مسترکلس افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس

برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفست در ۸ جلسه با دکتر روانشناس متخصص آموزش ببین و راهکار بگیر + همچنین با روانشناس خودت ارتباط داشته باش و از هم صحبتی باهاش راهنمایی بگیر
پیام‌های شرکت کنندگان (366)
مشخصات دوره
امتیاز 4.9 از 303 رای
8
تعداد جلسات
۱۹۳ دقیقه
مدت دوره
دارد
زیر نویس
دارد
پشتیبانی
ندارد
ایبوک
ندارد
قابلیت دانلود
مسترکلس افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس
قیمت دوره:
2,750,000تومان
5% 2900000
درباره این آموزش بهت بگم

با دقت مطالعه کنید👇🏻

خیلی اوقات حال خوبی نداریم و نمیدونیم دلیل این حال بدمون چی بوده! نداهای منفی درونی ما رو توی تله‌های بزرگی می‌اندازه اما خب راهکار چیه؟

اگه بخوایم دقیق‌تر به موضوع نگاه کنیم:

همه چیز بر می‌گرده به اتفاقات کودکی. درسته که اون اتفاق‌ها در کنترل ما نبوده اما امروز ترمیم روانمون مسوولیت ماست. مرحله اول آگاهی و پذیرش این گرفتاری‌هاست. این آگاهی کمک می‌کنه ادامه مسیر رو بهتر بشناسیم و برای بهبودش آستین‌هامون رو بالا بزنیم. هدف من اینه که سلامت روانمون رو جدی بگیریم. همونطور که تا سرما می خوریم یا ریزش مو می گیریم به متخصص مراجعه می کنیم و براش اهمیت قائل میشیم، برای کسالت های روانمون هم دنبال درمان باشیم. 

باید تخصصی تر به موضوع نگاه کرد… به کمک یک روان‌درمانگر حرفه‌ای در مسترکلس مدیریت عزت‌نفس و سلامت روان درباره‌ی روان پیچیدی انسان صحبت می‌کنیم.

🟡 قبل از شروع توضیحات دوره خوبه بدونید این مسترکلس برای ارتقای سطح آموزشی جامعه در طرح تسهیلات کمک آموزشی مدرسه هاوین قرار گرفته و شامل تخفیف واقعی و امکان پرداخت اقساطی هست. این طرح حمایتی شامل موارد زیره:
👈🏻 ۸ جلسه آموزشی با دکتر متخصص + تمرین
👈🏻 حضور منتور و رفیق راه متخصص که به سوالاتت پاسخ میده
👈🏻 با این تخفیف ۴ جلسه برات رایگان میافته
👈🏻 امکان پرداخت اقساطی با همان مبلغ هم وجود داره

این مسترکلس قراره چی بگه؟
قراره توی ۸ جلسه با دکتر روانشناس متخصص در مورد عزت نفس و سلامت روان صحبت کنیم و برای حل مشکلات روح و روانمون به ریشه این مشکل یعنی عزت نفس رجوع کنیم.

۸ جلسه با دکتر روانشناس

روند آموزشی این مسترکلس ویژه به شکل جلسه مشاوره با یک روان‌درمانگر و دکتر روانشناس شبیه‌سازی شده. در این سبک از آموزش شما ۸ جلسه با دکتر روانشناس می‌گذرونید به طوری که انگار خودتون در جلسه روانکاوی هستید.

تمرین‌های کاربردی و موثر 

برای تاثیرگذاری عمیق این آموزش‌ها ملزم هستید همزمان با گذروندن جلسات آموزشی، تمرین‌ها و تکنیک‌های کاربردی و موثری که توسط روانشناسان ارائه میشه رو با دقت پیاده‌سازی کنید. تمرین‌ها و تکنیک‌هایی که از بروزترین و پیشرفته‌ترین متد‌های علمی و درمانی دنیا استخراج شده و در اختیار شما قرار داده میشه.

⚡️ بالاترین سطح خدمات آموزشی به سبک مدرسه هاوین

🎓امکانات بیشتر مسترکلس عزت نفس:

🧩 ۱. رفیق راه تخصصی (منتور متخصص)

در این دوره آموزشی علاوه بر ویدیوهای آموزشی با دکتر روانشناس، یک فرد متخصص زیر نظر دکتر آبیار حسینی وجود دارد که به سوالات تخصصی و علمی شما پاسخ میده، در زمینه حل تمرین‌ها شما رو راهنمایی می‌کنه و به صورت منتور تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنار شماست.

🧩 ۲. ورود به بخش ویژه کاربران فعال

اگه شما در حین آموزش با رفیق‌راه متخصص خود در ارتباط باشید و با دستورالعمل‌های حرفه‌ای او پیش برید علاوه بر اینکه در حین آموزش‌ها امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال دارید، در آخر این دوره «جواز ورود به بخش کاربران فعال» دریافت می‌کنید. با دریافت این جواز، خدمات و محتوای اختصاصی کاربران فعال رو دریافت می‌کنید. خدمات و محتوایی که هیچ‌کس در مدرسه هاوین حتی با پرداخت هزینه هم نمی‌تونه دریافت کنه و به صورت کاملا رایگان به کاربران فعال اختصاص یافته.

~

اینه که میگیم: «مدرسه هاوین، مدرسه دختران متخصص»

👈🏻آموزش با دکتر متخصص

👈🏻همراهش منتور متخصص

👈🏻 ورود به بخش ویژه محتوای متخصص‌ها

💌پیام هاوین:

دختر قوی و دغدغه مند سلام 💛

برای سلامت روانت

برای کار کردن روی عزت نفست

برای کنترل صداهای منفی درونی

برای کودک درونت که نیاز به حمایت داره

به من‌ اعتماد کنی و مسیری که رفتم رو تجربه کنی تا به کمک یک روان‌درمانگر حرفه‌ای دکتر آبیار حسینی عزیز در مسترکلس عزت نفس و سلامت روان درباره‌ی روان پیچیدی انسان صحبت کنیم.

محتوای آموزشی این دوره با کتاب “چگونه عزت نفس خود را بسازیم” یکسان است. اما مزیت استفاده از دوره، منتور و رفیق راه تخصصی دوره است

بیشتر
مدرسین دوره
85109B0B D3F8 4C24 B160 B0EA82CD960D
دکتر آبیار حسینی
روانشناس و استاد دانشگاه
اطلاعات بیشتر
3
هاوین حسینی
بنیانگذار مدرسه هاوین
اطلاعات بیشتر
مهم ترین ویژگی آموزش در مدرسه هاوین
فراتر از پشتیبانی معمولی؛ ارتباط موثر با متخصص
متاسفانه در بیشتر سایت‌های آموزشی پس از خرید دوره، شما با محتوای آموزشی و سوالاتی که براتون پیش اومده تنها رها میشید و شاید در بعضی از سایت‌های آموزشی پشتیبانی از دوره‌ها وجود داشته باشه ولی متوجه بشید که فردی که به عنوان راهنمای شماست یک اپراتور ساده است و کمک چندانی به شما نمی‌تونه داشته باشه. اما خوشبختانه در مدرسه هاوین ما با قرار دادن «متخصص روانشناس» در دوره‌های روانشناسی و «کوچ و مربی بین المللی» در دوره‌های طراحی مسیر شغلی معنای کاملی به مفهوم «پشتیبانی» دادیم. در اینجا بعد از شرکت در دوره‌ها و مسترکلس‌های آموزشی شما با متخصص خودتون ارتباط موثر دارید و در این مسیر به کامل‌ترین نحو ممکن به سوالاتتون پاسخ داده میشه و از هم صحبتی با متخصص خودتون راهنمایی می‌گیرید.
چیزهایی که بعد از اتمام دوره یاد می گیریم:
جلسه اول
جلسه اول
 • مفهوم عزت نفس
 •  عناصر عزت نفس 
 • انواع رابطه 
 • مهم ترین نوع رابطه
 •  ساختار کلی روان انسان
 •  کارکرده ساختارهای روانی
 •  تمرین: تشخیص گفت‌وگوی ساختار روانی
جلسه دوم
جلسه دوم
 • هیجانات و احساس ها 
 • انواع احساس ها
 • مبنای بروز احساس ها
 •  تمرین:تشخیص احساس و گفت‌وگوی ساختار درونی
جلسه سوم
جلسه سوم
 • چرخه منفی
 •  چرا های ذهنی 
 • تقویت حمایتگر درون
 •  ۵ مرحله جریان حل مسئله
 •  پیدا کردن مسیر مناسب
 •  تمرین: چرا هارو خبری کن
جلسه چهارم
جلسه چهارم
 • فعالیت های ذهنی 
 • در لحظه قرار گرفتن
 •  ذهن آگاهی
 •  تمرین: توجه به حواس پنجگانه
جلسه پنجم
جلسه پنجم
 • تفاوت استرس و اضطراب
 •  شناخت خطای شناختی
 • باید های اخلاقی
 •  سطح مناسب اضطراب
 •  تمرین: از بین بردن باید های ذهنی
جلسه ششم
جلسه ششم
 • شناسایی هیجان منفی
 •  شناسایی گفتمان ذهنی
 •  تمرین: شناسایی خطاهای شناختی ذهن
جلسه هفتم
جلسه هفتم
 • صمیمیت در ارتباط با دیگران
 •  مقایسه اجتماعی
 •  بازخورد اجتماعی 
 • خود نظاره گری
 •  تمرین: تشخیص بعد پررنگ شخصیتی
جلسه هشتم
جلسه هشتم
 • نحوه ارتباط با جهان 
 • نگرش نسبت به خود 
 • جریان زندگی
 • ترس از دست دادن و تنهایی
 • معنای زندگی
ارسال کامنت هاوین
ارزیابی دوره
ازت می خوام اول وارد سایت بشی و نظرت رو درباره این دوره کامل و در چند خط بنویسی (حتما نظر با جزییات بنویس و از عبارات کوتاه مثل: خوب بود و عالی خودداری کن)

نظرات دانش آموختگان دوره

سپيده ميرهاشمي
سپيده ميرهاشمي
امتیاز 5
6 ماه قبل

من وقتي با مدرسه هاوين آشنا شدم كه جراحي كرده بودم و در استراحت مطلق بسر ميبردم! و چقدر لحظه هايي كه سپري شدنش برام سخت بود رو زيبا،خاطره انگيز و مفيد كرديد. مهمترين دستاورد دوره عزت نفس شناختن بهتر خودم،آگاهي از رفتارهام و احساساتم بود و صداى درونم كه بعد صحبتهاي اقاي دكتر عزيز ميگفت عهههه دقيقا سالهاي زيادي در زندگيم همين حس رو تجربه كردم بدون اينكه علتش رو بدونم! ازتون بخاطر همه چيز ممنونم و هيچوقت اثر پررنگتون در زندگيم رو فراموش نميكنم. ارادت.

سپيده ميرهاشمي
سپيده ميرهاشمي
امتیاز 5
6 ماه قبل

ممنونم بابت این دوره الان خیلی نسبت به احساساتم اگاه تر شدم و در کل حال بهتری نسبت به همیشه دارم پاینده باشید.

غزال حمزه لوئی
غزال حمزه لوئی
امتیاز 5
6 ماه قبل

من همیشه فکر میکردم دارای عزت نفس بالایی هستم اما برای تثبیت و تقویت عزت نفسم تصمیم گرفتم در این دوره شرکت کنم..خیلی جالب بود که بعد از گذروندن هر جلسه از دوره متوجه شدم که خیلی چیزا درمورد عزت نفس هست که نمیدونم! و علت اصلی ضعف مهارت در حل بعضی از مسائل و مشکلاتم هم بخاطر عزت نفس ناقصی بوده که داشتم!!سعی کردم از تکنیک هایی که دکتر آموزش دادند استفاده کنم و با همین تکنیک های ساده اما در عین حال کاربردی و با راهنمایی های رفیق راه متخصصم هرچالشی در این زمینه برام جالب و سرگرم کننده شده!از تیم هاوین برای فراهم کردن این فرصت ممنونم💛

مهدیه موسوی
مهدیه موسوی
امتیاز 5
6 ماه قبل

با سلام و خداقوت به بچه های تیم هاوین
درمورد این دوره باید بگم که برای من به شدت نجات بخش بود. چالشی که من مدت ها باهاش دست و پنجه نرم کردم عدم خودشناسی و عدم حس ارزشمندی بود. توی خیلی از پیجای روانشاسی گشتم و درموردش خوندم اما نتونستم به خوبی حتی متوجه تفاوت عزت نفس و اعتماد به نفس بشم که در این دوره به خوبی این دو از هم تفکیک شد و به سادگی مطرح شد. من به شخصه عاشق بیان دکتر آبیار حسینی هستم و چیزی که خیلی خیلی برای من مهم بوده همیشه این بوده که تراپیست بتونه در کنار آگاهی که از اون موضوع بهت میده ، راهکار هایی اجرا شدنی هم ارائه بده. تمرین های دکتر فوق العاده بودن و تنها همین نظاره گر بودن به گفت و گو های درونی برای من فوق العاده اگاهی بخش بود. اما انتقادی که من از این دوره دارم نحوه پاسخگویی رفیق راه هستش. کاش وقتی سوالی پرسیده میشه بتونن سریع تر جواب بدن و وقت بیشتری برای برطرف کردن ابهامات بزارن. یا بتونیم تلفی صحبت کنیم و سوالامونو بپرسیم.
امیدوارم دوره های بیشتر در خصوص آگاه سازی ما دخترا بزارید خیلی ممنونم

الهه رمضانی
الهه رمضانی
امتیاز 5
6 ماه قبل

از هاوین عزیز ممنونم که اینقدر برای دختران سرزمینش ارزش قائل هست و برای رشدشون تلاش زیادی می‌کنه
آموزش ها مفید و روان و قابل فهم بودن ، بدون شک با تکرار کردن تمرین ها و یادآوری موضوع های گفته شده تبدیل به همون انسانی میشم که دلم میخواد ، همونی که همیشه میخواستم باشم
از این دوره زیاد مطمئن نبودم ، اما بعد از دیدنش فهمیدم که خیلی هامون به این دوره ها نیاز داریم ، چون به شدت سازنده هستن و از همه مهم تر آگاهی مون رو افزایش میده
ممنون از تیم هاوین عزیز 🧡🌼

مبینا احمدیان
مبینا احمدیان
امتیاز 5
6 ماه قبل

سلام هاوین عزیز و جناب دکتر
من هر زمان که اشتباه میکردم بزرگ و کوچیکش مهم نیست سریع آقای کوسه سراغم می اومد و حرفای منفی میزد همیشه خودم مقصر میدونستم حتی اگر دیگران باعث ناراحتی من میشدم میگفتم خب قطعا تقصیر منه
همیشه سعی میکردم اشتباه نداشته باشم
و با هر اشتباهی خودم نابود میکردم با حرفای منفی
ممنونم که کمکم کردین به خودم بیام و بفهمم که اشتباه میکنم.

دلارام دژآهنگ
دلارام دژآهنگ
امتیاز 5
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر
این دوره بسیار سازماندهی شده و دقیق و قابل فهم بود و خیلی کمک کرد به خودشناسی من که بیشتر فکر و تامل بر خود داشته باشم و با ارایه راهکارها دقیقا زمانیکه حالتم به صورت غم و خشم است (والد سرزنشگر) با راهکارها میتونم حالت را کنترل کنم و دید و نگاهم نسبت به جهان هستی و برخوردم نسبت به خودم و جهان هستی بهتر کنم البته برخوردم و رابطه ام با دیگران هنوز به درجه ی عالی نرسیده است ولی دست از تلاش برنداشتم و دارم تمرین می کنم.
از مدرسه هاوین تشکر میکنم برای ایجاد فرصت برای رشد انسانها.

هدیه مقیمی
هدیه مقیمی
امتیاز 5
7 ماه قبل

بنظر من این دوره خیلی دوره خوب و جالبی بود با توضیحات ساده اما مفید استاد عزیز همه چیز قابل درک بود ، به من این دوره کمک زیادی کرد و یاد گرفتم باید شرایط رو پذیرفت احساسات درونیمو بشناسم و به صداهای درونم گوش بدم و با بالغم اون رو حل کنم .ذهن خوانی نکنم و کمالگرا نباشم ، به آینده توجه زیادی نکنم چون احساس اضطراب شدید در من به وجود میاره و به گذشته هم نگاه نکنم چون احساس غم رو به من میده و در حال زندگی کنم و از همه مهمتر تو این دوره متوجه شدم که انسانها کامل نیستند و دچار نقص هستند و باید این واقعیت رو پذیرفت و با خودمون مهربون تر برخورد کنیم .ممنون از هاوین عزیزم برای داشتن همچین تیم خوبی .❤️

مریم کرمی
مریم کرمی
امتیاز 5
7 ماه قبل

از هاوین عزیز و آقای دکتر آبیار حسینی بخاطر دوره ی بسیار فوق‌العادشون ممنونم🤩
تجربه ای که من از این دوره داشتم،این بود که تونستم تشخیص بدم در موقعیت های مختلف کدوم احساس رو دارم و نسبت به هرکدوم واکنش مناسب رو نشون بدم.
متوجه شدم کلمات یا جملاتی که معمولا به کار میبرم چه تاثیراتی میتونن رویِ روح و روان من داشته باشن و تغییرات جزئی در اونها،میتونه چه تاثیرات چشم‌گیری در عزت نفس من داشته باشه🥲
فهمیدم با حمایتگری از خودم،بهتر میتونم موقعیت رو ارزیابی و براش راه حل پیدا کنم البته گاهی لازمه در مسیر،به ذهن و احساساتم،استراحت بدم و صرفا اونارو تجربه کنم🤍

فاطمه رضائی پور
فاطمه رضائی پور
امتیاز 5
7 ماه قبل

سلام و خسته نباشید به مدرسه دوست داشتنی هاوین. تجربه قشنگی بود شنیدن صدای کودک درونت، حمایت کردن از این کودک تنها و آسیب دیده با بیان روشن آقای دکتر. بعد این دوره از اینکه اشتباه کنم کمتر میترسم و از تجربیات گذشتم کمتر عصبانی و خجالت زده هستم. خیلی خوش حالم که این‌ دوره رو شروع کردم معنی و مرز گذاری بین احساسات واسم واضح تر شده و‌ بهتر میتونم حال خودمو خوب کنم. ممنونم ازتون😍❤️

سوالات متداول
دوره در کجا و چطور برگزار میشه؟

دوره همینجا در سایت مدرسه هاوین برگزار میشه. بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

زمان شروع دوره کی هست؟

بلافاصله بعد از ثبت نام.

تاکید و یادآوری:

بعد از ثبت نام درس‌ها در «پروفایلتون» قرار داده میشه. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست.

آیا لازم هست در ساعات خاصی آنلاین باشم؟

خیر. درس‌های دوره «پخش آنلاین» هست ولی زنده نیست. هر جلسه یک تا چند فایل آموزشی (ویدیو یا صوت) در پروفایلتون قرارداده میشه و شما می‌تونید هر زمانی که خواستید و مناسب دونستید به پروفایلتون مراجعه کنید و حتی درس‌ها رو دانلود کنید.

شرایط ثبت‌نام قسطی چیه؟ آیا پرداخت قسط های دوم و سوم زمان خاصی داره؟

خوشبختانه شرایط ثبت‌نام اقساطی برای همه دوره‌ها فعال شده. به این نحو که اگر به طور مثال دوره شامل ۳ قسط باشه با پرداخت قسط اول یک سوم ابتدایی دروس دوره به صورت دائم براتون فعال میشه. قسط دوم و سوم محدودیت زمانی نداره و هر زمان که پرداخت کردید ادامه دوره به نسبت قسطتون فعال میشه. با پرداخت قسط دوم، دو سوم دوره به صورت دائم براتون فعال میشه و با پرداخت قسط سوم دوره به صورت کامل فعال میشه.
بازم اگر سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

فایل‌های دوره تا همیشه باقی می‌مونه؟

بله دسترسی شما به فایل‌ها همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد.

آیا مدرسه هاوین پیگیری و تشویق لازم رو در مسیر دوره برای تکمیل آموزش‌هام داره؟

بله صد در صد. ما می‌دونیم یکی از چالش‌هایی که در مسیر آموزشی هست دلسردی یا پشت‌گوش انداختن دوره‌هاست. به همین خاطر دست به کار شدیم و از روش‌های سورپرایزی در مسیر دوره‌ها استفاده کردیم. علاوه بر سورپرایزهای دوره تا زمان تکمیل دوره به روش‌های مختلف براتون یادآوری می‌کنیم. همچنین در مسیر دوره هدایا و مزایای تشویقی داریم. خیالت راحت یک تیم هواتو داره💛

آیا دوره‌های مدرسه هاوین پشتیبانی داره؟

بله حتی فراتر از پشتیبانی!

پشتیبانی روش سنتیه و منسوخ شده. اما ما جایگزین بهتری داره. در این دوره شما با منتور خودتون به اسم «رفیق راه» در ارتباط هستید. منتور کسیه که در کنار شماست و شما رو آنالیز میکنه طوری که با هم تا رسیدن به موفقیت مسیر رو طی می کنید. اون شما رو راهنمایی می کنه بدون اینکه حس برتری نسبت به شما داشته باشه. در واقع رفیق و همراه شماست. به خاطر همین بهش میگیم رفیق راه.

تا چه زمانی می‌تونم از رفیق راه (پشتیبانی) استفاده کنم؟

دسترسی شما به تیم رفیق راه و پشتیبانی همیشگی ‌است و حتی اگر مداوم نتونستید دوره رو تکمیل کنید مشکلی پیش نمیاد. هر زمان که پیام بدید تیم رفیق راه کنار شماست.

بعد از ثبت نام رایگان چطور به درس‌های رایگان دسترسی داشته باشم؟

بعد از کلیک روی دکمه «رایگان شروع کن» و تکمیل اطلاعات در همین صفحه به جای دکمه «رایگان شروع کن» دکمه «شروع یادگیری» ظاهر میشه. کافیه روش کلیک کنی تا به صفحه لیست درس‌ها بری. بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

بعد از ثبت نام و خرید چطور به درس‌های دوره دسترسی داشته باشم؟

کافیه از منوی سایت وارد بخش «پروفایل» بشی و اگر ورود نزدی با شماره‌ای که خرید کردی وارد سایت بشی اونوقت می‌بینی توی صفحه پروفایلت و در قسمت «دوره‌های من» دوره‌های خریداری شده‌ات نمایش داده میشه و می‌تونی با کلیک روی دکمه «تکمیل دوره» و سپس کلیک روی «شروع یادگیری» درس‌ها و آموزش‌های دوره‌ات رو ببینی.
بازم اگر نتونستی یا سوالی داشتی به چت آنلاین تیم رفیق راه پیام بده(آیکونش پایین سمت چپ صفحه قرار داره) یک تیم هواتو داره💛

برای شرکت در دوره‌ها چه شرایطی باید داشته باشم؟

بهت پیشنهاد می‌کنم در صورتی وارد دوره‌های مدرسه هاوین بشی که متعهد به مطالعه دقیق آموزش‌ها و انجام کامل تمرین‌ها و کمک گرفتن از منتورت بشی. وگرنه بهتره وقتت رو تلف نکنی. آموزش‌های مدرسه هاوین مطمئن باش کاربردی هستند به شرطی که از سه ابزار: مطالعه و تمرین و منتور با هم استفاده کنی.

بیمه نامه دوره‌های مدرسه هاوین چیه؟

یعنی مدرسه هاوین بهت تضمین میده در صورتی که در طول دوره متعهد به «مطالعه دقیق آموزش‌ها» و «انجام کامل تمرین‌ها» و «کمک گرفتن از منتورت» بشی صد در صد به نتیجه و رشد دلخواهت برسی و اگر به این سه مورد عمل کردی و در گروه کاربران فعال ما قرار گرفتی ولی بازهم به نتیجه دلخواهت نرسیدی هزینه دوره بهت بازگشت داده میشه.

آیا می‌تونم فایل‌های آموزشی دوره رو به دیگران بدم؟

این کار فقط در صورتی قانونی و اخلاقی است که آن فرد هم خانه شما باشد و هر دو اعضای یک خانه باشید و در یک خانه زندگی کنید. در غیر این صورت کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی است و مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

دوره‌های مرتبط
course pad
پادکست هاوین ۳۶۰ (رایگان)
مدرسه هاوین یه جایی برای رشد شغلی و سلامت روان دخترانه. ما به این مدرسه می‌گیم: «مدرسه دختران متخصص». حالا پادکست مدرسه هم داره تولید و منتشر میشه. توی پادکست مدرسه هاوین قراره به کمک متخصصین مدرسه، آموزش ۳۶۰ درجه‌ای برای زندگی یک دختر، یعنی برای تمام ابعاد زندگیش، شغلی، توسعه فردی، سلامت روانی، اقتصادی
امتیاز 5 از 176 رای
مدیریت اضطراب
مسترکلس کاهش اضطراب
💌 پیام هاوین: دختر قوی سلام…💛 دختر قوی اگه این روزها اضطراب زندگیت رو نابود کرده… اگه نمی‌تونی درست بخوابی، مدام دلشوره داری، بی انگیزه بودن کلافه‌ات کرده، حوصله و تمرکز کافی نداری؛ این یعنی: روانت نیاز به مراقب داره و سلامت روانت در خطره. پس: نیازه که از یک متخصص کمک بگیری. اینکه صرفا
امتیاز 5 از 530 رای
قیمت دوره:
590,000تومان
82% 3200000
شروع دوره تجربه هاوینی‌ها
راه های ارتباطی
راه های ارتباطی
تماس بگیریم؟