مسترکلس (ورکشاپ) پازل علاقه

برای پیدا کردن علاقه‌ات که اولین گام ساختن مسیر شغلیته توسط متخصص آموزش ببین و باهاش جلسه اختصاصی داشته باش
پیام‌های شرکت کنندگان (355)
مشخصات دوره
امتیاز 4.8 از 327 رای
6
تعداد جلسات
۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
مدت دوره
دارد
زیر نویس
دارد
پشتیبانی
دارد
ایبوک
ندارد
قابلیت دانلود
مسترکلس (ورکشاپ) پازل علاقه
قیمت دوره:
3,000,000تومان
6% 3200000
درباره این آموزش بهت بگم

💌پیام هاوین: برای وقتایی که سرگردونی!

دختر قوی سلام؛

اگه هدف زندگیت رو گم کردی، سرگردونی یا بین چندتا مسیر برای آینده‌ات شک داری ادامه این متن کمکت می‌کنه.

فرض کن یک جای مجیکال و جادویی وجود داره که وقتی واردش میشی چندین متخصص دورت جمع میشن و تا علاقه اصیل زندگیت رو پیدا نکنی از کنارت جُم نمی‌خورند.

اول آموزش کامل و تصویری بهت میدن

بعد یک ایبوک ویژه و دوره صوتی در اختیارت میذارن

همراهش یک سری تمرین داری که حلش می‌کنی

و بعد بررسی می‌کنند اگه هنوز علاقه‌ات رو کشف نکرده باشی یک جلسه اختصاصی برات برگزار می‌کنند و متعهد میشن که به هدفت برسی.

تازه برای ورود به بازار کار و طراحی مسیر شغلیت آموزش بهت میدن

این جای جادویی جاش تو ایران خالی بود و ما توی مدرسه هاوین ایجادش کردیم. مسیری رو طراحی کردیم که بیشترین بازدهی رو داشته باشه. اونم با چه هزینه‌ای! پس خیالت راحت!

این مسیر شد «ورکشاپ پازل علاقه» و خیالت رو  راحت می‌کنه که یکبار برای همیشه علاقه زندگیت رو پیدا کنی و فقط یک شرط داره:

قول بدی همه تلاشت رو بکنی و تمام تمرین ها رو انجام بدی.

با دقت مطالعه کنید👇🏻

🟡 قبل از شروع توضیحات دوره خوبه بدونید این ورکشاپ برای ارتقای سطح آموزشی جامعه در طرح تسهیلات کمک آموزشی مدرسه هاوین قرار گرفته و شامل تخفیف واقعی و امکان پرداخت اقساطی هست. این طرح حمایتی شامل موارد زیره:
👈🏻 ۶ جلسه آموزشی با متخصص + تمرین
👈🏻 حضور منتور و رفیق راه متخصص که به سوالاتت پاسخ میده
👈🏻 با این تخفیف ۴ جلسه برات رایگان میافته
👈🏻 امکان پرداخت اقساطی با همان مبلغ هم وجود داره

این ورکشاپ قراره چی بگه؟
توی این ورکشاپ قراره از تکنیک « پازل علاقه » صحبت کنیم. این تکنیک می‌تونه یک‌بار برای همیشه عشق و علاقه زندگیمون رو از درونمون کشف کنه و زندگی ما رو هدفمند کنه تا بتونیم « عاشقانه کار کردن » و موفقیت توی مسیر علاقمون رو تجربه کنیم.

قطعات پازل علاقت رو کنار هم بذار:
۱. قطعه کودکی
۲. قطعه حسادت
۳. قطعه لحظه انگیزش
۴. قطعه مست شدن
۵. قطعه ایده آل سازی
۶. قطعه کار اجباری
۷. قطعه دلتنگی
۸. قطعه قدرت مطلق

توی ورکشاپ پازل علاقه با روش اختصاصی و کاربردی که توسط مدرسه هاوین برای اولین بار طراحی شده علاقه اصلی زندگیت دست پیدا می کنی.

💡مخاطب این ورکشاپ کیه؟
اگر جزء ۲ دسته زیر هستی حتما شرکت کن:
۱- اصلا نمی‌دونی علاقت چیه!
۲- بین چند مسیر سرگردونی ( چند علاقه‌ای یا Multi passion )

👈🏻چرا این ورکشاپ ایبوک ( کتاب الکترونیکی )داره؟
چون حجم مطالب این ورکشاپ زیاده و نیاز هست که هم روی مطالب و هم روی تمرین‌ها تمرکز زیادی گذاشته بشه به همین دلیل ایبوک پازل علاقه طراحی شده که هنگام گوش دادن به محتوای آموزشی ورکشاپ تمام تمرکزتون روی مباحث باشه و نیازی نباشه که مفصل جزوه نویسی کنید

بیشتر
مدرسین دوره
3
هاوین حسینی
بنیانگذار مدرسه هاوین
اطلاعات بیشتر
photo 2024 04 13 13 09 11
عاطفه یزدانی
متخصص روانشناسی
اطلاعات بیشتر
مهم ترین ویژگی آموزش در مدرسه هاوین
فراتر از پشتیبانی معمولی؛ ارتباط موثر با متخصص
متاسفانه در بیشتر سایت‌های آموزشی پس از خرید دوره، شما با محتوای آموزشی و سوالاتی که براتون پیش اومده تنها رها میشید و شاید در بعضی از سایت‌های آموزشی پشتیبانی از دوره‌ها وجود داشته باشه ولی متوجه بشید که فردی که به عنوان راهنمای شماست یک اپراتور ساده است و کمک چندانی به شما نمی‌تونه داشته باشه. اما خوشبختانه در مدرسه هاوین ما با قرار دادن «متخصص روانشناس» در دوره‌های روانشناسی و «کوچ و مربی بین المللی» در دوره‌های طراحی مسیر شغلی معنای کاملی به مفهوم «پشتیبانی» دادیم. در اینجا بعد از شرکت در دوره‌ها و مسترکلس‌های آموزشی شما با متخصص خودتون ارتباط موثر دارید و در این مسیر به کامل‌ترین نحو ممکن به سوالاتتون پاسخ داده میشه و از هم صحبتی با متخصص خودتون راهنمایی می‌گیرید.
چیزهایی که بعد از اتمام دوره یاد می گیریم:
روز اول
مسیرت رو بشناس
روز اول
 • شناخت دایره موفقیت مسیر شغلی:
 • قدم اول: کشف و شناخت خود یا Discovery
 • قدم دوم: متخصص شدن یا Expertise
 • قدم سوم: تجربه و سابقه کار یا Experience
 • قدم چهارم: شناخت بازار هدف یا Explore
 • قدم پنجم: درآمدزایی
 • شناخت خود با سوال چرایی یا Why
روز دوم
خودت رو بشناس
روز دوم
 • شناخت خود باسوال دلتنگی یا Unique Strengths
 • شناخت خود با دارایی ها و Asset ها
 • اهمیت تجربه کردن (خیلی مهم)
روز سوم
هدفت رو بشناس
روز سوم
 • فصل اول: هدف زندگی چیست؟
 • چطور علاقه‌ام رو پیدا کنم؟
روز چهارم
پازل علاقه‌ات رو بچین
روز چهارم
 • فصل دوم: پازل علاقه
 • قطعات پازل علاقت رو کنار هم بذار:
  ۱. قطعه کودکی
  ۲. قطعه حسادت
  ۳. قطعه لحظه انگیزش
  ۴. قطعه مست شدن
  ۵. قطعه ایده آل سازی
  ۶. قطعه کار اجباری
  ۷. قطعه دلتنگی
  ۸. قطعه قدرت مطلق
روز پنجم
پیش به سوی لذت‌ها
روز پنجم
 • فصل سوم: ۱۲ لذت کار
 • تطبیق لذت‌های کار با علایق درونی به روش آلن دوباتن
روز ششم
جمع بندی
روز ششم
 • جمع بندی مبحث Discovery
 • مسیر فریلنسری
 • گام‌های ۲ تا ۵ مسیر شغلی
ارسال کامنت هاوین
ارزیابی دوره
ازت می خوام اول وارد سایت بشی و نظرت رو درباره این دوره کامل و در چند خط بنویسی (حتما نظر با جزییات بنویس و از عبارات کوتاه مثل: خوب بود و عالی خودداری کن)

نظرات دانش آموختگان دوره

یاسمن ابرون
یاسمن ابرون
امتیاز 5
2 سال قبل

سلام❤️
خواستم تشکر کنم بابت ورکشاپ پازل علاقه
من دو ورکشاپ قبل هم شرکت کردم و به هاوین عزیز هم گفتم که باعث افتخارم خواهد بود ورکشاپ های بعدی هم شرکت کنم🤍
من دانشجوی روانشناسیم و خوشبختانه علاقه ام رو پیدا کردم قبلا
و به شدت مشتاق اینم که مطالب جدید یاد بگیرم چه دررابطه با رشته تحصیلیم و چه در رابطه با غیره…
همیشه دوست دارم وبینار ورکشاپ و انواع کارگاه ها روشرکت کنم و با دیدن ورکشاپ های شما فهمیدم که مسیر درستی رو دارم پیش میبرم💚
ورکشاپ پازل علاقه کمک بزرگی به من کرد کلی نکته های خوب یاد گرفتم ویک مقدار راجب به مسیر شغلیم سردرگم بودم که به کمک سه ورکشاپ برگذار شده توی مدرسه هاوین تونستم اطلاعاتم رو خیلی بالا ببرم♥️
کتاب الکترونیکی هم که گذاشته بودید توی ورکشاپ ایده خیلی جالب و قشنگی بود😍من خیلی لذت بردم👌🏻
و یه نقد کوچیک هم داشتم که کاش ویدیو ها جداگانه نبود و همه در قالب یک ویدیو آپلود میشد ومطالب باهم بود همچنین کاش امکان دانلود ویدیو ها هم وجود داشت.
در کل خسته نباشید میگم به تیم مدرسه هاوین و هاوینِ عزیزم❤️خداقوت🌱با آرزوی پیشرفت بیشتر🤍

الهام دیبا
الهام دیبا
امتیاز 3
2 سال قبل

سلام و خسته نباشید به گروه خوب هاوین اسکول
بعد از کوش دادن به دوره های مختلف کشف علاقه و رسالت چیزی که درمورد این ورکشاپ توجه منو جلب کرد معرفی کردن اش بعنوان پازل بود،شاید پیدا کردن قطعه های مختلف پازل هست که واقعا راه رو برای علاقه واقعی ما باز میکنه،قسمت تکه های پازل برای من خیلی خوب بود و مطمئن ام بعد از بررسی و موشکافی و نوشتنهای طولانی به نتایج خوبی میرسم.
متشکرم

میترا ملازهی
میترا ملازهی
امتیاز 3
2 سال قبل

سلام. قسمت discovery برای من خیلی مفید بود و تونست کمک خیلی زیادی ب من کنه، ممنونم. همچنین این ورکشاپ واقعا آدم رو به فکر وامیداره درمورد اینکه من کی هستم و چه توانایی دارم..ومثال های خیلی واضح و روشنی داشت، بسیار مفید بود لذت بردم ممنون از تیم خوبتون

حنا
حنا
امتیاز 5
2 سال قبل

هاوین جان ، سلام 💛
بابت این دوره خیلی خوب و کاربردیت ازت تشکر میکنم . مرسی که نجربیاتت رو برامون به اشتراک گذاشتی و کمکمون کردی که ماهم راه و علاقه خودمون رو پیدا کنیم و مسیرمون روشن بشه . این دوره واقعا برای من مفید بود و با انجام تمرین هایی که برامون گذاشته بودی تونستم به نتایج خیلی خوبی برسم و واقعا فهمیدم که چه ویژگی هایی دارم و به چه کاری علاقه دارم و ممکنه توش موفق بشم . مرسی از اینکه با این دوره خوبت این راه و برامون روشن و هموار کردی 💛🌼

مه رخ نورالله زاده
مه رخ نورالله زاده
امتیاز 5
2 سال قبل

سلام به همه ی تیم با پشتکار و قوی هاوین😃\n\n\nو سلام به تمام‌دخترهایی که در حال قوی شدن هستن😍\n\nمن از اینکه این دوره رو شرکت کردم خیلی خوشحالم و با اینکه از دوران تحصیل و انتخاب شغلم میگذره با این دوره خیلی آگاهی های بیشتری نسبت به خودم پیدا کردم ، \n\nاز اونجایی که خودم کسی هستم که زیاد کتاب میخونم و پادکست گوش میدم و به دنبال ارتقای ویژگی های شخصیتی هستم\nفکر میکنم این دوره نه تنها برای پیدا کردن علاقه ی شغلی بلکه این پازل برای تفکیک کردن احساسات مختلف و جنبه های اموزشی که هر فردی توی زندگی برای خودش در نظر داره و برای اون ها تلاش میکنه هم میتونه مفید باشه دوره ای که کمک کننده به جمع کردن ذهن هست.\n\nبه امید اینکه این دوره رو بارها گوش بدم و بتونم قوی تر بشم و با استواری به سمت هدف ها پیش برم😍 با همراهی همه ی هاوینی های عزیز

آسیه عیسوندزیبایی
آسیه عیسوندزیبایی
امتیاز 2
2 سال قبل

سلام هاوین عزیز. من اوایل ورکشاپ خیلی ناامید بودم اما وقتی به فصل دوم رسیدم امیدوارتر شدم و بعد از کلی فکر کردن فهمیدم چی رو واقعا دوس دارم بااین وجود هنوز هم فکر میکنم کلی باید تحقیق کنم تا مطمئن شم .درکل پازل علاقه خیلی جالب و متفاوت بود و الان فهمیدم که انتخاب های قبلیم چقدر بیخود بوده ،این ورکشاپ حس اعتماد به نفس فوق العاده ای بهم دادامیدوارم بتونم در دوره های بعدی مدرسه ی هاوین شرکت کنم .

زهرا صفایی
زهرا صفایی
امتیاز 3
2 سال قبل

سلام به تیم قوی هاوین
من خیلی خوشحالم که در این دوره شرکت کردم و دید اشتباهم نسبت به کارم و موقعیتم اگاهیم بیشتر شد و تقریبا یک دید منطقی تر بهم داد که ازت ممنونم فقط انتظار داشتم که یک دوره جداگانه باشه نه ویدیو های دوره جامع ×۱۰ و کتاب راهنما هم مفید بود مطالبش در کل ممنون از مجموعه خوبت هاوین جان و در بدترین حالت جرقه ای برا انتخاب مسیر درست ایجادشد

آیسان مقدس
آیسان مقدس
امتیاز 5
2 سال قبل

سلام هاوین عزیز،
اول از همه از خودم تشکر میکنم که برای جواب سوال هام ،هیچ موقع تسلیم نشدم و اینستاگرام جرقه ای شد برای پاسخ به همه سوال هام.
دوم ،از تو و تیمت تشکر میکنم که در این مسیری که مشکل خودت هم بود همه تجربیات رو با ما به اشتراک گذاشتی.
ذوق و هیجانی که هنگام ثبت نام داشتم قابل توصیف نیست ،کمتر از یه هفته من ورکشاپ تموم کردم.میدونم هنوز اول راهه هنوز به جوابام نرسیدم ولی تو برام یه الگو شدی که بتونم با صبر و زمان صرف کردن ،به جواب تک تک سوال هام برسم.
منم مثل بقیه دوستان که نظر داده بودن ،این ورکشاپ، پازل اخر زندگیم بودم .این سال بهترین تجربه های زندگیمو بدست اوردم و اینکه تو شدی اخرین پازل داستان من حس فوق العاده ای ست‌.در کل،جهان در درون ماست.

هانیه سلجوقی
هانیه سلجوقی
امتیاز 5
2 سال قبل

سلام به تیم هاوین💛
من مدت زیادی بود که سردرگم بودم و نمیتونستم علاقمو پیدا کنم. کتاب های زیادی تو این زمینه خوندم و سعی کردم تجربه کسب کنم بخاطر همین قسمت اول ورکشاپ برام بیشتر حالت مرور چیزهایی بود که از قبل میدونستم اما تکنیک هایی که برای کشف علاقمون بهمون یاد دادین خیلی جالب بودن و من هیچ جا اینطور کامل و طبقه بندی شده این تکنیک ها رو ندیده بودم. اوایل یکم ذهنم باهام راه نمیومد و نمیتونستم تمرکز کنم و تمرینهای ورکشاپ رو اونجوری که میخوام انجام‌ بدم اما به نصحیت هاوین جان گوش دادم و صبور بودم و حس میکنم به زودی میتونم قدمای بزرگی بردارم
براتون موفقیت های بزرگ بزرگ آرزو میکنم تیم قوی هاوین💛❤️

سارا هاشمی
سارا هاشمی
امتیاز 5
2 سال قبل

سلام هاوین عزیز من سری پیش شرکت کردم و هنوز آموزش ها رو کامل ندیدم ولی نکات قوت این دوره به نظر من اینه که خیلی ها وقتی میخوان یه چیزی به ما یاد بدن یا راهنمایی کنن تو انتخاب رشته یا خیلی چیز های دیگه لحن خوبی ندارن یا دوستانه نیست ولی تو این دوره شما مثل یه دوست هستید و پر از انرژی و این توی یادگیری به نظر من خیلی مهمه
در آخر امیدوارم شما و تیم خوبتون موفق باشید🤍

سوالات متداول
دوره در کجا و چطور برگزار میشه؟

دوره همینجا در سایت مدرسه هاوین برگزار میشه. بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

زمان شروع دوره کی هست؟

بلافاصله بعد از ثبت نام.

تاکید و یادآوری:

بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست.

آیا لازم هست در ساعات خاصی آنلاین باشم؟

خیر. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

شرایط ثبت‌نام قسطی چیه؟ آیا پرداخت قسط های دوم و سوم زمان خاصی داره؟

خوشبختانه شرایط ثبت‌نام اقساطی برای همه دوره‌ها فعال شده. به این نحو که اگر به طور مثال دوره شامل ۳ قسط باشه با پرداخت قسط اول یک سوم ابتدایی دروس دوره به صورت دائم براتون فعال میشه. قسط دوم و سوم محدودیت زمانی نداره و هر زمان که پرداخت کردید ادامه دوره به نسبت قسطتون فعال میشه. با پرداخت قسط دوم، دو سوم دوره به صورت دائم براتون فعال میشه و با پرداخت قسط سوم دوره به صورت کامل فعال میشه.
بازم اگر سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

فایل‌های دوره تا همیشه باقی می‌مونه؟

بله دسترسی شما به فایل‌ها همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد.

آیا مدرسه هاوین پیگیری و تشویق لازم رو در مسیر دوره برای تکمیل آموزش‌هام داره؟

بله صد در صد. ما می‌دونیم یکی از چالش‌هایی که در مسیر آموزشی هست دلسردی یا پشت‌گوش انداختن دوره‌هاست. به همین خاطر دست به کار شدیم و از روش‌های سورپرایزی در مسیر دوره‌ها استفاده کردیم. علاوه بر سورپرایزهای دوره تا زمان تکمیل دوره به روش‌های مختلف براتون یادآوری می‌کنیم. همچنین در مسیر دوره هدایا و مزایای تشویقی داریم. خیالت راحت یک تیم هواتو داره💛

آیا دوره‌های مدرسه هاوین پشتیبانی داره؟

بله حتی فراتر از پشتیبانی!

پشتیبانی روش سنتیه و منسوخ شده. اما ما جایگزین بهتری داره. در این دوره شما با منتور خودتون به اسم «رفیق راه» در ارتباط هستید. منتور کسیه که در کنار شماست و شما رو آنالیز میکنه طوری که با هم تا رسیدن به موفقیت مسیر رو طی می کنید. اون شما رو راهنمایی می کنه بدون اینکه حس برتری نسبت به شما داشته باشه. در واقع رفیق و همراه شماست. به خاطر همین بهش میگیم رفیق راه.

تا چه زمانی می‌تونم از رفیق راه (پشتیبانی) استفاده کنم؟

دسترسی شما به تیم رفیق راه و پشتیبانی همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد. هر زمان که پیام بدید تیم رفیق راه کنار شماست.

بعد از ثبت نام رایگان چطور به درس‌های رایگان دسترسی داشته باشم؟

بعد از کلیک روی دکمه «رایگان شروع کن» و تکمیل اطلاعات در همین صفحه به جای دکمه «رایگان شروع کن» دکمه «شروع یادگیری» ظاهر میشه. کافیه روش کلیک کنی تا به صفحه لیست درس‌ها بری. بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

بعد از ثبت نام و خرید چطور به درس‌های دوره دسترسی داشته باشم؟

کافیه از منوی سایت وارد بخش «پروفایل» بشی و اگر ورود نزدی با شماره‌ای که خرید کردی وارد سایت بشی اونوقت می‌بینی توی صفحه پروفایلت و در قسمت «دوره‌های من» دوره‌های خریداری شده‌ات نمایش داده میشه و می‌تونی با کلیک روی دکمه «تکمیل دوره» و سپس کلیک روی «شروع یادگیری» درس‌ها و آموزش‌های دوره‌ات رو ببینی.
بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

برای شرکت در دوره‌ها چه شرایطی باید داشته باشم؟

بهت پیشنهاد می‌کنم در صورتی وارد دوره‌های مدرسه هاوین بشی که متعهد به مطالعه دقیق آموزش‌ها و انجام کامل تمرین‌ها و کمک گرفتن از منتورت بشی. وگرنه بهتره وقتت رو تلف نکنی. آموزش‌های مدرسه هاوین مطمئن باش کاربردی هستند به شرطی که از سه ابزار: مطالعه و تمرین و منتور با هم استفاده کنی.

بیمه نامه دوره‌های مدرسه هاوین چیه؟

یعنی مدرسه هاوین بهت تضمین میده در صورتی که در طول دوره متعهد به «مطالعه دقیق آموزش‌ها» و «انجام کامل تمرین‌ها» و «کمک گرفتن از منتورت» بشی صد در صد به نتیجه و رشد دلخواهت برسی و اگر به این سه مورد عمل کردی و در گروه کاربران فعال ما قرار گرفتی ولی بازهم به نتیجه دلخواهت نرسیدی هزینه دوره بهت بازگشت داده میشه.

آیا می‌تونم فایل‌های آموزشی دوره رو به دیگران بدم؟

این کار فقط در صورتی قانونی و اخلاقی است که آن فرد هم خانه شما باشد و هر دو اعضای یک خانه باشید و در یک خانه زندگی کنید. در غیر این صورت کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی است و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

دوره‌های مرتبط
course mot
مسترکلس دختر متخصص
به یک «دختر متخصص» تبدیل شو تا کار دنبالت بیفته! سلام رفیق من! خوش اومدی به ورکشاپ آنلاین «دختر متخصص»! امیدوارم که الانی که داری این متن رو میخونی، حال دلت عالی باشه💛بذار قبل از هر صبحتی بگم که این ورکشاپ قراره در مورد چه چیزی اطلاعات بده و مناسب چه افرادیه: نقشه راه مسیر
امتیاز 5 از 63 رای
قیمت دوره:
370,000تومان
5% 390000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
course jame
دوره جامع ضربدر ۱۰ (طراحی مسیر شغلی)
  توی ۴۰ روز آموزش زیر نظر متخصصین‌ به یک دختر متخصص با شخصیت و درآمد متخصص تبدیل شو… ما توی مدرسه هاوین یک چله آموزشی داریم یعنی توی ۴۰ روز روی رشد شغلی و شخصیتی کار می کنیم و آموزش های جامع می‌بینیم که اسم این چله هست: 🔥 دوره جامع ضربدر ۱۰ 🔥
امتیاز 4.8 از 403 رای
قیمت دوره:
6,500,000تومان
6% 6900000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
راه های ارتباطی
راه های ارتباطی
تماس بگیریم؟