مسترکلس افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس

برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفست در ۸ جلسه با دکتر روانشناس متخصص آموزش ببین و راهکار بگیر + همچنین با روانشناس خودت ارتباط داشته باش و از هم صحبتی باهاش راهنمایی بگیر
پیام‌های شرکت کنندگان (366)
مشخصات دوره
امتیاز 4.9 از 303 رای
8
تعداد جلسات
۱۹۳ دقیقه
مدت دوره
دارد
زیر نویس
دارد
پشتیبانی
ندارد
ایبوک
ندارد
قابلیت دانلود
مسترکلس افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس
قیمت دوره:
2,750,000تومان
5% 2900000
درباره این آموزش بهت بگم

با دقت مطالعه کنید👇🏻

خیلی اوقات حال خوبی نداریم و نمیدونیم دلیل این حال بدمون چی بوده! نداهای منفی درونی ما رو توی تله‌های بزرگی می‌اندازه اما خب راهکار چیه؟

اگه بخوایم دقیق‌تر به موضوع نگاه کنیم:

همه چیز بر می‌گرده به اتفاقات کودکی. درسته که اون اتفاق‌ها در کنترل ما نبوده اما امروز ترمیم روانمون مسوولیت ماست. مرحله اول آگاهی و پذیرش این گرفتاری‌هاست. این آگاهی کمک می‌کنه ادامه مسیر رو بهتر بشناسیم و برای بهبودش آستین‌هامون رو بالا بزنیم. هدف من اینه که سلامت روانمون رو جدی بگیریم. همونطور که تا سرما می خوریم یا ریزش مو می گیریم به متخصص مراجعه می کنیم و براش اهمیت قائل میشیم، برای کسالت های روانمون هم دنبال درمان باشیم. 

باید تخصصی تر به موضوع نگاه کرد… به کمک یک روان‌درمانگر حرفه‌ای در مسترکلس مدیریت عزت‌نفس و سلامت روان درباره‌ی روان پیچیدی انسان صحبت می‌کنیم.

🟡 قبل از شروع توضیحات دوره خوبه بدونید این مسترکلس برای ارتقای سطح آموزشی جامعه در طرح تسهیلات کمک آموزشی مدرسه هاوین قرار گرفته و شامل تخفیف واقعی و امکان پرداخت اقساطی هست. این طرح حمایتی شامل موارد زیره:
👈🏻 ۸ جلسه آموزشی با دکتر متخصص + تمرین
👈🏻 حضور منتور و رفیق راه متخصص که به سوالاتت پاسخ میده
👈🏻 با این تخفیف ۴ جلسه برات رایگان میافته
👈🏻 امکان پرداخت اقساطی با همان مبلغ هم وجود داره

این مسترکلس قراره چی بگه؟
قراره توی ۸ جلسه با دکتر روانشناس متخصص در مورد عزت نفس و سلامت روان صحبت کنیم و برای حل مشکلات روح و روانمون به ریشه این مشکل یعنی عزت نفس رجوع کنیم.

۸ جلسه با دکتر روانشناس

روند آموزشی این مسترکلس ویژه به شکل جلسه مشاوره با یک روان‌درمانگر و دکتر روانشناس شبیه‌سازی شده. در این سبک از آموزش شما ۸ جلسه با دکتر روانشناس می‌گذرونید به طوری که انگار خودتون در جلسه روانکاوی هستید.

تمرین‌های کاربردی و موثر 

برای تاثیرگذاری عمیق این آموزش‌ها ملزم هستید همزمان با گذروندن جلسات آموزشی، تمرین‌ها و تکنیک‌های کاربردی و موثری که توسط روانشناسان ارائه میشه رو با دقت پیاده‌سازی کنید. تمرین‌ها و تکنیک‌هایی که از بروزترین و پیشرفته‌ترین متد‌های علمی و درمانی دنیا استخراج شده و در اختیار شما قرار داده میشه.

⚡️ بالاترین سطح خدمات آموزشی به سبک مدرسه هاوین

🎓امکانات بیشتر مسترکلس عزت نفس:

🧩 ۱. رفیق راه تخصصی (منتور متخصص)

در این دوره آموزشی علاوه بر ویدیوهای آموزشی با دکتر روانشناس، یک فرد متخصص زیر نظر دکتر آبیار حسینی وجود دارد که به سوالات تخصصی و علمی شما پاسخ میده، در زمینه حل تمرین‌ها شما رو راهنمایی می‌کنه و به صورت منتور تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنار شماست.

🧩 ۲. ورود به بخش ویژه کاربران فعال

اگه شما در حین آموزش با رفیق‌راه متخصص خود در ارتباط باشید و با دستورالعمل‌های حرفه‌ای او پیش برید علاوه بر اینکه در حین آموزش‌ها امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال دارید، در آخر این دوره «جواز ورود به بخش کاربران فعال» دریافت می‌کنید. با دریافت این جواز، خدمات و محتوای اختصاصی کاربران فعال رو دریافت می‌کنید. خدمات و محتوایی که هیچ‌کس در مدرسه هاوین حتی با پرداخت هزینه هم نمی‌تونه دریافت کنه و به صورت کاملا رایگان به کاربران فعال اختصاص یافته.

~

اینه که میگیم: «مدرسه هاوین، مدرسه دختران متخصص»

👈🏻آموزش با دکتر متخصص

👈🏻همراهش منتور متخصص

👈🏻 ورود به بخش ویژه محتوای متخصص‌ها

💌پیام هاوین:

دختر قوی و دغدغه مند سلام 💛

برای سلامت روانت

برای کار کردن روی عزت نفست

برای کنترل صداهای منفی درونی

برای کودک درونت که نیاز به حمایت داره

به من‌ اعتماد کنی و مسیری که رفتم رو تجربه کنی تا به کمک یک روان‌درمانگر حرفه‌ای دکتر آبیار حسینی عزیز در مسترکلس عزت نفس و سلامت روان درباره‌ی روان پیچیدی انسان صحبت کنیم.

محتوای آموزشی این دوره با کتاب “چگونه عزت نفس خود را بسازیم” یکسان است. اما مزیت استفاده از دوره، منتور و رفیق راه تخصصی دوره است

بیشتر
مدرسین دوره
85109B0B D3F8 4C24 B160 B0EA82CD960D
دکتر آبیار حسینی
روانشناس و استاد دانشگاه
اطلاعات بیشتر
3
هاوین حسینی
بنیانگذار مدرسه هاوین
اطلاعات بیشتر
مهم ترین ویژگی آموزش در مدرسه هاوین
فراتر از پشتیبانی معمولی؛ ارتباط موثر با متخصص
متاسفانه در بیشتر سایت‌های آموزشی پس از خرید دوره، شما با محتوای آموزشی و سوالاتی که براتون پیش اومده تنها رها میشید و شاید در بعضی از سایت‌های آموزشی پشتیبانی از دوره‌ها وجود داشته باشه ولی متوجه بشید که فردی که به عنوان راهنمای شماست یک اپراتور ساده است و کمک چندانی به شما نمی‌تونه داشته باشه. اما خوشبختانه در مدرسه هاوین ما با قرار دادن «متخصص روانشناس» در دوره‌های روانشناسی و «کوچ و مربی بین المللی» در دوره‌های طراحی مسیر شغلی معنای کاملی به مفهوم «پشتیبانی» دادیم. در اینجا بعد از شرکت در دوره‌ها و مسترکلس‌های آموزشی شما با متخصص خودتون ارتباط موثر دارید و در این مسیر به کامل‌ترین نحو ممکن به سوالاتتون پاسخ داده میشه و از هم صحبتی با متخصص خودتون راهنمایی می‌گیرید.
چیزهایی که بعد از اتمام دوره یاد می گیریم:
جلسه اول
جلسه اول
 • مفهوم عزت نفس
 •  عناصر عزت نفس 
 • انواع رابطه 
 • مهم ترین نوع رابطه
 •  ساختار کلی روان انسان
 •  کارکرده ساختارهای روانی
 •  تمرین: تشخیص گفت‌وگوی ساختار روانی
جلسه دوم
جلسه دوم
 • هیجانات و احساس ها 
 • انواع احساس ها
 • مبنای بروز احساس ها
 •  تمرین:تشخیص احساس و گفت‌وگوی ساختار درونی
جلسه سوم
جلسه سوم
 • چرخه منفی
 •  چرا های ذهنی 
 • تقویت حمایتگر درون
 •  ۵ مرحله جریان حل مسئله
 •  پیدا کردن مسیر مناسب
 •  تمرین: چرا هارو خبری کن
جلسه چهارم
جلسه چهارم
 • فعالیت های ذهنی 
 • در لحظه قرار گرفتن
 •  ذهن آگاهی
 •  تمرین: توجه به حواس پنجگانه
جلسه پنجم
جلسه پنجم
 • تفاوت استرس و اضطراب
 •  شناخت خطای شناختی
 • باید های اخلاقی
 •  سطح مناسب اضطراب
 •  تمرین: از بین بردن باید های ذهنی
جلسه ششم
جلسه ششم
 • شناسایی هیجان منفی
 •  شناسایی گفتمان ذهنی
 •  تمرین: شناسایی خطاهای شناختی ذهن
جلسه هفتم
جلسه هفتم
 • صمیمیت در ارتباط با دیگران
 •  مقایسه اجتماعی
 •  بازخورد اجتماعی 
 • خود نظاره گری
 •  تمرین: تشخیص بعد پررنگ شخصیتی
جلسه هشتم
جلسه هشتم
 • نحوه ارتباط با جهان 
 • نگرش نسبت به خود 
 • جریان زندگی
 • ترس از دست دادن و تنهایی
 • معنای زندگی
ارسال کامنت هاوین
ارزیابی دوره
ازت می خوام اول وارد سایت بشی و نظرت رو درباره این دوره کامل و در چند خط بنویسی (حتما نظر با جزییات بنویس و از عبارات کوتاه مثل: خوب بود و عالی خودداری کن)

نظرات دانش آموختگان دوره

آیلا اسمعیل زاده
آیلا اسمعیل زاده
امتیاز 5
4 ماه قبل

کاملا مختصر و مفید بود. با زبان ساده به مسائلی که ممکنه باهاش دست و پنجه نرم کنیم، اشاره شده بود و یه سری راهکارهای مفیدی هم ارائه داده شد که مطمئنم با گذشت زمان و تمرین و تکرار اونها میشه توی این مورد تسلط خوبی به دست اورد و عزت نفس رو بالا برد. این دوره بهم یاد داد که افکاری که توی ذهنم هستن لزوما حقیقت ندارن و ممکنه والد سرزنشگر من باشه که باعث شده اونارو باور کنم. درکل باید بگم دخترا همگی هرطور که هستیم با ارزشیم و دممون گرم که داریم برای پیشرفت و دوست داشتن خودمون با کمک این دوره ها تلاش میکنیم 💕 درنهایت از هاوین عزیز و آقای دکتر هم تشکر میکنم 😊

زهرا وطن دوست
زهرا وطن دوست
امتیاز 5
4 ماه قبل

این دوره برای اگاهی از موضوع عزت نفس و ریشه یابی علت سرخوردگی و گاها بی حوصلگی تو انجام کار ها خیلی مفید هست ، جالبه با پیدا کردن علت دقیق اتفاقات بار حس منفی کم میشه و بی محلی به والد سرزنشگر راحت تر میشه و با روی کاغذ اوردن احساسات منفی و ارائه راهکار حل مسائل پیش اومده، به راحتی میتونیم بالغ وجودمون رو فعال کنیم

مریم الهی
مریم الهی
امتیاز 5
4 ماه قبل

بسیار آموزنده و کاربردی بود. واقعا کمالگرایی از والد سرزنشگر پرتوقع هست و کمالگرایی باعث اهمالکاری میشه، ما اول از همه باید سعی کنیم ارتباط با خودمون رو بهبود بدیم و وقتی که به درون رجوع میکنیم و خودمون رو بیشتر میشناسیم و دوست میداریم احساس سرزندگی و سبکی رو تجربه میکنیم، تشکر و خداقوت💚💚💚💚🙏🏻

زهرا بصیریان
زهرا بصیریان
امتیاز 5
5 ماه قبل

من از وقتی این دوره رو شروع کردم چندین ماه میگذره. و همچنان تمرین هاش رو انجام میدم به شکل ذهنی.در واقع این دوره و صحبت های اقای دکتر ابیار حسینی به همراه هاوین عزیزم به من کمک کرد آرامش بیشتری داشته باشم.خودم رو راحت تر بپذیرم .از کمال گرایی راجب خودم و شخصیتم و رفتار هام دور بشم.اضطراب خیلی کمتری رو تجربه کنم.و حتی باعث شد از محدوده ی امنم خارج بشم و با اگاهی به این که کامل نیستم و نباید همه چیز پرفکت باشه پر جرعت تر رفتار کنم.در کل احساس شادی بیشتری دارم با پذیرفتن زهرایی که کامل نبودن براش طبیعیه.و از زندگیم بیشتر لذت میبرم و ادم هدفمند تری شدم.در کل این دوره یک سری مطالب کاربردی بود و از مطالب کاربردی تر هم تمارین دوره بود.که به من کمک کرد درک و شناخت بهتری از خودم و ذهنم و خطاهای ذهنیم و دنیای اطرافم داشته باشم. خیلی ممنونم از هاوین عزیز و اقای دکتر که در طی این دوره بهمون کمک کردن.امیدوارم که دوره ای در زمینه ی ارتباط موثر هم توی مدرسه ی هاوین طراحی بشه.

رفیق راه آموزشی
رفیق راه آموزشی
امتیاز 5
5 ماه قبل

سلام عزیزم🌻
از اینکه برای رشد و آگاهی خودت مدرسه هاوین رو انتخاب کردی خوشحالم دختر قوی💎

Zeynab
Zeynab
امتیاز 5
5 ماه قبل

خسته نباشید میگم به تیم مدرسه هاوین
دوره فوق العاده تاثیر گذاری بود. با انجام تمرین هایی که در پایان هر قسمت قرار داده شده بود، به شناخت بیشتری از خودم دست پیدا کردم که این خود قدم بزرگی برای افزایش اعتماد به نفس محسوب میشود.
ممنونم از شما، آرزوی موفقیت براتون دارم.

صبا معتمدی
صبا معتمدی
امتیاز 5
5 ماه قبل

سلام به تیم هاوین
من خیلی خوشحالم که شما دوره‌های کاربردی و روانشناختی می‌ذارین که به شناخت خود ما کمک زیادی می‌کنه. من هم دوره مسترکلاس اضطراب رو گذروندم و هم دوره عزت نفس. از هر دو راضی بودم؛ البته تا حد زیادی مطالب دو تا مسترکلاس هم‌پوشانی داشت و مباحثی گفته شده بود که مثل هم بودن. با این وجود فکر می‌کنم که مبحث عزت نفس، مبحث گسترده‌ایه که به تمرین زیادی نیاز داره و تا حدی می‌تونه به موضوع اضطراب نزدیک باشه. امید دارم که بتونم با این دوره به تقویت عزت نفس و اعتمادبه‌نفس خودم کمک کنم. اگر باز هم دوره‌های بیشتری برای تکمیل مباحث عزت نفس وجود داره که می‌تونیم با انجام تمرین‌هاش بیشتر به خودمون کمک کنیم، خوشحال می‌شم که این دور‌ه‌ها رو برگزار کنین. ممنون از زحماتتون. دوستون دارم. برای قدرتمند و قوی‌تر شدن خودم تلاشم رو می‌کنم.

سمیه عبداللهی
سمیه عبداللهی
امتیاز 5
6 ماه قبل

دوره کوتاه و کاربردی بود تو این دوره یاد گرفتم احساساتمو بشناسم از هم تفیکیکشون کنم و چه طوری برخورد کنم
به لطف تمرینات خوبی که آقای دکتر میدادند از هاوین عزیز ممنونم بابت زحماتشون برای پیشرفت دختران سرزمینم امید که نسل آینده نسل آگاهتری باشند ،باقدرت بیشتری راهتو ادامه بده.

ملودی بوربور
ملودی بوربور
امتیاز 5
6 ماه قبل

جا داره یه خسته نباشید به تیم هاوین بگم و تشکر میکنم از اینکه تلاش میکنید و این آگاهی رو به ما دخترا میدید،از قبل یه چیزهایی در مورد وارد سرزنشگر و حمایتگر شنیده بودم اما با شرکت در این دوره کاملا با تمام وجودم حسش کردم و متوجه شدم که دارن چجوری از درون با من حرف میزنن و متوجه شدم چطور باید والد سرزنشگر رو ساکت کنم تا از خرابکاری بیشترش جلوگیری کنم😂❤️

مرجان عطرسایی
مرجان عطرسایی
امتیاز 5
6 ماه قبل

تمریناتش لذت بخش است

شبنم لطفی
شبنم لطفی
امتیاز 5
6 ماه قبل

درود به هاوین عزیز و دکتر آبیار حسینی
این دوره برای من خیلی جذاب و پر کاربرد بود و کلی لذت بردم،هنوزم که هنوزه بازم دارم میبینم و کلی مطالب تازه به دانسته هام افزوده میشه.
بهترین قسمت این دوره شناخت والد سرزنشگر بود و با نشانه هایی که دکتر آبیار حسینی به ما داد اعم از خطاهای شناختی و همین طور که چطور والد حمایتگر خودمون رو تقویت کینم.
من همین الان یه اتفاقی که رخ داده بود گراز غرغرو(والد سرزنشگر)داشت من رو سرکوب و تحقیر میکرد که با استفاده از تکنیک هایی که دکتر فرمودن تونستم انجام بدم
اول اون رو شناسایی کردم و روی کاغذ آوردم و تمام راهکار هایی که در این دوره گفته شد رو پیاده سازی کردم.
ولی برام اون قسمتی که میگن جملاتی که با چرا شروع رو به خبری تبدیل کنید واقعا خنده دار بود،چون وقتی که میخونم انگار یه بار سنگینی از ذهنم دراومده
باز هم میگم تشکر فراوان از هاوین عزیز که برای پیشرفت و ارتقای دختران ایران زمین تلاش میکنه و تلاشهات هاوین جان قابل ستایشه
لطفا این پیام رو به هاوین عزیز و همینطور دکتر آبیار حسینی نشون بدید

سوالات متداول
دوره در کجا و چطور برگزار میشه؟

دوره همینجا در سایت مدرسه هاوین برگزار میشه. بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

زمان شروع دوره کی هست؟

بلافاصله بعد از ثبت نام.

تاکید و یادآوری:

بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست.

آیا لازم هست در ساعات خاصی آنلاین باشم؟

خیر. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

شرایط ثبت‌نام قسطی چیه؟ آیا پرداخت قسط های دوم و سوم زمان خاصی داره؟

خوشبختانه شرایط ثبت‌نام اقساطی برای همه دوره‌ها فعال شده. به این نحو که اگر به طور مثال دوره شامل ۳ قسط باشه با پرداخت قسط اول یک سوم ابتدایی دروس دوره به صورت دائم براتون فعال میشه. قسط دوم و سوم محدودیت زمانی نداره و هر زمان که پرداخت کردید ادامه دوره به نسبت قسطتون فعال میشه. با پرداخت قسط دوم، دو سوم دوره به صورت دائم براتون فعال میشه و با پرداخت قسط سوم دوره به صورت کامل فعال میشه.
بازم اگر سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

فایل‌های دوره تا همیشه باقی می‌مونه؟

بله دسترسی شما به فایل‌ها همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد.

آیا مدرسه هاوین پیگیری و تشویق لازم رو در مسیر دوره برای تکمیل آموزش‌هام داره؟

بله صد در صد. ما می‌دونیم یکی از چالش‌هایی که در مسیر آموزشی هست دلسردی یا پشت‌گوش انداختن دوره‌هاست. به همین خاطر دست به کار شدیم و از روش‌های سورپرایزی در مسیر دوره‌ها استفاده کردیم. علاوه بر سورپرایزهای دوره تا زمان تکمیل دوره به روش‌های مختلف براتون یادآوری می‌کنیم. همچنین در مسیر دوره هدایا و مزایای تشویقی داریم. خیالت راحت یک تیم هواتو داره💛

آیا دوره‌های مدرسه هاوین پشتیبانی داره؟

بله حتی فراتر از پشتیبانی!

پشتیبانی روش سنتیه و منسوخ شده. اما ما جایگزین بهتری داره. در این دوره شما با منتور خودتون به اسم «رفیق راه» در ارتباط هستید. منتور کسیه که در کنار شماست و شما رو آنالیز میکنه طوری که با هم تا رسیدن به موفقیت مسیر رو طی می کنید. اون شما رو راهنمایی می کنه بدون اینکه حس برتری نسبت به شما داشته باشه. در واقع رفیق و همراه شماست. به خاطر همین بهش میگیم رفیق راه.

تا چه زمانی می‌تونم از رفیق راه (پشتیبانی) استفاده کنم؟

دسترسی شما به تیم رفیق راه و پشتیبانی همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد. هر زمان که پیام بدید تیم رفیق راه کنار شماست.

بعد از ثبت نام رایگان چطور به درس‌های رایگان دسترسی داشته باشم؟

بعد از کلیک روی دکمه «رایگان شروع کن» و تکمیل اطلاعات در همین صفحه به جای دکمه «رایگان شروع کن» دکمه «شروع یادگیری» ظاهر میشه. کافیه روش کلیک کنی تا به صفحه لیست درس‌ها بری. بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

بعد از ثبت نام و خرید چطور به درس‌های دوره دسترسی داشته باشم؟

کافیه از منوی سایت وارد بخش «پروفایل» بشی و اگر ورود نزدی با شماره‌ای که خرید کردی وارد سایت بشی اونوقت می‌بینی توی صفحه پروفایلت و در قسمت «دوره‌های من» دوره‌های خریداری شده‌ات نمایش داده میشه و می‌تونی با کلیک روی دکمه «تکمیل دوره» و سپس کلیک روی «شروع یادگیری» درس‌ها و آموزش‌های دوره‌ات رو ببینی.
بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

برای شرکت در دوره‌ها چه شرایطی باید داشته باشم؟

بهت پیشنهاد می‌کنم در صورتی وارد دوره‌های مدرسه هاوین بشی که متعهد به مطالعه دقیق آموزش‌ها و انجام کامل تمرین‌ها و کمک گرفتن از منتورت بشی. وگرنه بهتره وقتت رو تلف نکنی. آموزش‌های مدرسه هاوین مطمئن باش کاربردی هستند به شرطی که از سه ابزار: مطالعه و تمرین و منتور با هم استفاده کنی.

بیمه نامه دوره‌های مدرسه هاوین چیه؟

یعنی مدرسه هاوین بهت تضمین میده در صورتی که در طول دوره متعهد به «مطالعه دقیق آموزش‌ها» و «انجام کامل تمرین‌ها» و «کمک گرفتن از منتورت» بشی صد در صد به نتیجه و رشد دلخواهت برسی و اگر به این سه مورد عمل کردی و در گروه کاربران فعال ما قرار گرفتی ولی بازهم به نتیجه دلخواهت نرسیدی هزینه دوره بهت بازگشت داده میشه.

آیا می‌تونم فایل‌های آموزشی دوره رو به دیگران بدم؟

این کار فقط در صورتی قانونی و اخلاقی است که آن فرد هم خانه شما باشد و هر دو اعضای یک خانه باشید و در یک خانه زندگی کنید. در غیر این صورت کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی است و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

دوره‌های مرتبط
course pad
پادکست هاوین ۳۶۰ (رایگان)
مدرسه هاوین یه جایی برای رشد شغلی و سلامت روان دخترانه. ما به این مدرسه می‌گیم: «مدرسه دختران متخصص». حالا پادکست مدرسه هم داره تولید و منتشر میشه. توی پادکست مدرسه هاوین قراره به کمک متخصصین مدرسه، آموزش ۳۶۰ درجه‌ای برای زندگی یک دختر، یعنی برای تمام ابعاد زندگیش، شغلی، توسعه فردی، سلامت روانی، اقتصادی
امتیاز 5 از 176 رای
مدیریت اضطراب
مسترکلس کاهش اضطراب
💌 پیام هاوین: دختر قوی سلام…💛 دختر قوی اگه این روزها اضطراب زندگیت رو نابود کرده… اگه نمی‌تونی درست بخوابی، مدام دلشوره داری، بی انگیزه بودن کلافه‌ات کرده، حوصله و تمرکز کافی نداری؛ این یعنی: روانت نیاز به مراقب داره و سلامت روانت در خطره. پس: نیازه که از یک متخصص کمک بگیری. اینکه صرفا
امتیاز 5 از 529 رای
قیمت دوره:
3,075,000تومان
4% 3200000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
راه های ارتباطی
راه های ارتباطی
تماس بگیریم؟