مسترکلس افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس

برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفست در ۸ جلسه با دکتر روانشناس متخصص آموزش ببین و راهکار بگیر + همچنین با روانشناس خودت ارتباط داشته باش و از هم صحبتی باهاش راهنمایی بگیر
پیام‌های شرکت کنندگان (366)
مشخصات دوره
امتیاز 4.9 از 303 رای
8
تعداد جلسات
۱۹۳ دقیقه
مدت دوره
دارد
زیر نویس
دارد
پشتیبانی
ندارد
ایبوک
ندارد
قابلیت دانلود
مسترکلس افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس
قیمت دوره:
2,750,000تومان
5% 2900000
درباره این آموزش بهت بگم

با دقت مطالعه کنید👇🏻

خیلی اوقات حال خوبی نداریم و نمیدونیم دلیل این حال بدمون چی بوده! نداهای منفی درونی ما رو توی تله‌های بزرگی می‌اندازه اما خب راهکار چیه؟

اگه بخوایم دقیق‌تر به موضوع نگاه کنیم:

همه چیز بر می‌گرده به اتفاقات کودکی. درسته که اون اتفاق‌ها در کنترل ما نبوده اما امروز ترمیم روانمون مسوولیت ماست. مرحله اول آگاهی و پذیرش این گرفتاری‌هاست. این آگاهی کمک می‌کنه ادامه مسیر رو بهتر بشناسیم و برای بهبودش آستین‌هامون رو بالا بزنیم. هدف من اینه که سلامت روانمون رو جدی بگیریم. همونطور که تا سرما می خوریم یا ریزش مو می گیریم به متخصص مراجعه می کنیم و براش اهمیت قائل میشیم، برای کسالت های روانمون هم دنبال درمان باشیم. 

باید تخصصی تر به موضوع نگاه کرد… به کمک یک روان‌درمانگر حرفه‌ای در مسترکلس مدیریت عزت‌نفس و سلامت روان درباره‌ی روان پیچیدی انسان صحبت می‌کنیم.

🟡 قبل از شروع توضیحات دوره خوبه بدونید این مسترکلس برای ارتقای سطح آموزشی جامعه در طرح تسهیلات کمک آموزشی مدرسه هاوین قرار گرفته و شامل تخفیف واقعی و امکان پرداخت اقساطی هست. این طرح حمایتی شامل موارد زیره:
👈🏻 ۸ جلسه آموزشی با دکتر متخصص + تمرین
👈🏻 حضور منتور و رفیق راه متخصص که به سوالاتت پاسخ میده
👈🏻 با این تخفیف ۴ جلسه برات رایگان میافته
👈🏻 امکان پرداخت اقساطی با همان مبلغ هم وجود داره

این مسترکلس قراره چی بگه؟
قراره توی ۸ جلسه با دکتر روانشناس متخصص در مورد عزت نفس و سلامت روان صحبت کنیم و برای حل مشکلات روح و روانمون به ریشه این مشکل یعنی عزت نفس رجوع کنیم.

۸ جلسه با دکتر روانشناس

روند آموزشی این مسترکلس ویژه به شکل جلسه مشاوره با یک روان‌درمانگر و دکتر روانشناس شبیه‌سازی شده. در این سبک از آموزش شما ۸ جلسه با دکتر روانشناس می‌گذرونید به طوری که انگار خودتون در جلسه روانکاوی هستید.

تمرین‌های کاربردی و موثر 

برای تاثیرگذاری عمیق این آموزش‌ها ملزم هستید همزمان با گذروندن جلسات آموزشی، تمرین‌ها و تکنیک‌های کاربردی و موثری که توسط روانشناسان ارائه میشه رو با دقت پیاده‌سازی کنید. تمرین‌ها و تکنیک‌هایی که از بروزترین و پیشرفته‌ترین متد‌های علمی و درمانی دنیا استخراج شده و در اختیار شما قرار داده میشه.

⚡️ بالاترین سطح خدمات آموزشی به سبک مدرسه هاوین

🎓امکانات بیشتر مسترکلس عزت نفس:

🧩 ۱. رفیق راه تخصصی (منتور متخصص)

در این دوره آموزشی علاوه بر ویدیوهای آموزشی با دکتر روانشناس، یک فرد متخصص زیر نظر دکتر آبیار حسینی وجود دارد که به سوالات تخصصی و علمی شما پاسخ میده، در زمینه حل تمرین‌ها شما رو راهنمایی می‌کنه و به صورت منتور تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنار شماست.

🧩 ۲. ورود به بخش ویژه کاربران فعال

اگه شما در حین آموزش با رفیق‌راه متخصص خود در ارتباط باشید و با دستورالعمل‌های حرفه‌ای او پیش برید علاوه بر اینکه در حین آموزش‌ها امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال دارید، در آخر این دوره «جواز ورود به بخش کاربران فعال» دریافت می‌کنید. با دریافت این جواز، خدمات و محتوای اختصاصی کاربران فعال رو دریافت می‌کنید. خدمات و محتوایی که هیچ‌کس در مدرسه هاوین حتی با پرداخت هزینه هم نمی‌تونه دریافت کنه و به صورت کاملا رایگان به کاربران فعال اختصاص یافته.

~

اینه که میگیم: «مدرسه هاوین، مدرسه دختران متخصص»

👈🏻آموزش با دکتر متخصص

👈🏻همراهش منتور متخصص

👈🏻 ورود به بخش ویژه محتوای متخصص‌ها

💌پیام هاوین:

دختر قوی و دغدغه مند سلام 💛

برای سلامت روانت

برای کار کردن روی عزت نفست

برای کنترل صداهای منفی درونی

برای کودک درونت که نیاز به حمایت داره

به من‌ اعتماد کنی و مسیری که رفتم رو تجربه کنی تا به کمک یک روان‌درمانگر حرفه‌ای دکتر آبیار حسینی عزیز در مسترکلس عزت نفس و سلامت روان درباره‌ی روان پیچیدی انسان صحبت کنیم.

محتوای آموزشی این دوره با کتاب “چگونه عزت نفس خود را بسازیم” یکسان است. اما مزیت استفاده از دوره، منتور و رفیق راه تخصصی دوره است

بیشتر
مدرسین دوره
85109B0B D3F8 4C24 B160 B0EA82CD960D
دکتر آبیار حسینی
روانشناس و استاد دانشگاه
اطلاعات بیشتر
3
هاوین حسینی
بنیانگذار مدرسه هاوین
اطلاعات بیشتر
مهم ترین ویژگی آموزش در مدرسه هاوین
فراتر از پشتیبانی معمولی؛ ارتباط موثر با متخصص
متاسفانه در بیشتر سایت‌های آموزشی پس از خرید دوره، شما با محتوای آموزشی و سوالاتی که براتون پیش اومده تنها رها میشید و شاید در بعضی از سایت‌های آموزشی پشتیبانی از دوره‌ها وجود داشته باشه ولی متوجه بشید که فردی که به عنوان راهنمای شماست یک اپراتور ساده است و کمک چندانی به شما نمی‌تونه داشته باشه. اما خوشبختانه در مدرسه هاوین ما با قرار دادن «متخصص روانشناس» در دوره‌های روانشناسی و «کوچ و مربی بین المللی» در دوره‌های طراحی مسیر شغلی معنای کاملی به مفهوم «پشتیبانی» دادیم. در اینجا بعد از شرکت در دوره‌ها و مسترکلس‌های آموزشی شما با متخصص خودتون ارتباط موثر دارید و در این مسیر به کامل‌ترین نحو ممکن به سوالاتتون پاسخ داده میشه و از هم صحبتی با متخصص خودتون راهنمایی می‌گیرید.
چیزهایی که بعد از اتمام دوره یاد می گیریم:
جلسه اول
جلسه اول
 • مفهوم عزت نفس
 •  عناصر عزت نفس 
 • انواع رابطه 
 • مهم ترین نوع رابطه
 •  ساختار کلی روان انسان
 •  کارکرده ساختارهای روانی
 •  تمرین: تشخیص گفت‌وگوی ساختار روانی
جلسه دوم
جلسه دوم
 • هیجانات و احساس ها 
 • انواع احساس ها
 • مبنای بروز احساس ها
 •  تمرین:تشخیص احساس و گفت‌وگوی ساختار درونی
جلسه سوم
جلسه سوم
 • چرخه منفی
 •  چرا های ذهنی 
 • تقویت حمایتگر درون
 •  ۵ مرحله جریان حل مسئله
 •  پیدا کردن مسیر مناسب
 •  تمرین: چرا هارو خبری کن
جلسه چهارم
جلسه چهارم
 • فعالیت های ذهنی 
 • در لحظه قرار گرفتن
 •  ذهن آگاهی
 •  تمرین: توجه به حواس پنجگانه
جلسه پنجم
جلسه پنجم
 • تفاوت استرس و اضطراب
 •  شناخت خطای شناختی
 • باید های اخلاقی
 •  سطح مناسب اضطراب
 •  تمرین: از بین بردن باید های ذهنی
جلسه ششم
جلسه ششم
 • شناسایی هیجان منفی
 •  شناسایی گفتمان ذهنی
 •  تمرین: شناسایی خطاهای شناختی ذهن
جلسه هفتم
جلسه هفتم
 • صمیمیت در ارتباط با دیگران
 •  مقایسه اجتماعی
 •  بازخورد اجتماعی 
 • خود نظاره گری
 •  تمرین: تشخیص بعد پررنگ شخصیتی
جلسه هشتم
جلسه هشتم
 • نحوه ارتباط با جهان 
 • نگرش نسبت به خود 
 • جریان زندگی
 • ترس از دست دادن و تنهایی
 • معنای زندگی
ارسال کامنت هاوین
ارزیابی دوره
ازت می خوام اول وارد سایت بشی و نظرت رو درباره این دوره کامل و در چند خط بنویسی (حتما نظر با جزییات بنویس و از عبارات کوتاه مثل: خوب بود و عالی خودداری کن)

نظرات دانش آموختگان دوره

فاطمه
فاطمه
امتیاز 5
1 ساعت قبل

سلام، این دوره برای من بسیار مفید بود. در این دوره متوجه شدم که عزت نفس محصول رابطه با خویشتن است و در وجود هرکدام از ما سه عنصر کودک، بالغ و والد وجود داره، عنصر والد میتونه حمایتگر و یا سرزنشگر باشه. این والد سرزنشگر ماهیت قضاوت گری داره و میتونه باعث خطاهای شناختی بشه: میتونه مسائل رو تنها سیاه و سفید ببینه، میتونه در ذهن ما فاجعه سازی کنه، اشتباهات مارو بزرگنمایی کنه باعث استدلال های هیجانی در ما بشه و … . ما باید حس های منفی خودمون رو شناسایی کنیم تا بفهمیم چه خطاهایی در احساسات منفی ما دخالت داشته و اون ها رو حل کنیم. یکی از راه هایی که میتونیم این چرخه معیوب افکار منفی رو از بین ببریم این هست که به جای ” چرا ” از جملات خبری استفاده کنیم، به جای ” باید ” از دوست دارم … و یا ترجیح میدهم … استفاده کنیم. باید یاد بگیریم که والدمون رو قوی کنیم تا این والد بین کودک و والد سرزنشگر ما مصالحه ایجاد کنه تا در نهایت شخصیت بالغ و قدرتمند ما بتونه رشد کنه.

مهناز صنعتی
مهناز صنعتی
امتیاز 5
4 روز قبل

با عرض سلام
ممنون از دوره خوبی ک در اختیار ما گذاشتید
بسیار کاربردی و عالی بود و زندگی من به دو نیمه قبل از این ورکشاپ و بعد از ان تقسیم شد . در بین مباحث ان قسمت ک گفت باید با جریان زندگی پیش برویم ناخوداگاه باعث شد بفهمم زندگی در جریان است و فهمیدم ک وجود عزت نفس چقدر برای کار و زندگی لازمه و حسی درونی است جالب بود برای من ممنون

محدثه قاسمی
محدثه قاسمی
امتیاز 5
5 روز قبل

سلام به هاوین عزیز. خیلی ممنونم از تیم هاوین و جناب آقای دکتر بابت این دوره خیلی خوب . من تازه دوره رو تموم کردم و واقعا نکات جالبی رو در این دوره متوجه شدم. تمرین هایی که در دوره گفته شد بر حال دورنی واقعا تاثیرگذاره و میتونه که از اضطراب کم کنه. شناسایی حس های دورنیم خیلی بهم کمک کرد که بتونم بهتر خودم رو مدیریت کنم. طی دوره بحث طرحواره ها مطرح شد که به نظرم موضوع جالبیه و من رو ترغیب کرده که برم و دوره طرحواره ها رو هم ببینم و آگاهی بیشتری پیدا کنم. لازمه که این فیلم ها بارها و بارها دیده بشن و نکات یادآوری بشن. جلسه آخر خیلی جلسه خوب و آرومی بود. جلسه ارتباط با دیگران رو دوست داشتم که بیشتر بود و موارد گفته شده با جزئیات بهتر و بیشتری بررسی میشدن مخصوصا قسمت استدلال هیجانی که خیلی کاربردی و جالب بود. در کل مرسی که برای آگاهی ما روز به روز بیشتر تلاش میکنید و بهمون کمک میکنید تا بتونیم مسیر درستی رو پیش بگیریم. امیدوارم که بتونم بهتر و بیشتر روی عزت نفسم کار کنم.

رکسانا صدائی
رکسانا صدائی
امتیاز 5
6 روز قبل

سلام
من از دوره عزت نفس استفاده کردم. از این دوره راضی بودم.
به طور دقیق و عمیق به مسئله ی عزت نفس پرداخته شده بود. مطالب روانشناسی در عین اینکه بسیار واضح و قابل فهم بود ؛کاملا کاربردی بود . برای افرادی که می‌خواهند به خودشناسی برسند و به طور درست و عمیق مسئله کمبود عزت نفس خودشون رو بهبود ببخشند ؛پیشنهاد میکنم .

هانیه حسینی
هانیه حسینی
امتیاز 5
1 هفته قبل

سلام به تیم خوب هاوین
ممنونم که یه فرصت دیگه رو در اختیار ما دختر ها گذاشتین که بتونیم خودمون رو بیشتر بشناسیم و مسئولانه تر قدم برداریم توی مسیرمون
من از این دوره یاد گرفتم که هیچ چیز مطلقی وجود نداره و هیچ انسان کاملی هم وجود نداره. ما همه پر از عیب و نقصیم مجموعه ای هستیم از خوبی ها و بدی ها.
یاد گرفتم که اشتباه کردن رو بعنوان جز جدانشدنی از خودم و دیگران بپذیرم. در نتیجه آروم ترم
باید هام رو تبدیل کردم به دوس داشتن و ترجیح دادن که از من یه آدم معمولی می‌سازه یه آدمی که میخواد و دوس داره و تلاششو می‌کنه به اون چیز هایی که میخواد برسه ولی اگه نشد هم چیزی از ارزش هاش کم نشده.
اینو فهمیدم که ارزش وجودی ما به داشته هامون نیست صرفا. به رابطه من با منه. به رابطه من با من دیگران و در نهایت رابطه من با جهانمه. درسته که جلساتم تمام شده و همه رو دیدم و شنیدم و تمریناتش رو انجام دادم ولی این تازه آغاز کاره. و من دلم میخواد باز هم کار کنم و دوس دارم معنای واقعی وجودیم رو بدونم و پیدا کنم. عشق بیشتری به خودم بدم که نتیجه ش میشه عشق به دیگران و جهانی که توش دارم زندگی میکنم
ممنون که این فرصت عالی رو به من دادید که از آموزش های خوبتون استفاده کنم
با عشق و احترام 💗🌸

نیلوفر عبدالله پور
نیلوفر عبدالله پور
امتیاز 5
1 هفته قبل

سلام
اول اینکه ممنونم از تیم خوب هاوین برای برگزاری این دوره دوره های عالیی دیگه
این دوره به من کمک کرد که بتونم تشخیص بدم در چه زمینه ای مشکل دارم و برای من مهرطلب بودن بود.
و هردفعه که این دوره رو میبینم چیزای جدیدتری ازش یادمیگیرم

زهرا
زهرا
امتیاز 5
1 هفته قبل

خیلی دوره مفیدی بودبه اندازه و مفید.

عسل سلطانی
عسل سلطانی
امتیاز 5
2 هفته قبل

اول سلام و بسیار ممنونم برای این حجم از محتوای مفیدتون.تمام مطالبی که گفته شد به قول آقای دکتر جنبه ی راهنمایی داشتن اما خب بنظر بنده اگر به کار گرفته بشن تاثیرشون بیش از انچه هست که فکر میکنید…به هرحال جامعه به ما تحمیل کرده که برای اینکه چیزی خوب پیش بره یا اینکه بخواهیم محتوای ارزشمندی رو در اختیار داشته باشیم حتما باید هزینه ی گزافی بابتش پرداخت کنیم.. باید بگم که تمرینات برای من بسیار بسیار کارساز بودند چراکه تمریناتو محدود به زمان خاصی نمیکردم و همراه با هر فعالیتی که در طول روز انجام میدادم گفت و گوهای والد سرزنشگر رو زیر نظر میگرفتم و افکار اتوماتیک پشت گفت و گوهارو شناسایی میکردم و لحن گفت و گو را تغییر میدادم…و باید بگم که با تمرکز فعالیت مغزم در زمان حال در حال حاضر اضطراب بسیار کمتری رو تجربه میکنم و البته شجاعت و جسارت بیشتری رو احساس میکنم..در واقع میزان تاثیرگذاری دوره بستگی به میزان خستگی شما از نبود عزت نفستون داره و هرچقدر بیشتر خودتونو بشناسید و متوجه بشید که در معرض چه فعالیت های ذهنی مخربی قرار دارید مطمئن باشید انگیزتون برای تغییر افکار و شیوه ی فعالیت مغزتون بیشتر خواهد شد…. امیدوارم که در تغییر چهارچوب مغزتون و تبدیل شدن به یک انسان با شخصیت قوی و متعادل موفق باشید. و در آخر هم از هاوین عزیز و آقای دکتر نهایت تشکر را دارم با آرزوی سلامتی این دو عزیز .

بیتا صمدی
بیتا صمدی
امتیاز 5
2 هفته قبل

سلام دوره هاوین برای من مفید بود از این جهت که یادگرفتم هر وقت حالم بده بدونم چرا بده و از دور به خودم نگاه کنم و والد سرزنشگر رو شناسایی کنم و یاد گرفتم باید ها مفید نیستند و اضطراب آورند و ترجیح می‌دهم و بهتراست رو جایگزین کنم یه تلنگر گرفتم که در لحظه باشم و گذشته با غم و آینده با اضطراب همراهه. یادگرفتم اضطراب و استرس متفاوتند و به کار گیری اشتباه لغت اضطراب به جای استرس اثرات منفی داره و دقت میکنم که درست به کار ببرمشون. و اضطراب و حال منفی تا حدی طبیعی و مفید هست و نباید به این خاطر خودمونو سرزنش کنیم و نگران باشیم . یاد گرفتم من خطای فاجعه سازی رو خیلی استفاده میکردم ولی الان وقتی دقت میکنم که به خاطر فاجعه سازی حالم بد شده خود به خود حالم بهتر میشه .

هانیه حسینی
هانیه حسینی
امتیاز 5
2 هفته قبل

سلام
اول از همه تشکر و خدا قوت بابت این دوره خوب و مفید عزت نفس‌. موضوعی که خیلی برای ما انسانها ما حیاتیه.
من همیشه دنبال یه دوره عزت نفس خوب با قیمت مناسب می‌گشتم و خوشحالم که هاوین این دوره رو با قیمت مناسب در اختیار ما قرار میده و خوشحالترم که توی تخفیف ها این دوره رو تهیه کردم. این دوره عیدی من به خودم بود. امسال من لباسی برای عید نخریدم و ترجیح دادم این دوره رو ثبت نام کنم چون عزت نفس قشنگترین لباسیه که میتونیم بپوشیم. یه قدرت عالی بهمون میده، ما رو از بقیه متمایز می‌کنه. این دوره به من یاد داد که کمتر خودمو سرزنش کنم. من تراپی هم رفتم بمدت دو سال و الانم هر از گاهی در صورت بروز مشکل حادی بازم با تراپیستم جلسه میگیرم. این دوره خیلی دقیق و شسته رفته مباحث مربوط به والد، بالغ و کودک رو برای من باز کرد. خیلی مباحث جالبی رو تا اینجای دوره یاد گرفتم. الان که جلسات پایانی دوره رو دارم میبینم، تمریناتی که دارم انجام میدم خیلی خیلی موثر بودن برای من. اینا باعث شدن که من تغییر رو حس کنم. خب من خیلی باید ها رو برای خودم در نظر گرفته بودم. خیلی افکار منفی و سرزنشگر رو داشتم و بهشون بهت میدادم. در واقع اون آدم چماق بدست یا همون والد سرزنشگر من خیلی زندگی رو بهم سخت گرفته بود جوری که واقعا داشتم تموم میشدم. دیگه منی نمونده بود تمام روز هام گریه و غصه بود. وقتی این احساساتم رو شناختم احساس آرامش بیشتری پیدا کردم. تکنیک ها و تمرینات واقعا توی حال بهتر من و کنار اومدن با خودم خیلی کمک کننده بود. پیشنهاد میکنم تا میتونید سرمایه گذاری کنید و روی خودتون کار کنید. ممنون از هاوین، دکتر آبیار و رفیق راهم💛🙏

سوالات متداول
دوره در کجا و چطور برگزار میشه؟

دوره همینجا در سایت مدرسه هاوین برگزار میشه. بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

زمان شروع دوره کی هست؟

بلافاصله بعد از ثبت نام.

تاکید و یادآوری:

بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست.

آیا لازم هست در ساعات خاصی آنلاین باشم؟

خیر. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

شرایط ثبت‌نام قسطی چیه؟ آیا پرداخت قسط های دوم و سوم زمان خاصی داره؟

خوشبختانه شرایط ثبت‌نام اقساطی برای همه دوره‌ها فعال شده. به این نحو که اگر به طور مثال دوره شامل ۳ قسط باشه با پرداخت قسط اول یک سوم ابتدایی دروس دوره به صورت دائم براتون فعال میشه. قسط دوم و سوم محدودیت زمانی نداره و هر زمان که پرداخت کردید ادامه دوره به نسبت قسطتون فعال میشه. با پرداخت قسط دوم، دو سوم دوره به صورت دائم براتون فعال میشه و با پرداخت قسط سوم دوره به صورت کامل فعال میشه.
بازم اگر سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

فایل‌های دوره تا همیشه باقی می‌مونه؟

بله دسترسی شما به فایل‌ها همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد.

آیا مدرسه هاوین پیگیری و تشویق لازم رو در مسیر دوره برای تکمیل آموزش‌هام داره؟

بله صد در صد. ما می‌دونیم یکی از چالش‌هایی که در مسیر آموزشی هست دلسردی یا پشت‌گوش انداختن دوره‌هاست. به همین خاطر دست به کار شدیم و از روش‌های سورپرایزی در مسیر دوره‌ها استفاده کردیم. علاوه بر سورپرایزهای دوره تا زمان تکمیل دوره به روش‌های مختلف براتون یادآوری می‌کنیم. همچنین در مسیر دوره هدایا و مزایای تشویقی داریم. خیالت راحت یک تیم هواتو داره💛

آیا دوره‌های مدرسه هاوین پشتیبانی داره؟

بله حتی فراتر از پشتیبانی!

پشتیبانی روش سنتیه و منسوخ شده. اما ما جایگزین بهتری داره. در این دوره شما با منتور خودتون به اسم «رفیق راه» در ارتباط هستید. منتور کسیه که در کنار شماست و شما رو آنالیز میکنه طوری که با هم تا رسیدن به موفقیت مسیر رو طی می کنید. اون شما رو راهنمایی می کنه بدون اینکه حس برتری نسبت به شما داشته باشه. در واقع رفیق و همراه شماست. به خاطر همین بهش میگیم رفیق راه.

تا چه زمانی می‌تونم از رفیق راه (پشتیبانی) استفاده کنم؟

دسترسی شما به تیم رفیق راه و پشتیبانی همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد. هر زمان که پیام بدید تیم رفیق راه کنار شماست.

بعد از ثبت نام رایگان چطور به درس‌های رایگان دسترسی داشته باشم؟

بعد از کلیک روی دکمه «رایگان شروع کن» و تکمیل اطلاعات در همین صفحه به جای دکمه «رایگان شروع کن» دکمه «شروع یادگیری» ظاهر میشه. کافیه روش کلیک کنی تا به صفحه لیست درس‌ها بری. بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

بعد از ثبت نام و خرید چطور به درس‌های دوره دسترسی داشته باشم؟

کافیه از منوی سایت وارد بخش «پروفایل» بشی و اگر ورود نزدی با شماره‌ای که خرید کردی وارد سایت بشی اونوقت می‌بینی توی صفحه پروفایلت و در قسمت «دوره‌های من» دوره‌های خریداری شده‌ات نمایش داده میشه و می‌تونی با کلیک روی دکمه «تکمیل دوره» و سپس کلیک روی «شروع یادگیری» درس‌ها و آموزش‌های دوره‌ات رو ببینی.
بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

برای شرکت در دوره‌ها چه شرایطی باید داشته باشم؟

بهت پیشنهاد می‌کنم در صورتی وارد دوره‌های مدرسه هاوین بشی که متعهد به مطالعه دقیق آموزش‌ها و انجام کامل تمرین‌ها و کمک گرفتن از منتورت بشی. وگرنه بهتره وقتت رو تلف نکنی. آموزش‌های مدرسه هاوین مطمئن باش کاربردی هستند به شرطی که از سه ابزار: مطالعه و تمرین و منتور با هم استفاده کنی.

بیمه نامه دوره‌های مدرسه هاوین چیه؟

یعنی مدرسه هاوین بهت تضمین میده در صورتی که در طول دوره متعهد به «مطالعه دقیق آموزش‌ها» و «انجام کامل تمرین‌ها» و «کمک گرفتن از منتورت» بشی صد در صد به نتیجه و رشد دلخواهت برسی و اگر به این سه مورد عمل کردی و در گروه کاربران فعال ما قرار گرفتی ولی بازهم به نتیجه دلخواهت نرسیدی هزینه دوره بهت بازگشت داده میشه.

آیا می‌تونم فایل‌های آموزشی دوره رو به دیگران بدم؟

این کار فقط در صورتی قانونی و اخلاقی است که آن فرد هم خانه شما باشد و هر دو اعضای یک خانه باشید و در یک خانه زندگی کنید. در غیر این صورت کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی است و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

دوره‌های مرتبط
course pad
پادکست هاوین ۳۶۰ (رایگان)
مدرسه هاوین یه جایی برای رشد شغلی و سلامت روان دخترانه. ما به این مدرسه می‌گیم: «مدرسه دختران متخصص». حالا پادکست مدرسه هم داره تولید و منتشر میشه. توی پادکست مدرسه هاوین قراره به کمک متخصصین مدرسه، آموزش ۳۶۰ درجه‌ای برای زندگی یک دختر، یعنی برای تمام ابعاد زندگیش، شغلی، توسعه فردی، سلامت روانی، اقتصادی
امتیاز 5 از 176 رای
مدیریت اضطراب
مسترکلس کاهش اضطراب
💌 پیام هاوین: دختر قوی سلام…💛 دختر قوی اگه این روزها اضطراب زندگیت رو نابود کرده… اگه نمی‌تونی درست بخوابی، مدام دلشوره داری، بی انگیزه بودن کلافه‌ات کرده، حوصله و تمرکز کافی نداری؛ این یعنی: روانت نیاز به مراقب داره و سلامت روانت در خطره. پس: نیازه که از یک متخصص کمک بگیری. اینکه صرفا
امتیاز 5 از 529 رای
قیمت دوره:
3,075,000تومان
4% 3200000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
راه های ارتباطی
راه های ارتباطی
تماس بگیریم؟