مسترکلس (ورکشاپ) پازل علاقه

برای پیدا کردن علاقه‌ات که اولین گام ساختن مسیر شغلیته توسط متخصص آموزش ببین و باهاش جلسه اختصاصی داشته باش
پیام‌های شرکت کنندگان (337)
مشخصات دوره
امتیاز 4.8 از 309 رای
6
تعداد جلسات
۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
مدت دوره
دارد
زیر نویس
دارد
پشتیبانی
دارد
ایبوک
ندارد
قابلیت دانلود
مسترکلس (ورکشاپ) پازل علاقه
قیمت دوره:
3,000,000تومان
6% 3200000
درباره این آموزش بهت بگم

💌پیام هاوین: برای وقتایی که سرگردونی!

دختر قوی سلام؛

اگه هدف زندگیت رو گم کردی، سرگردونی یا بین چندتا مسیر برای آینده‌ات شک داری ادامه این متن کمکت می‌کنه.

فرض کن یک جای مجیکال و جادویی وجود داره که وقتی واردش میشی چندین متخصص دورت جمع میشن و تا علاقه اصیل زندگیت رو پیدا نکنی از کنارت جُم نمی‌خورند.

اول آموزش کامل و تصویری بهت میدن

بعد یک ایبوک ویژه و دوره صوتی در اختیارت میذارن

همراهش یک سری تمرین داری که حلش می‌کنی

و بعد بررسی می‌کنند اگه هنوز علاقه‌ات رو کشف نکرده باشی یک جلسه اختصاصی برات برگزار می‌کنند و متعهد میشن که به هدفت برسی.

تازه برای ورود به بازار کار و طراحی مسیر شغلیت آموزش بهت میدن

این جای جادویی جاش تو ایران خالی بود و ما توی مدرسه هاوین ایجادش کردیم. مسیری رو طراحی کردیم که بیشترین بازدهی رو داشته باشه. اونم با چه هزینه‌ای! پس خیالت راحت!

این مسیر شد «ورکشاپ پازل علاقه» و خیالت رو  راحت می‌کنه که یکبار برای همیشه علاقه زندگیت رو پیدا کنی و فقط یک شرط داره:

قول بدی همه تلاشت رو بکنی و تمام تمرین ها رو انجام بدی.

با دقت مطالعه کنید👇🏻

🟡 قبل از شروع توضیحات دوره خوبه بدونید این ورکشاپ برای ارتقای سطح آموزشی جامعه در طرح تسهیلات کمک آموزشی مدرسه هاوین قرار گرفته و شامل تخفیف واقعی و امکان پرداخت اقساطی هست. این طرح حمایتی شامل موارد زیره:
👈🏻 ۶ جلسه آموزشی با متخصص + تمرین
👈🏻 حضور منتور و رفیق راه متخصص که به سوالاتت پاسخ میده
👈🏻 با این تخفیف ۴ جلسه برات رایگان میافته
👈🏻 امکان پرداخت اقساطی با همان مبلغ هم وجود داره

این ورکشاپ قراره چی بگه؟
توی این ورکشاپ قراره از تکنیک « پازل علاقه » صحبت کنیم. این تکنیک می‌تونه یک‌بار برای همیشه عشق و علاقه زندگیمون رو از درونمون کشف کنه و زندگی ما رو هدفمند کنه تا بتونیم « عاشقانه کار کردن » و موفقیت توی مسیر علاقمون رو تجربه کنیم.

قطعات پازل علاقت رو کنار هم بذار:
۱. قطعه کودکی
۲. قطعه حسادت
۳. قطعه لحظه انگیزش
۴. قطعه مست شدن
۵. قطعه ایده آل سازی
۶. قطعه کار اجباری
۷. قطعه دلتنگی
۸. قطعه قدرت مطلق

توی ورکشاپ پازل علاقه با روش اختصاصی و کاربردی که توسط مدرسه هاوین برای اولین بار طراحی شده علاقه اصلی زندگیت دست پیدا می کنی.

💡مخاطب این ورکشاپ کیه؟
اگر جزء ۲ دسته زیر هستی حتما شرکت کن:
۱- اصلا نمی‌دونی علاقت چیه!
۲- بین چند مسیر سرگردونی ( چند علاقه‌ای یا Multi passion )

👈🏻چرا این ورکشاپ ایبوک ( کتاب الکترونیکی )داره؟
چون حجم مطالب این ورکشاپ زیاده و نیاز هست که هم روی مطالب و هم روی تمرین‌ها تمرکز زیادی گذاشته بشه به همین دلیل ایبوک پازل علاقه طراحی شده که هنگام گوش دادن به محتوای آموزشی ورکشاپ تمام تمرکزتون روی مباحث باشه و نیازی نباشه که مفصل جزوه نویسی کنید

بیشتر
مدرسین دوره
3
هاوین حسینی
بنیانگذار مدرسه هاوین
اطلاعات بیشتر
photo 2024 04 13 13 09 11
عاطفه یزدانی
متخصص روانشناسی
اطلاعات بیشتر
مهم ترین ویژگی آموزش در مدرسه هاوین
فراتر از پشتیبانی معمولی؛ ارتباط موثر با متخصص
متاسفانه در بیشتر سایت‌های آموزشی پس از خرید دوره، شما با محتوای آموزشی و سوالاتی که براتون پیش اومده تنها رها میشید و شاید در بعضی از سایت‌های آموزشی پشتیبانی از دوره‌ها وجود داشته باشه ولی متوجه بشید که فردی که به عنوان راهنمای شماست یک اپراتور ساده است و کمک چندانی به شما نمی‌تونه داشته باشه. اما خوشبختانه در مدرسه هاوین ما با قرار دادن «متخصص روانشناس» در دوره‌های روانشناسی و «کوچ و مربی بین المللی» در دوره‌های طراحی مسیر شغلی معنای کاملی به مفهوم «پشتیبانی» دادیم. در اینجا بعد از شرکت در دوره‌ها و مسترکلس‌های آموزشی شما با متخصص خودتون ارتباط موثر دارید و در این مسیر به کامل‌ترین نحو ممکن به سوالاتتون پاسخ داده میشه و از هم صحبتی با متخصص خودتون راهنمایی می‌گیرید.
چیزهایی که بعد از اتمام دوره یاد می گیریم:
روز اول
مسیرت رو بشناس
روز اول
 • شناخت دایره موفقیت مسیر شغلی:
 • قدم اول: کشف و شناخت خود یا Discovery
 • قدم دوم: متخصص شدن یا Expertise
 • قدم سوم: تجربه و سابقه کار یا Experience
 • قدم چهارم: شناخت بازار هدف یا Explore
 • قدم پنجم: درآمدزایی
 • شناخت خود با سوال چرایی یا Why
روز دوم
خودت رو بشناس
روز دوم
 • شناخت خود باسوال دلتنگی یا Unique Strengths
 • شناخت خود با دارایی ها و Asset ها
 • اهمیت تجربه کردن (خیلی مهم)
روز سوم
هدفت رو بشناس
روز سوم
 • فصل اول: هدف زندگی چیست؟
 • چطور علاقه‌ام رو پیدا کنم؟
روز چهارم
پازل علاقه‌ات رو بچین
روز چهارم
 • فصل دوم: پازل علاقه
 • قطعات پازل علاقت رو کنار هم بذار:
  ۱. قطعه کودکی
  ۲. قطعه حسادت
  ۳. قطعه لحظه انگیزش
  ۴. قطعه مست شدن
  ۵. قطعه ایده آل سازی
  ۶. قطعه کار اجباری
  ۷. قطعه دلتنگی
  ۸. قطعه قدرت مطلق
روز پنجم
پیش به سوی لذت‌ها
روز پنجم
 • فصل سوم: ۱۲ لذت کار
 • تطبیق لذت‌های کار با علایق درونی به روش آلن دوباتن
روز ششم
جمع بندی
روز ششم
 • جمع بندی مبحث Discovery
 • مسیر فریلنسری
 • گام‌های ۲ تا ۵ مسیر شغلی
ارسال کامنت هاوین
ارزیابی دوره
ازت می خوام اول وارد سایت بشی و نظرت رو درباره این دوره کامل و در چند خط بنویسی (حتما نظر با جزییات بنویس و از عبارات کوتاه مثل: خوب بود و عالی خودداری کن)

نظرات دانش آموختگان دوره

شادی قاری
شادی قاری
امتیاز 5
3 هفته قبل

سلام هاوین عزیز
من خیلی خوشحالم که این دوره رو ثبت نام کردم از طرفی خوشحالم که با رفیق راهم ارتباط گرفتم ایشون هم خیلی مهربونن هم ماهر و کاربلد
این دوره شرکت کردم به عنوان یک امید برای پیدا کردن مسیر شغلیم اما جلوتر که رفتم همش دوست داشتم بیشتر از کلامتون یاد بگیرم دوست داشتم بیشتر خودمو بشناسم به همین خاطر باعث شد گذشته و دوران کودکیم رو کنکاش کنم یادم بیارم چه بازی هایی می کردم به چیا علاقه دارم باعث شد دوباره علایق و آرزوهامو الک کنم و فکر کنم ببینم کدوم مهم تره و تحلیل کنم که دقیقا چی میخوام
فهمیدم که باید توی کاری که میخوام داشته باشم متخصص باشم و تا می تونم در مورد علایق کاریم تجربه به دست بیارم باید برم راجب بازار کار علاقم تحقیق کنم ، راجب روش های شغلی پول درآوردن که ساعتی و … ، آگاه شدم
ازتون ممنونم

سعیده شهبازی
سعیده شهبازی
امتیاز 5
3 هفته قبل

سلام به تیم قوی هاوین؛
یکی از آرزوهام از بچگی داشتن شغل بود اما نمیدونستم باید از کجا شروع کنم و چیکار کنم، با شرکت در این دوره متوجه شدم باید از عمیق ترین لایه های درونی زندگیم شروع کنم، یعنی اول باید خودم رو بشناسم و بعد علاقه هام؛ کامل کردن قطعات پازل و اولویت بندی لذت ها یک ذهنیت کاملا شفاف بهمون میده برای انتخاب شغل.
مورد دیگه ای که تو این دوره یاد گرفتم، این بود که ما آدما ساخته نشدیم که فقط یک کار رو انجام بدیم و اگر به هر دلیلی نشد به یه کار بپردازیم میتونیم با توجه به اولویت لذت هامون سراغ یه کار دیگه بریم؛
تشکر زیاد از تیم عالی هاوین🩷🩵

خدیجه امینی زاده
خدیجه امینی زاده
امتیاز 5
3 هفته قبل

سلام وقت به خیر
مباحث پازل علاقه برای من تازه و بسیار جذاب بود ؛خصوصا مبحث فریلنسری .
ولی بیشترین اشتیاقی که در من ایجاد شد،این بود که میشه این دوره های کاربردی و آگاه ساز رو به عنوان هدیه به نوجوانان و جوانانی که در ابتدای مسیر و تعیین رشته،شغل و هدف هستند تقدیم کرد.
خوب میشه اگر این امکان باشه که دوره رو برای فردی دیگه خریداری کرد.
و دوست دارم اینم بگم که با دوره های هاوین ،من تصاویر زیبایی از آینده فرزندانمان میبینم.
دمتون گرم که برای دنیای زیباتر تلاش می کنید.
ماتدگار باشید به مهر

نفیسه عقیلی
نفیسه عقیلی
امتیاز 5
3 هفته قبل

سلام به گروه هاوین و دخترای قوی
من چند سالی بود که دنبال دلیلم واسه زندگی کردن و شناختن خودم بودم و بنظرم واسه ساختن زندگی اول باید اینارو پیدا کرد. این دوره باعث شد تا بتونم عمیقتر به خودم نگاه کنم و چرایی زندگیمو پیدا کنم.
در کل آموزش های مدرسه هاوین بنظرم دو بخش مهم اول شناختن خود و علایق و بعد مسیر درست شغلی و زندگی رو داره و چیزی که در مورد این تیم برام خیلی جذابه اینه که همه ی آموزش هاش با دید علمی و ریشه ایه و خیلی مرتب و برنامه ریزی شدس.
ممنون و خدا قوت💛🌼

فهیمه صولت
فهیمه صولت
امتیاز 5
3 هفته قبل

با سلام و خداقوت به تیم خلاق هاوین

اول از همه تشکر می‌کنم از تک تک عزیزانی که مقدمات برگزاری این دوره فوق العاده رو فراهم کردن. به عنوان کسی که به موضوعات و حیطه های زیادی علاقه داره باید بگم که سردرگمی در پیدا کردن شغل مورد علاقه ام همیشه برام دغدغه بود. دیگران بهم میگن به صدای قلبت گوش بده، حیف نیست این‌ همه درس خوندی، کارشناسی ارشد میگیری از دانشگاه تهران پس باید ادامه بدی دکتری بخونی و هیات علمی بشی. خوشبختانه، اینجای زندگیم تصمیم گرفتم به جای اعتنا کردن به حرف اطرافیان حتی خانواده، دنبال علاقه ام بگردم.
من همیشه از اشتباه کردن میترسم چون انسان کمال گرایی هستم اما امسال به خودم قول دادم با آگاهی،تجربه، خودشناسی، شجاعت و اعتماد به نفس بالا متفاوت از قبل عمل کنم و تفکر خودم رو تغییر بدم. من این دوره رو تازه شروع کردم. در همین ابتدای کار، دوره پازل علاقه به من کمک کرد انتظاراتم رو از شغل آیندم بهتر بفهمم، تعداد گزینه های شغلی مناسب خودم رو لیست کنم، جمله “این شغل رسالت تو هستش” رو نپذیرم و به جای فکر کردن به انتظارات دیگران به علاقه خودم فکر کنم و در نهایت با تلاش و انجام تمرین ها در آینده نزدیک، مناسب ترین شغل رو با روحیات و علایق خودم انتخاب کنم.

هانیه فلاح
هانیه فلاح
امتیاز 5
3 هفته قبل

بعنوان کسی که جسته گریخته یه سری کتاب خونده بودم بخشی از مفاهیم این دوره برام تکراری بود اما چیزی که بنظرم خوب و مفید بود دسته بندی و جمع بندی مطالب بود که تا حدودی ذهن به هم ریخته منو مرتب کرد و یه نظمی بهش داد.
من خودم بشخصه هنوز یکم با تمرینا در گلاویزم و درکشون برام سخته ولی بنظرم با تمرین و تمرکز بیشتر میتونم به اون جوابی که میخوام برسم.
بطور کلی دوره خوبی بوده برام مخصوصا که در شرف فارغ التحصیلی هستم و دنیای بعد از درس و دانشگاه واقعا برام ترسناک و گنگ بوده و حتی خیلی وقتا به درستی مسیرم شک کردم(هنوزم شک دارم) ولی این دوره کمکم کرد بفهمم این طبیعیه و با چه دیدگاهی باید این مسیرو طی کنم.

هاله لیلوی
هاله لیلوی
امتیاز 5
3 هفته قبل

با سلام به گروه هاوین و همه دخترهای قوی
من ۳۳ سالمه. همیشه رویای مستقل شدن داشتم ولی هیچ وقت اجازه کار کردن نداشتم هروقت صحبت از کار کردن میشد تنها جوابی که می‌شنیدم این بود ما نیاز مالی نداریم تو کار کنی!
تا کارشناسی ارشد درس خوندم ولی با دو رشته متفاوت که هیچ کدوم جایگاهی تو علایقم نداشتن و صرفا به خاطر مدرک و کار دولتی درس خوندم! همون مادر و پدری که میگفتن ما نیاز نداریم تو کار کنی الان حسرتشون استخدام شدن من با کار دولتی و بیمه داره!
الان من ۳۳ ساله هنوز تو ۱۸ سالگی خودم گم شدم و به گذشته ای فکر میکنم که بیهوده گذشته.
من این دوره پازل علاقه رو در سی سالگی تهیه کردم که دهه جدید زندگیم رو با قدرت ادامه بدم ولی بعد ۳ سال هنوز به پایان نرسوندم. تمریناتش رو انجام ندادم. مدام ذهنم درگیر پیداکردن قطعات گمشده پازل میگرده.
خداروشکر هاوین اومده و به داد دخترها رسیده که بتونن از سن کم دنبال علاقشون برن. تا مثل من ۳۳ ساله اینقدر سردرگم نباشن.
من هم تمام سعی ام رو میکنم که امسالم رو متفاوت بسازم در کنار هاوین عزیز و راضیه لیدی باس.

فاطمه نصاب زاده
فاطمه نصاب زاده
امتیاز 5
3 هفته قبل

سلام به شما..
من فاطمم..۲۵ سالمه و از وقتی که یادمه دنبال این بودم که برای چه کاری مناسبم…عاشق مستقل شدن بودم ولی کلی مسیر اشتباه رو طی کردم(که دروقع توی دوره پازل علاقه فهمیدم که مسیرهام چقدر از من واقعی دور بوده)…اول شروع دوره، اصلا فکر نمیکردم انقدر ریشه‌ای به مسائل شغلی و علاقه شخصی پرداخته شده باشه!! ولی هرچی بیشتر پیش رفتم متوجه شدم چقدر این دوره دقیقه!! ضمن اینکه رفیق راهی داری که در هر قدم همراهته و به سوال ها و ابهامات ذهنت پاسخ میده و تو در دنیایی از اطلاعات جدید غرق نمیشی!! ( ضمن اینکه ایبوک‌هایی داری که با جزيیات اکثر مطالب رو در خودش داره و تو رو متمرکز میکنه روی وویس‌ها و جلسات) خیلی خوشحالم که علاقه‌هام و لذت‌های مهمی که در هرکاری وجود داره رو پیدا کردم…درواقع توی هر قدم از این مسیر، به نکاتی درباره خودم پی بردم که شگفت زده شدم:)) و چقدر شیرینه این کشف و اکتشاف! و البته در آخر مسیر هم تنها رها نشدیم و کلی اطلاعات حاشیه(ولی مهم) حتی از دوره های دیگه مثل دوره جامع ضربدر۱۰ و ورکشاپ دختر متخصص دریافت کردیم که مسیرمون رو واضح تر کرد…
و البته فهمیدیم که تازه اولین قدم‌ها رو در این مسیر طی کردیم و هنوز کلی راه داریم که به اهدافمون برسیم!! و البته که هدفمون تبدیل شدن به نسخه بهتری از خودمونه!!
خیلی ممنونم از هاوین و تیم حرفه‌ای‌شون!!

هستی بیات
هستی بیات
امتیاز 5
4 هفته قبل

سلام من هستیم و خیلی خوشحالم که آخرین ماموریت این دوره نوشتن نظراتمون هستش. از زمانی که یادم میاد دوست داشتم که هر چه سریع‌تر وارد بازار کار بشم و استقلال مالی رو تجربه کنم و طبق همین نظریه خودم پیش رفتم و از ۱۶ سالگی کار کردم. اما؛ کاش در اون زمان کسی مثل هاوین بود که بتونم ازش کمک بگیرم و الان که در سن ۲۶ سالگی هستم متوجه شدم که صرفا تجربه کسب کردم و خیلی کم به این پرداختم که دقیقا چی رو دوست دارم. واقعا برام جالبه درست زمانی با دوره‌ی پازل علاقه آشنا شدم که خودم هم حس کردم توی مسیر شغلی الان من یک چیزی درست نیست و توی این سن کم دارم به دام فرسودگی شغلی می افتم.پس تصمیم گرفتم که تغییر رو شروع کنم. از اینکه ی همراه توی این مسیر داشتم خیلی ذوق کردم و به نظر من تا می‌تونید از کمک‌های همراه استفاده کنید. این تیکه از متنم رو هم برای اون شخصی می‌نویسم که شاید برای خرید این دوره شک داره یا مثل ۱۶ سالگی من فکر می‌کنه:
همه چیز تجربه نیست و سعی کن توی مسیر عشق و علاقه‌ی خودت تجربه کسب کنی چون ترکیب این دوتا باهم برات معجزه می‌سازه
راستی هر وقت حس کردی وقت تغییره فقط انجامش بده و به این فکر نکن که الان دیگه از تو گذشته یا حتی سنت کمه یا خیلی از عوامل دیگه…
به امید روزی که همه‌ی دخترای این سرزمین سر همون کار ی باشن که عاشقشن و ازش لذت می‌برن

مطهره عبدالهی
مطهره عبدالهی
امتیاز 5
4 هفته قبل

توی این دوره چیزهایی رو دوباره به یاد آوردم که هیچ وقت فکر نمیکردم به کارم بیاد.. با اینکه حس میکنم کل عمرم تو مسیر اشتباهی بودم و وقتم تلف شده خوشحالم که با این دوره و مدرسه هاوین عزیز آشنا شدم تا بتونم مسیرم رو از دل سیاهی و سردرگمی پیدا کنم .
مصمم تر از قبل دارم برای هدفی که الان خیلی واضح تره تلاش میکنم و تمام سعیم بر اینه که باوجود همه موانع پیش رو از تلاش و ادامه دادن دست نکشم و بالاخره اونجوری که خودم دلم میخواد و تو رشته ای که قلبا بهش علاقه دارم و از همه چیزش لذت میبرم طعم موفقیت رو بچشم نه هدفی که دیگران برام مشخص کردن..
جا داره در آخر از تیم مدرسه هاوین خصوصا رفیق راه عزیزم تشکر کنم که با صبوری و دقت فراوان در طی این مسیر کنارم بودن.
ممنونم🙏💗🌹

سوالات متداول
دوره در کجا و چطور برگزار میشه؟

دوره همینجا در سایت مدرسه هاوین برگزار میشه. بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

زمان شروع دوره کی هست؟

بلافاصله بعد از ثبت نام.

تاکید و یادآوری:

بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست.

آیا لازم هست در ساعات خاصی آنلاین باشم؟

خیر. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

شرایط ثبت‌نام قسطی چیه؟ آیا پرداخت قسط های دوم و سوم زمان خاصی داره؟

خوشبختانه شرایط ثبت‌نام اقساطی برای همه دوره‌ها فعال شده. به این نحو که اگر به طور مثال دوره شامل ۳ قسط باشه با پرداخت قسط اول یک سوم ابتدایی دروس دوره به صورت دائم براتون فعال میشه. قسط دوم و سوم محدودیت زمانی نداره و هر زمان که پرداخت کردید ادامه دوره به نسبت قسطتون فعال میشه. با پرداخت قسط دوم، دو سوم دوره به صورت دائم براتون فعال میشه و با پرداخت قسط سوم دوره به صورت کامل فعال میشه.
بازم اگر سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

فایل‌های دوره تا همیشه باقی می‌مونه؟

بله دسترسی شما به فایل‌ها همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد.

آیا مدرسه هاوین پیگیری و تشویق لازم رو در مسیر دوره برای تکمیل آموزش‌هام داره؟

بله صد در صد. ما می‌دونیم یکی از چالش‌هایی که در مسیر آموزشی هست دلسردی یا پشت‌گوش انداختن دوره‌هاست. به همین خاطر دست به کار شدیم و از روش‌های سورپرایزی در مسیر دوره‌ها استفاده کردیم. علاوه بر سورپرایزهای دوره تا زمان تکمیل دوره به روش‌های مختلف براتون یادآوری می‌کنیم. همچنین در مسیر دوره هدایا و مزایای تشویقی داریم. خیالت راحت یک تیم هواتو داره💛

آیا دوره‌های مدرسه هاوین پشتیبانی داره؟

بله حتی فراتر از پشتیبانی!

پشتیبانی روش سنتیه و منسوخ شده. اما ما جایگزین بهتری داره. در این دوره شما با منتور خودتون به اسم «رفیق راه» در ارتباط هستید. منتور کسیه که در کنار شماست و شما رو آنالیز میکنه طوری که با هم تا رسیدن به موفقیت مسیر رو طی می کنید. اون شما رو راهنمایی می کنه بدون اینکه حس برتری نسبت به شما داشته باشه. در واقع رفیق و همراه شماست. به خاطر همین بهش میگیم رفیق راه.

تا چه زمانی می‌تونم از رفیق راه (پشتیبانی) استفاده کنم؟

دسترسی شما به تیم رفیق راه و پشتیبانی همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد. هر زمان که پیام بدید تیم رفیق راه کنار شماست.

بعد از ثبت نام رایگان چطور به درس‌های رایگان دسترسی داشته باشم؟

بعد از کلیک روی دکمه «رایگان شروع کن» و تکمیل اطلاعات در همین صفحه به جای دکمه «رایگان شروع کن» دکمه «شروع یادگیری» ظاهر میشه. کافیه روش کلیک کنی تا به صفحه لیست درس‌ها بری. بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

بعد از ثبت نام و خرید چطور به درس‌های دوره دسترسی داشته باشم؟

کافیه از منوی سایت وارد بخش «پروفایل» بشی و اگر ورود نزدی با شماره‌ای که خرید کردی وارد سایت بشی اونوقت می‌بینی توی صفحه پروفایلت و در قسمت «دوره‌های من» دوره‌های خریداری شده‌ات نمایش داده میشه و می‌تونی با کلیک روی دکمه «تکمیل دوره» و سپس کلیک روی «شروع یادگیری» درس‌ها و آموزش‌های دوره‌ات رو ببینی.
بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

برای شرکت در دوره‌ها چه شرایطی باید داشته باشم؟

بهت پیشنهاد می‌کنم در صورتی وارد دوره‌های مدرسه هاوین بشی که متعهد به مطالعه دقیق آموزش‌ها و انجام کامل تمرین‌ها و کمک گرفتن از منتورت بشی. وگرنه بهتره وقتت رو تلف نکنی. آموزش‌های مدرسه هاوین مطمئن باش کاربردی هستند به شرطی که از سه ابزار: مطالعه و تمرین و منتور با هم استفاده کنی.

بیمه نامه دوره‌های مدرسه هاوین چیه؟

یعنی مدرسه هاوین بهت تضمین میده در صورتی که در طول دوره متعهد به «مطالعه دقیق آموزش‌ها» و «انجام کامل تمرین‌ها» و «کمک گرفتن از منتورت» بشی صد در صد به نتیجه و رشد دلخواهت برسی و اگر به این سه مورد عمل کردی و در گروه کاربران فعال ما قرار گرفتی ولی بازهم به نتیجه دلخواهت نرسیدی هزینه دوره بهت بازگشت داده میشه.

آیا می‌تونم فایل‌های آموزشی دوره رو به دیگران بدم؟

این کار فقط در صورتی قانونی و اخلاقی است که آن فرد هم خانه شما باشد و هر دو اعضای یک خانه باشید و در یک خانه زندگی کنید. در غیر این صورت کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی است و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

دوره‌های مرتبط
course mot
مسترکلس دختر متخصص
به یک «دختر متخصص» تبدیل شو تا کار دنبالت بیفته! سلام رفیق من! خوش اومدی به ورکشاپ آنلاین «دختر متخصص»! امیدوارم که الانی که داری این متن رو میخونی، حال دلت عالی باشه💛بذار قبل از هر صبحتی بگم که این ورکشاپ قراره در مورد چه چیزی اطلاعات بده و مناسب چه افرادیه: نقشه راه مسیر
امتیاز 5 از 63 رای
قیمت دوره:
370,000تومان
5% 390000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
course jame
دوره جامع ضربدر ۱۰ (طراحی مسیر شغلی)
  توی ۴۰ روز آموزش زیر نظر متخصصین‌ به یک دختر متخصص با شخصیت و درآمد متخصص تبدیل شو… ما توی مدرسه هاوین یک چله آموزشی داریم یعنی توی ۴۰ روز روی رشد شغلی و شخصیتی کار می کنیم و آموزش های جامع می‌بینیم که اسم این چله هست: 🔥 دوره جامع ضربدر ۱۰ 🔥
امتیاز 4.8 از 403 رای
قیمت دوره:
6,500,000تومان
6% 6900000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
راه های ارتباطی
راه های ارتباطی
تماس بگیریم؟