مسترکلس افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس

برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفست در ۸ جلسه با دکتر روانشناس متخصص آموزش ببین و راهکار بگیر + همچنین با روانشناس خودت ارتباط داشته باش و از هم صحبتی باهاش راهنمایی بگیر
پیام‌های شرکت کنندگان (394)
مشخصات دوره
امتیاز 4.9 از 331 رای
8
تعداد جلسات
۱۹۳ دقیقه
مدت دوره
دارد
زیر نویس
دارد
پشتیبانی
ندارد
ایبوک
ندارد
قابلیت دانلود
مسترکلس افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس
قیمت دوره:
2,750,000تومان
5% 2900000
مشاوره رایگان و پرداخت اقساطی
در تلگرام پشتیبانی هاوین
درباره این آموزش بهت بگم

با دقت مطالعه کنید👇🏻

خیلی اوقات حال خوبی نداریم و نمیدونیم دلیل این حال بدمون چی بوده! نداهای منفی درونی ما رو توی تله‌های بزرگی می‌اندازه اما خب راهکار چیه؟

اگه بخوایم دقیق‌تر به موضوع نگاه کنیم:

همه چیز بر می‌گرده به اتفاقات کودکی. درسته که اون اتفاق‌ها در کنترل ما نبوده اما امروز ترمیم روانمون مسوولیت ماست. مرحله اول آگاهی و پذیرش این گرفتاری‌هاست. این آگاهی کمک می‌کنه ادامه مسیر رو بهتر بشناسیم و برای بهبودش آستین‌هامون رو بالا بزنیم. هدف من اینه که سلامت روانمون رو جدی بگیریم. همونطور که تا سرما می خوریم یا ریزش مو می گیریم به متخصص مراجعه می کنیم و براش اهمیت قائل میشیم، برای کسالت های روانمون هم دنبال درمان باشیم. 

باید تخصصی تر به موضوع نگاه کرد… به کمک یک روان‌درمانگر حرفه‌ای در مسترکلس مدیریت عزت‌نفس و سلامت روان درباره‌ی روان پیچیدی انسان صحبت می‌کنیم.

🟡 قبل از شروع توضیحات دوره خوبه بدونید این مسترکلس برای ارتقای سطح آموزشی جامعه در طرح تسهیلات کمک آموزشی مدرسه هاوین قرار گرفته و شامل تخفیف واقعی و امکان پرداخت اقساطی هست. این طرح حمایتی شامل موارد زیره:
👈🏻 ۸ جلسه آموزشی با دکتر متخصص + تمرین
👈🏻 حضور منتور و رفیق راه متخصص که به سوالاتت پاسخ میده
👈🏻 با این تخفیف ۴ جلسه برات رایگان میافته
👈🏻 امکان پرداخت اقساطی با همان مبلغ هم وجود داره

این مسترکلس قراره چی بگه؟
قراره توی ۸ جلسه با دکتر روانشناس متخصص در مورد عزت نفس و سلامت روان صحبت کنیم و برای حل مشکلات روح و روانمون به ریشه این مشکل یعنی عزت نفس رجوع کنیم.

۸ جلسه با دکتر روانشناس

روند آموزشی این مسترکلس ویژه به شکل جلسه مشاوره با یک روان‌درمانگر و دکتر روانشناس شبیه‌سازی شده. در این سبک از آموزش شما ۸ جلسه با دکتر روانشناس می‌گذرونید به طوری که انگار خودتون در جلسه روانکاوی هستید.

تمرین‌های کاربردی و موثر 

برای تاثیرگذاری عمیق این آموزش‌ها ملزم هستید همزمان با گذروندن جلسات آموزشی، تمرین‌ها و تکنیک‌های کاربردی و موثری که توسط روانشناسان ارائه میشه رو با دقت پیاده‌سازی کنید. تمرین‌ها و تکنیک‌هایی که از بروزترین و پیشرفته‌ترین متد‌های علمی و درمانی دنیا استخراج شده و در اختیار شما قرار داده میشه.

⚡️ بالاترین سطح خدمات آموزشی به سبک مدرسه هاوین

🎓امکانات بیشتر مسترکلس عزت نفس:

🧩 ۱. رفیق راه تخصصی (منتور متخصص)

در این دوره آموزشی علاوه بر ویدیوهای آموزشی با دکتر روانشناس، یک فرد متخصص زیر نظر دکتر آبیار حسینی وجود دارد که به سوالات تخصصی و علمی شما پاسخ میده، در زمینه حل تمرین‌ها شما رو راهنمایی می‌کنه و به صورت منتور تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنار شماست.

🧩 ۲. ورود به بخش ویژه کاربران فعال

اگه شما در حین آموزش با رفیق‌راه متخصص خود در ارتباط باشید و با دستورالعمل‌های حرفه‌ای او پیش برید علاوه بر اینکه در حین آموزش‌ها امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال دارید، در آخر این دوره «جواز ورود به بخش کاربران فعال» دریافت می‌کنید. با دریافت این جواز، خدمات و محتوای اختصاصی کاربران فعال رو دریافت می‌کنید. خدمات و محتوایی که هیچ‌کس در مدرسه هاوین حتی با پرداخت هزینه هم نمی‌تونه دریافت کنه و به صورت کاملا رایگان به کاربران فعال اختصاص یافته.

~

اینه که میگیم: «مدرسه هاوین، مدرسه دختران متخصص»

👈🏻آموزش با دکتر متخصص

👈🏻همراهش منتور متخصص

👈🏻 ورود به بخش ویژه محتوای متخصص‌ها

💌پیام هاوین:

دختر قوی و دغدغه مند سلام 💛

برای سلامت روانت

برای کار کردن روی عزت نفست

برای کنترل صداهای منفی درونی

برای کودک درونت که نیاز به حمایت داره

به من‌ اعتماد کنی و مسیری که رفتم رو تجربه کنی تا به کمک یک روان‌درمانگر حرفه‌ای دکتر آبیار حسینی عزیز در مسترکلس عزت نفس و سلامت روان درباره‌ی روان پیچیدی انسان صحبت کنیم.

محتوای آموزشی این دوره با کتاب “چگونه عزت نفس خود را بسازیم” یکسان است. اما مزیت استفاده از دوره، منتور و رفیق راه تخصصی دوره است

بیشتر
مدرسین دوره
3
هاوین حسینی
بنیانگذار مدرسه هاوین
اطلاعات بیشتر
85109B0B D3F8 4C24 B160 B0EA82CD960D
دکتر آبیار حسینی
روانشناس و استاد دانشگاه
اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان و پرداخت اقساطی
در تلگرام پشتیبانی هاوین
مهم ترین ویژگی آموزش در مدرسه هاوین
فراتر از پشتیبانی معمولی؛ ارتباط موثر با متخصص
متاسفانه در بیشتر سایت‌های آموزشی پس از خرید دوره، شما با محتوای آموزشی و سوالاتی که براتون پیش اومده تنها رها میشید و شاید در بعضی از سایت‌های آموزشی پشتیبانی از دوره‌ها وجود داشته باشه ولی متوجه بشید که فردی که به عنوان راهنمای شماست یک اپراتور ساده است و کمک چندانی به شما نمی‌تونه داشته باشه. اما خوشبختانه در مدرسه هاوین ما با قرار دادن «متخصص روانشناس» در دوره‌های روانشناسی و «کوچ و مربی بین المللی» در دوره‌های طراحی مسیر شغلی معنای کاملی به مفهوم «پشتیبانی» دادیم. در اینجا بعد از شرکت در دوره‌ها و مسترکلس‌های آموزشی شما با متخصص خودتون ارتباط موثر دارید و در این مسیر به کامل‌ترین نحو ممکن به سوالاتتون پاسخ داده میشه و از هم صحبتی با متخصص خودتون راهنمایی می‌گیرید.
چیزهایی که بعد از اتمام دوره یاد می گیریم:
جلسه اول
جلسه اول
 • مفهوم عزت نفس
 •  عناصر عزت نفس 
 • انواع رابطه 
 • مهم ترین نوع رابطه
 •  ساختار کلی روان انسان
 •  کارکرده ساختارهای روانی
 •  تمرین: تشخیص گفت‌وگوی ساختار روانی
جلسه دوم
جلسه دوم
 • هیجانات و احساس ها 
 • انواع احساس ها
 • مبنای بروز احساس ها
 •  تمرین:تشخیص احساس و گفت‌وگوی ساختار درونی
جلسه سوم
جلسه سوم
 • چرخه منفی
 •  چرا های ذهنی 
 • تقویت حمایتگر درون
 •  ۵ مرحله جریان حل مسئله
 •  پیدا کردن مسیر مناسب
 •  تمرین: چرا هارو خبری کن
جلسه چهارم
جلسه چهارم
 • فعالیت های ذهنی 
 • در لحظه قرار گرفتن
 •  ذهن آگاهی
 •  تمرین: توجه به حواس پنجگانه
جلسه پنجم
جلسه پنجم
 • تفاوت استرس و اضطراب
 •  شناخت خطای شناختی
 • باید های اخلاقی
 •  سطح مناسب اضطراب
 •  تمرین: از بین بردن باید های ذهنی
جلسه ششم
جلسه ششم
 • شناسایی هیجان منفی
 •  شناسایی گفتمان ذهنی
 •  تمرین: شناسایی خطاهای شناختی ذهن
جلسه هفتم
جلسه هفتم
 • صمیمیت در ارتباط با دیگران
 •  مقایسه اجتماعی
 •  بازخورد اجتماعی 
 • خود نظاره گری
 •  تمرین: تشخیص بعد پررنگ شخصیتی
جلسه هشتم
جلسه هشتم
 • نحوه ارتباط با جهان 
 • نگرش نسبت به خود 
 • جریان زندگی
 • ترس از دست دادن و تنهایی
 • معنای زندگی
ارسال کامنت هاوین
ارزیابی دوره
ازت می خوام اول وارد سایت بشی و نظرت رو درباره این دوره کامل و در چند خط بنویسی (حتما نظر با جزییات بنویس و از عبارات کوتاه مثل: خوب بود و عالی خودداری کن)

نظرات دانش آموختگان دوره

مهدخت
مهدخت
امتیاز 5
2 روز قبل

سلام وخدا قوت به تیم هاوین
من بعد از دوره اضطراب خیلی مشتاق شدم تا دوره عزت نفس رو شرکت کنم
خیلی این دوره رو دوست داشتم مخصوصا اون جمله که دکتر آبیار گفتن؛(بودنت را معنا کن)

سحر کاظمی
سحر کاظمی
امتیاز 5
2 روز قبل

سلام
وقتی این دوره رو دیدم ودر حال انجام تمرینات بودم سخت ترین و بهترین روزهارو از لحاظ روانی گذروندم سخت بابت پذیرفتن این حقیقت که من اونقدری که والد سرزنشگرم فکر میکرد بد نیستم و بهترین بابت اینکه متوجه شدم تنها کسی که می‌تونه از من واقعا حمایت کنه والد حمایتگر خود منه. نه هیچ کس دیگه . با انجام این چالش ها تونستم واقع بینانه تر به مشکلاتم نگاه کنم و متوجه بشم من نمیتونم همه اطرافیانم رو مدیریت کنم و تغییر بدم و باید روی احساسات خودم تمرکز کنم تا دقیقا بفهمم این حس از کجا و برای چی به وجود اومده به قول رفیق راهم ۲۴ سال برای تشکیل این حسا زمان برده و باهاشون زندگی کردم و به صورت ناگهانی نمیتونم درمان کنم ولی من با کمک شما شروع کردم دم همتون گرم ممنونم❤️‍🩹🌸

مهتایوسفی
مهتایوسفی
امتیاز 5
1 هفته قبل

سلام با تشکر از تیم هاوین و یه دوره خفن دیگه ممنونم ازتون که بهم یاددادین چطوراحساسات خودمو بشناسم باهاشون اشنا شم و با خودم دوست باشم و والد درونم حمایتگر باشه تا سرزنشگر و من خودم خیلی تو این زمینه در دوره های مختلف شرکت کردم اما به جرئت میتونم بگم هیچکدوم مثل این دوره نبود و حتما به همه توصیه میکنم دراین دوره شرکت کنن و وقتشونو با دوره های الکی دیگه هدر ندن بازم ممنونم از تیم هاوین

نسرین واشقانی فراهانی
نسرین واشقانی فراهانی
امتیاز 5
2 هفته قبل

امروز بالاخره بعد مدت ها این دوره رو تکمیل کردم، با مرور نکاتی که یادداشت کردم تونستم ریشه آشفتگی ها و جنگ هایی که درونم به پا میشه رو بهتر بشناسم، از دام کمالگرایی، اهمالکاری، افسردگی و سرزنش مداوم خودم رها بشم و گفتگو ها رو در ذهنم تفکیک کنم تا ببینم هر قسمت از وجودم چی داره میگه، فهمیدم همه چیز زیر سر والد سرزنشگر درونمه.
من یاد گرفتم خودم باید برای خودم مادری کنم، خودم اون مادر همراه و همدل باشم و ناز کودک درونم رو بکشم نه اینکه مثل قبل پرتش کنم گوشه رینگ و هی کتکش بزنم و سرزنشش کنم و بگم این دفعه هم مثل سریای قبل گند زدی.
من تو این دوره ارزش زمان حال رو درک کردم و فهمیدم اگر زیاد تو گذشته باشم غمگین میشم و زیاد به فکر آینده باشم مضطرب میشم.
فهمیدم آینده ای که ما همش نگرانشیم یه توهمه، چون مرگ همیشه پیش روی ماست، فقط باید یه گوشه چشمی بهش داشته باشم تا گم نشم و تنها چیزی که دارم زمان حاله.
به بزرگی خدا پی بردم و فهمیدم که خدای مهربون همه ما رو برای چیزی خلق کرده و سرانجام ما به سمت خودش برمی گردیم و باید تو این مدت کوتاهی که هستیم ماموریت خودمون رو به پیدا کنیم، یه دلیلی که به خاطرش صبح از خواب بیدارشیم و به زندگیمون معنا بده. چیزی که تو این روزمرگی ها گمش کرده بودم .
در نهایت فهمیدم باید از خودخواهی دست بردارم و تا جایی که می تونم به دیگران هم کمک کنم و یه فرد تاثیرگذار باشم.
نکاتی که یاد گرفتم خیلی بیشتر از اینهاست اما بیشتر از این کلامم رو طولانی نمی کنم، از خانوم هاوین جان حسینی، دکتر آبیار حسینی و تیمشون کمال تشکر رو دارم، امیدوارم در هر جا که هستند سلامت و پیروز باشند.❤

ف. ناظم
ف. ناظم
امتیاز 5
2 هفته قبل

سلام سلام
وقتی فیدبک میزنم به عقب (قبل از خرید دوره) و اوضاع و احوالم را با الانی که دوره را تمام کردم مقایسه میکنم میبینم حال و احوالم فرق کرده.این تغییر درونی را خودم حسش میکنم .از جلسه اول گام به گام تمرین ها را انجام دادم چه بسا بعضی وقتا بغض میکردم بعضی وقتا خشمگین میشدم و چه جنگی بین والد سرزنشگر و والد حمایتگر اتفاق میفتاد که سعی میکردم با من بالغ کنترلش کنم.بعد از اون نسبت به هیجانات و احساساتم ریز بین تر شدم و همش با خودم تعامل میکردم تا ریشه ی احساساتم را ردیابی کنم و من بالغ را فعال تر کردم. از جلسه چهارم به یه ذهن آگاهی رسیدم تا حدی که میتونستم ذهن را کنترل کنم مخصوصا در مقابل سرزنشگری و حس رهاشدگی.خیلی واسم جذاب شده دوره که با تغییر چند تا کلمه و لحنی که با خودم صحبت میکنم احساسم عوض میشه و ذهنم گول میخوره از اینجا بود که با خودم به صلح رسیدم و پذیرفتم خیلی از اتفاقات جهان در کنترل من نیست و مسائل حل نشدم را پذیرفتم.پذیرفتم زندگی پر از چالش و سیاه و سفیدی هایی که نحوه ی برخورد من با چالش هاست که زندگی را هموارتر یا سخت تر میکنه و همه ی عملکرد ها در زمان خودش بهترین عملکرد من یا اطرافیانم بوده حالا دیگه همه ی آدم های اطرافمو دوست داشتم و برای خودم و ارتباطم با دیگران حد و مرز تعریف کردم.الان زندگی از رنگ سیاه به رنگ فیلی دراومده.
الان من هم با خودم هم با اطرافیانم هم با جهان در صلحم.
سخت بود ولی شدنی شد. ممنونم از تیمتون

mehri
mehri
امتیاز 5
2 هفته قبل

سلامخدمت هاوین عزیزم و سپاس از شما
من ‌وقتی این دوره رو میدیدم با مشکلی مواجه که میشدم طبق گفته های دکتر عزیز پیش میرفتم و دقیقا متوجه میشدم حرفهاشون رو و تمرین رو انجام میدادم همون موقع،مثلا متوجه میشدم که نقش والد سرزنشگرم چقدر پر رنگه و از او به بعد حواسم رو جمع میکردم که بالغ رو تقویت کنم و کودک ناشاد رو شاد کنم
مفهمیدم باید نقش خودم رو در این دنیا پیدا کنم و دست از سرزنش خودم بردارم

فاطمه جنگی
فاطمه جنگی
امتیاز 5
3 هفته قبل

سلام به هاوین عزیز و جناب آقای دکتر
این دوره برای من به شدت ارزشمند بود . من جلسه به جلسه پیش اومدم و تمرینات رو انجام دادم هر جا حس میکردم که حال خوبی ندارم و والد سرزنشگر مقصر این حالمه روی کاغذ اون حس رو یادداشت میکردم و و والد حمایتگرم رو هر روز قدرتمند تر کردم که بتونه ازم حمایت کنه تا در اخر کودک درونم شاد باشه.
حرف های والد سرزنشگرم رو به صورت خبری می نوشتم و باید های زندگیم رو تبدیل کردم به جملاتی که با دوست دارم و ترجیح میدم شروع میشه و همین باعث میشد توی مسیر اهدافم حال بهتری تجربه کنم و سرانجام برای بهتر کردن رابطه با جهان هستی تصمیم گرفتم که برنامه های طبیعت گردی و کوه نوردی و همین طور حفلظت از آنها رو توی برنامه های عفتگی و ماهانه جا بدم .

بیتا رحیمیان
بیتا رحیمیان
امتیاز 5
3 هفته قبل

همونطور که دکتر گفتن سر نخ های مهمی رو بهمون دادن و این شروع خیلی چیزای قشنگه،من واقعن به هاوین میبالم؛امیدوارم روزی بیاد که همه بشناسنش؛چقد خوبه که رسالت خودشون رو پیدا کردن؛امیدروارم زندگی قشنگی داشته باشن بخاطر همه‌ی کمک هایی که به ما میکنن💜

سوالات متداول
دوره در کجا و چطور برگزار میشه؟

دوره همینجا در سایت مدرسه هاوین برگزار میشه. بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

زمان شروع دوره کی هست؟

بلافاصله بعد از ثبت نام.

تاکید و یادآوری:

بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست.

آیا لازم هست در ساعات خاصی آنلاین باشم؟

خیر. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

شرایط ثبت‌نام قسطی چیه؟ آیا پرداخت قسط های دوم و سوم زمان خاصی داره؟

خوشبختانه شرایط ثبت‌نام اقساطی برای همه دوره‌ها فعال شده. به این نحو که اگر به طور مثال دوره شامل ۳ قسط باشه با پرداخت قسط اول یک سوم ابتدایی دروس دوره به صورت دائم براتون فعال میشه. قسط دوم و سوم محدودیت زمانی نداره و هر زمان که پرداخت کردید ادامه دوره به نسبت قسطتون فعال میشه. با پرداخت قسط دوم، دو سوم دوره به صورت دائم براتون فعال میشه و با پرداخت قسط سوم دوره به صورت کامل فعال میشه.
بازم اگر سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

فایل‌های دوره تا همیشه باقی می‌مونه؟

بله دسترسی شما به فایل‌ها همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد.

آیا مدرسه هاوین پیگیری و تشویق لازم رو در مسیر دوره برای تکمیل آموزش‌هام داره؟

بله صد در صد. ما می‌دونیم یکی از چالش‌هایی که در مسیر آموزشی هست دلسردی یا پشت‌گوش انداختن دوره‌هاست. به همین خاطر دست به کار شدیم و از روش‌های سورپرایزی در مسیر دوره‌ها استفاده کردیم. علاوه بر سورپرایزهای دوره تا زمان تکمیل دوره به روش‌های مختلف براتون یادآوری می‌کنیم. همچنین در مسیر دوره هدایا و مزایای تشویقی داریم. خیالت راحت یک تیم هواتو داره💛

آیا دوره‌های مدرسه هاوین پشتیبانی داره؟

بله حتی فراتر از پشتیبانی!

پشتیبانی روش سنتیه و منسوخ شده. اما ما جایگزین بهتری داره. در این دوره شما با منتور خودتون به اسم «رفیق راه» در ارتباط هستید. منتور کسیه که در کنار شماست و شما رو آنالیز میکنه طوری که با هم تا رسیدن به موفقیت مسیر رو طی می کنید. اون شما رو راهنمایی می کنه بدون اینکه حس برتری نسبت به شما داشته باشه. در واقع رفیق و همراه شماست. به خاطر همین بهش میگیم رفیق راه.

تا چه زمانی می‌تونم از رفیق راه (پشتیبانی) استفاده کنم؟

دسترسی شما به تیم رفیق راه و پشتیبانی همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد. هر زمان که پیام بدید تیم رفیق راه کنار شماست.

بعد از ثبت نام رایگان چطور به درس‌های رایگان دسترسی داشته باشم؟

بعد از کلیک روی دکمه «رایگان شروع کن» و تکمیل اطلاعات در همین صفحه به جای دکمه «رایگان شروع کن» دکمه «شروع یادگیری» ظاهر میشه. کافیه روش کلیک کنی تا به صفحه لیست درس‌ها بری. بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

بعد از ثبت نام و خرید چطور به درس‌های دوره دسترسی داشته باشم؟

کافیه از منوی سایت وارد بخش «پروفایل» بشی و اگر ورود نزدی با شماره‌ای که خرید کردی وارد سایت بشی اونوقت می‌بینی توی صفحه پروفایلت و در قسمت «دوره‌های من» دوره‌های خریداری شده‌ات نمایش داده میشه و می‌تونی با کلیک روی دکمه «تکمیل دوره» و سپس کلیک روی «شروع یادگیری» درس‌ها و آموزش‌های دوره‌ات رو ببینی.
بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

برای شرکت در دوره‌ها چه شرایطی باید داشته باشم؟

بهت پیشنهاد می‌کنم در صورتی وارد دوره‌های مدرسه هاوین بشی که متعهد به مطالعه دقیق آموزش‌ها و انجام کامل تمرین‌ها و کمک گرفتن از منتورت بشی. وگرنه بهتره وقتت رو تلف نکنی. آموزش‌های مدرسه هاوین مطمئن باش کاربردی هستند به شرطی که از سه ابزار: مطالعه و تمرین و منتور با هم استفاده کنی.

بیمه نامه دوره‌های مدرسه هاوین چیه؟

یعنی مدرسه هاوین بهت تضمین میده در صورتی که در طول دوره متعهد به «مطالعه دقیق آموزش‌ها» و «انجام کامل تمرین‌ها» و «کمک گرفتن از منتورت» بشی صد در صد به نتیجه و رشد دلخواهت برسی و اگر به این سه مورد عمل کردی و در گروه کاربران فعال ما قرار گرفتی ولی بازهم به نتیجه دلخواهت نرسیدی هزینه دوره بهت بازگشت داده میشه.

آیا می‌تونم فایل‌های آموزشی دوره رو به دیگران بدم؟

این کار فقط در صورتی قانونی و اخلاقی است که آن فرد هم خانه شما باشد و هر دو اعضای یک خانه باشید و در یک خانه زندگی کنید. در غیر این صورت کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی است و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

دوره‌های مرتبط
course pad
پادکست هاوین ۳۶۰ (رایگان)
مدرسه هاوین یه جایی برای رشد شغلی و سلامت روان دخترانه. ما به این مدرسه می‌گیم: «مدرسه دختران متخصص». حالا پادکست مدرسه هم داره تولید و منتشر میشه. توی پادکست مدرسه هاوین قراره به کمک متخصصین مدرسه، آموزش ۳۶۰ درجه‌ای برای زندگی یک دختر، یعنی برای تمام ابعاد زندگیش، شغلی، توسعه فردی، سلامت روانی، اقتصادی
امتیاز 5 از 177 رای
مدیریت اضطراب
مسترکلس کاهش اضطراب
💌 پیام هاوین: دختر قوی سلام…💛 دختر قوی اگه این روزها اضطراب زندگیت رو نابود کرده… اگه نمی‌تونی درست بخوابی، مدام دلشوره داری، بی انگیزه بودن کلافه‌ات کرده، حوصله و تمرکز کافی نداری؛ این یعنی: روانت نیاز به مراقب داره و سلامت روانت در خطره. پس: نیازه که از یک متخصص کمک بگیری. اینکه صرفا
امتیاز 5 از 593 رای
قیمت دوره:
3,100,000تومان
3% 3200000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
راه های ارتباطی
راه های ارتباطی
تماس بگیریم؟