نظرات
نظرات
406 نظر
دیدگاه ها
Mobina Sarhangi
Mobina Sarhangi

تشکر ویژه ای از هاوین جان و تیم فوق العاده شون دارم
روند این آموزش ها بی نظیره و تاثیری که یادگیری تک تک موارد رو روی روزمرگی و زندگی خودم حس می کنم وصف ناپذیره.
من معمولا در کنترل استرسم اوکی هستم ولی صحبت های راجب به استرس و تغییر نگرشی که راجب به این موضوع بهمون در طول دوره آموزش داده شد آنچنان تاثیری روی من و حفظ بیشتر آرامشم گذاشت که واقعا خوشحالم که میتونم همون مقدار کمه استرسم رو هم به خوبی مدیریت و کنترل کنم و گذر از چالش ها برام آسونتر شدند.
این دوره دید خیلی خوبی به آدم میده و واقعا ذهن رو با مهارت هایی آشنا می کنه که اگر واقعا به اونها عمل کرد محاله تاثیر بی نظیرش رو کسی روی زندگی و پیشرفتش حس نکنه.

کیمیا عزیزی
کیمیا عزیزی

امروزروز ۳۱ اموزش منه و واقعابه این فکر میکنم که اگر هاوین و تیم هاوین نبود من چیکار میکردم. شما پر از انگیزه برای من هستین

فاطمه فکور
فاطمه فکور

هاوین عزیز
و تیم بزرگ و قوی مدرسه هاوین.
من خیلی وقت پیش این دوره رو گرفتم و حالا این روزای آخر سال به خودم قول دادم که خیلی تغییرات ایجاد کنم، پس شروع کردم به دیدن و الان قلبا خوشحالم. من به مسیرم مطمئن تر و آگاه تر شدم بخاطر شما🌱♥️
باید اینو بگم که مستر کلاس عزت نفس عاااااااااااااالی بود و من بعد از سالها مشاجره با خودم فهمیدم که چقدر بخاطر والد سرزنشگر درونم عقب موندم.
من به هر کسی که به خودش و آینده خودش اهمیت میده این دوره رو حتما پیشنهاد میکنم.
مرسی که قوی ترم کردی🫂

رفیق راه آموزشی
رفیق راه آموزشی

سلام فاطمه جانم💛🌻
دختر باانگیزه با حرف‌های قشنگت به تیم هاوین انگیزه و انرژی دو چندان میدی💛💪
از اینکه برای رشد و آگاهی خودت مدرسه هاوین رو انتخاب کردی خوشحالم دختر قوی💎

ماندانا شیوایی
ماندانا شیوایی

سلام به تمام دختران الهام بخشی که میخوان اثر انگشت خودشونو حک کنن و سلام به هاوین عزیزم،
بابت خدمت بزرگی که به دختران نسل ما داری میکنی بهت افتخار میکنم.
انرژی مثبتت و صحبت هات،«باعث شد زندگی من، جهت بگیره» و بدونم توی این مسیر، تنها نیستم و تجربه های سخت و تلخ و حقارت کشیدن ها به عشق خدمت، بخشی از مسیر من بوده و« با قوت قلب بیشتری ادامه بدم.»
یادمه دوره رو با ذوق، توی تعطیلات عید نوروز گوش میدادم. سپاسگزارم
“منم دوس دارم شبیه شما به ساخت جامعه ای از دختران و زنان موفق کمک کنم و کارآفرین باشم.”
نگاه خداوند بدرقه ی راهتون

رفیق راه آموزشی
رفیق راه آموزشی

سلام عزیزم🌻
حالا که این انرژی خوب رو بهمون دادی خوبه بهت بگم دخترانی که برای رشد شخصی و شغلی خودشون در تلاشند و مثل تو دغدغه دارند مثل الماسند💎 دمت گررررررم دختررررررر💛

بهاره عرب کسمائی
بهاره عرب کسمائی

سلام به تیم پرتلاش و حامی هاوین✌🏼💐
این دوره رو در ابتدا فقط برای اینکه ببینم چی هست تهیه کردم اما هرچی بیشتر گذشت بیشتر به انگیزه من اضافه کرد و کمک کرد درمسیری که هستم دلیل برخی تردیدها یا بی انگیزه گی های مقطعی رو متوجه شدم. از نقاط قوت تا به اینجا از دوره واقع گرا بودن تمام صحبت ها و آموزه ها بوده هیچ امید کذایی یا زردی زده نشده…به عنوان آدمی که در مسیر بود ولی درجا میزد تا اینجا دوره بهم کمک کرده تا اعتماد کنم به خودم و کارهایی رو مستقلا انجام بدم که اتفاقا نتیجه خوبی هم گرفتم و این باعث شد با نرژی بیشتر ادامه بدم و به خودم باور پیدا کنم که من هم میتونم یه دختر قوی باشم.✌🏼

سارا کریمی
سارا کریمی

هاوین جان
اکنون که بیست روز از دوره پر محتوای شما را پشت سرگذاشتم میتوانم بگوییم که از اینکه به خودم فرصت رشد دادم خوشحالم و از شرکت در این دوره واقعا لذت بردم و حس عالی داشتم. هرکسی که یک جلسه هم شرکت کرده باشد میتواند به کیفیت زیاد مطالب، دقت در جزئیات به کار برده شده و فکری پشت تک تک مطالب و موضوعات هست پی ببره. واقعا خسته نباشید میگم به تیم خوبتون، من شاغل هستم و دنبال علاقم میگشتم و توی این مدت تونستم به این درک برسم که باید تجربه کنم تا مسیرم رو پیدا کنم و این باعث شد از تجربه کردن نهایت لذت رو ببرم و کارم را با عشق و علاقه انجام بدم چون میدونم که باعث رشد و پیشرفتم و توی مسیر دارم حرکت میکنم.

رفیق راه آموزشی
رفیق راه آموزشی

سلام عزیزم🌻
چقدر خوشحالیم که دختر آگاهی مثل تو مطالب هاوین رو دنبال می کنه 💛 امیدوارم در مسیرت بدرخشی دختررر 💎

مهتاب
مهتاب

من در حال حاضر نیمی از دوره گذروندم و میتونم بگم به هر دختری چه شاغل و چه در جستوجوی شغل این دوره رو پیشنهاد میکنم . این دوره دید جدیدی بهتون میده ، اگه در جستوجوی شغل هستید بهتون کمک میکنه حرفه مورد علاقه خودتون رو پیدا کنید و اینکه برای متخصص شدن چه فرایندی رو باید سپری کنید . تمامی مطالب مختصر ولی کافی هستند و این از نظر من بزرگترین حسن مدرسه هاوین هست.
به دخترهایی هم که شاغل هستند فرصتی برای فکر کردن میده که واقعا شغل فعلیشون رو دوست دارند؟یا فقط برای کسب درآمد توی شغل فعلیشون موندن. اینکه درگیر شغلی باشی که هرروز مجبور به انجامش باشی ولی هیچ علاقه یا چرایی برای انجامش نداری و صرفا از روی نیاز به درآمد انجامش میدی در بلند مدت آسیب زیادی به عزت نفس و سلامت روانت میزنه.
در هر صورت شرکت در این دوره لطفی هست که میتونید به خودتون بکنید تا بعدا با حسرت به مسیر شغلی که گذروندید یا میتونستید بگذرونید نگاه نکنید .

Sana Nikzad
Sana Nikzad

پرانرژی باشید
تا اینجای دوره خیلی عالی بود و بعضی ایده ها مثل ظرف اعتماد به نفس و ویژن برد و برنامه ریزی ثانیه ای خیلی کمک کننده بودند. صحبت های دکتر مومن پور در ابتدای دوره در بهبود ارتباطم با خانواده خیلی کمک کرد. اما بین این ۲۰ جلسه بخش دلایل و ریشه های استرس قسمت های موردعلاقه ام بودند چون دیدگاهم نسبت به استرس رو تغییر داد و به خودم هم آگاه تر شدم.سوالاتی که به عنوان تمرین در موضوعات مختلف مطرح میشدن دیدگاهم رو به خودم وسیعتر کرد. مرسی از خانم حسینی و تیم هاوین .موفق باشید

رفیق راه آموزشی
رفیق راه آموزشی

سلام گلم🌻
ثنای عزیزم خیلی خوشحالم که محتوای دوره برات مفید بوده، بدرخشی دختر قوی💛

مهلا شمسی‌ پور
مهلا شمسی‌ پور

سلام
نظرم تا اینجا(قسمت ۲۰) اینه که:
به قدرت “چرایی” پی بردم و درموردش مطالبی مختصری شنیده بودم و فقط میدونستم که باید وجود داشته باشه و دلیل تاکید بر وجودش رو اینجا متوجه شدم. پازل علاقه بی نظیر بود و بااینکه اولش کمی سردرگم شده بودم کاملا ابعاد انتخابی که باید داشته باشم برام روشن شد و از همه مهمتر برنامه ریزی روزانه ای که به فاصله هر ۴ ساعت انجام می‌شد و من اینجا این گنج بدست آوردم.

فاطمه توکل پناه
فاطمه توکل پناه

سلام زمان ویدیو کنفرانس و لینک که برای من ارسال کردین گم کردم میشه راهنماییم کنین