌های آموزشی دوره رو به دیگران بدم؟

این کار فقط در صورتی قانونی و اخلاقی است که آن فرد هم خانه شما باشد و هر دو اعضای یک خانه باشید و در یک خانه زندگی کنید. در غیر این صورت کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی است و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

دوره‌های مرتبط
course mot
مسترکلس دختر متخصص
به یک «دختر متخصص» تبدیل شو تا کار دنبالت بیفته! سلام رفیق من! خوش اومدی به ورکشاپ آنلاین «دختر متخصص»! امیدوارم که الانی که داری این متن رو میخونی، حال دلت عالی باشه💛بذار قبل از هر صبحتی بگم که این ورکشاپ قراره در مورد چه چیزی اطلاعات بده و مناسب چه افرادیه: نقشه راه مسیر
امتیاز 5 از 63 رای
قیمت دوره:
370,000تومان
5% 390000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
course jame
دوره جامع ضربدر ۱۰ (طراحی مسیر شغلی)
  توی ۴۰ روز آموزش زیر نظر متخصصین‌ به یک دختر متخصص با شخصیت و درآمد متخصص تبدیل شو… ما توی مدرسه هاوین یک چله آموزشی داریم یعنی توی ۴۰ روز روی رشد شغلی و شخصیتی کار می کنیم و آموزش های جامع می‌بینیم که اسم این چله هست: 🔥 دوره جامع ضربدر ۱۰ 🔥
امتیاز 4.8 از 403 رای
قیمت دوره:
6,500,000تومان
6% 6900000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
راه های ارتباطی
راه های ارتباطی
تماس بگیریم؟